Şenol Güneş: "Allah Utandırmasın"

 > 
75PAYLAŞIM

Şenol Güneş: "Allah Utandırmasın"

Şenol Güneş ile Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı helikopter ile birlikte Bursaspor Tesisleri'ne geldi.

Recep Bölükbaşı, Şenol Güneş’e Özlüce Tesislerine inildiğinde hayırlı olmasını dileyerek Bursaspor rozeti taktı. Daha sonra Özlüce Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıda Şenol Güneş şöyle konuştu;

"Öncelikle hepinize saygılarımı sunuyorum. Gelişim ani oldu. Başkan birden bire 'Gideceğim' deeyince ani oldu. Helikopterle geldik, kulaklarım daha yeni açıldı. Güzel oldu. Durum tespiti yapmak lazım, anailiz yapmak lazım.

Bunları yapacağız, şimdi anı yaşamak gerekiyor. Tesis çok mükemmel. Orada bir resim vardı, o tabloyu kimse yapamaz. Ne parayla, ne güçle olmaz. Bir kişi bir şey yapar ama çok kişi çok şey yapar. Birlikte yola çıkmamız gerekiyor"

"BAŞARIYI DA GÖRDÜ, BAŞARISIZLIĞI DA..."

"Yani taraftarın kalabalık, sahada olduğu kupanın sahada olduğu kucaklaştığımız anların gerçekleşmesi gerekiyor. Bursaspor'un tecrübesi var. Başarıyı da gördü başarısızlığı da. Birçok kulüpte görüyorsunuz gücü var, parası var ama taraftar gücü yok.

Bu kulübün iyi olması için ne yapmanız gerektiğini düşünmeniz gerekiyor. Ben de düşüneceğim. Küçük hesaplar büyük camiaları yaralar. Şu gün itibariyle ne olursa olsun Bursaspor'un 3 maç cezası var. Fair-Play içerisinde olsaydık daha iyi olmaz mıydı? Maddi zararı saymıyorum bile"

"İYİ BİR GELECEK YARATMAYA ÇALIŞACAĞIZ"

"Sahada kendi oyuncumuza olumsuz bağırmaya gerek yok. Her anlamda Bursaspor için iyi bir gelecek yaratmaya çalışacağız.

Daha önceki dönemlerde Bursaspor'a gelme durumum oldu. Ancak o zamanlar şartlar uygun değildi. Başkan kolay bir şekilde bizi buraya aldı, geldi. Allah mahçup etmesin"

Şampiy10

Haberin Tamamı İçin:

Bu Haber ile İlgili Linkler

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir