Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Test Senin Yüzde Kaç Stark Olduğunu Söylüyor!

2bPAYLAŞIM

Hepimizin dört gözle beklediği Game Of Thrones'un yeni sezonu nihayet başladı! Biz de bu testimizde belki de en sevilen hanedan olan Stark ailesini ele aldık. Bakalım sen ne kadar Stark'sın?

1. Sana verilen görevde fark etmeden bir hata yaptın ve biri fark edip bu konuda sana fırça çekti. Tepkin ne olurdu?

Hemen savunmaya geçip, beni neden SENİN suçladığını biliyorum tarzı laflar ederdim.
Başkasının üzerine yıkmayı denerdim. Bu görev benim için çok önemli.
Özür diler, sonuçlarına katlanacağımı söylerim.

2. Her zaman yanında tutacağın savunma aletin ne olurdu?

Kılıç
Kalkan
Zehir
Hançer
Ok ve Yay

3. En iyi arkadaşın tarafından arkandan vuruldun. İlk tepkin ne olurdu?

BENİ? ARKAMDAN? VE SAĞ MI KALACAK?
Adımlarımı doğru atıp yapacağı ikinci yamuğu beklerim.
Meh, neyse ne.
Üzüntümü ve hayal kırıklığımı dile getirmem, içime atar ve çözüm yolu düşünürüm.

4. Bir insanın sahip olabileceği en değerli hususi özellik nedir sence?

Adanmışlık
Çekicilik
Dürüstlük
Zeka

5. Westeros'ta nerede yaşardın peki?

6. En büyük zaafını öğrenelim.

İstediğimi alabilmek inanılmaz manipülatif olabilirim.
İnsanlar hakkında çok kötü bir sağduyum var maalesef.
Bazı şeylere gereğinden çok çok fazla hırsla bağlanabiliyorum.
Mantığımla değil duygularımla hareket ettiğim çok oluyor.
Çok fevri davranıyorum bazen.

7. Peki senin için önem sırası desek hangi şıkkı seçerdin?

Ailem, arkadaşlarım, kendim
Kendim, ailem, arkadaşlarım
Kendim, isteklerimi yerine getiren insanlar, ailem, arkadaşlarım
İsteklerimi yerine getiren insanlar, kendim, ailem, arkadaşlarım

8. Peki hangisi olmak isterdin?

Bir lider
Sadık bir korucu
Kendi yolunu çizen bir maceracı
Kibar ve yardımsever bir zengin

9. Hangisine dayanamazsın peki?

Vefasızlık
Pasif agresiflik
Manipülasyon
Aptallık

10. Dürüst ol. Para mı güç mü?

Sen %100 Starksın!

Sen %100 Starksın!

Senin damarlarından resmen Stark kanı akıyor. Olaylara verdiğin tepkiler olsun, ailene olan düşkünlüğün olsun. Stark ailesinden olmayı gerçekten hak ediyorsun! Sen her zaman sakin kalmayı kaba yollara tercih eden bir insansın. Ama eğer illa ki iş oraya gidecekse karşı tarafın pek de şansı yok. Bazen çevrendekileri çok fazla düşünmen ve güven duygun yüzünden canın yanabilir ama bu seni asla üzmesin çünkü sen direkt bir insansın ve bununla gurur duyuyorsun!

Sen %60 Starksın!

Sen %60 Starksın!

Stark soyundan aldığın birçok özelliğin var ve bunları gündelik hayatına çok fazla yansıtıyorsun. Belki Starklar kadar güven ve hoşgörü çerçevesinde ilerlemiyorsun ama bunun da sana artıları olmuyor değil. Bazen hırslı ve bencil olduğun durumlar olabiliyor ve bu çok normal. Çok güvendiğin insanlara hiç düşünmeden sırtını dayayabiliyorsun ama sen yine de biraz dikkatli ol. Sonuçta taht oyunlarında ya kazanırsın ya ölürsün.

Sen %40 Starksın!

Sen %40 Starksın!

Pek Stark olduğun söylenemez, ama onlardan aldığın güzel özellikler de yok değil. Stark olmaman kötü biri olduğun anlamına gelmez ama sen duygularından çok mantığı ile hareket eden, sevdiklerinden çok tek tabanca takılmayı seven biri olabilirsin. Bu da bir güçtür ve kendinle gurur duy!

Sen Stark'dan çok Lannister'sın

Sen Stark'dan çok Lannister'sın

Doğruyu söylemek gerekirse sen Stark değilsin. Ve zaten pek Stark olmak isteyen bir halin de yok gibi. Lannister'lık sana daha uygun görünüyor. Sen duygularından çok mantığını kullanan bir insansın. Bazılarına göre taş kalpli görünebilirsin ama olaylara bakışındaki gerçekçiliğin her zaman seni öne çıkaran bir özellik. Paranın ve zekanın çözemeyeceği çok az şey var diyebiliriz :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
themoss38

%100 stark çıktım. Stark 🐺🖤

nigar-mmmdzad

Sen %100 Starksın! Senin damarlarından resmen Stark kanı akıyor. Olaylara verdiğin tepkiler olsun, ailene olan düşkünlüğün olsun. Stark ailesinden olmayı gerçekten hak ediyorsun! Sen her zaman sakin kalmayı kaba yollara tercih eden bir insansın. Ama eğer illa ki iş oraya gidecekse karşı tarafın pek de şansı yok. Bazen çevrendekileri çok fazla düşünmen ve güven duygun yüzünden canın yanabilir ama bu seni asla üzmesin çünkü sen direkt bir insansın ve bununla gurur duyuyorsun!

gunesliler

Çok pis fena straking (: -Sen %100 Starksın! Sen %100 Starksın! Senin damarlarından resmen Stark kanı akıyor. Olaylara verdiğin tepkiler olsun, ailene olan düşkünlüğün olsun. Stark ailesinden olmayı gerçekten hak ediyorsun! Sen her zaman sakin kalmayı kaba yollara tercih eden bir insansın. Ama eğer illa ki iş oraya gidecekse karşı tarafın pek de şansı yok. Bazen çevrendekileri çok fazla düşünmen ve güven duygun yüzünden canın yanabilir ama bu seni asla üzmesin çünkü sen direkt bir insansın ve bununla gurur duyuyorsun

Gizli Kullanıcı

Sen %100 Starksın! Sen %100 Starksın! Senin damarlarından resmen Stark kanı akıyor. Olaylara verdiğin tepkiler olsun, ailene olan düşkünlüğün olsun. Stark ailesinden olmayı gerçekten hak ediyorsun! Sen her zaman sakin kalmayı kaba yollara tercih eden bir insansın. Ama eğer illa ki iş oraya gidecekse karşı tarafın pek de şansı yok. Bazen çevrendekileri çok fazla düşünmen ve güven duygun yüzünden canın yanabilir ama bu seni asla üzmesin çünkü sen direkt bir insansın ve bununla gurur duyuyorsun!

amonrhales007

Eğer bir Stark olmak isteseydim, Night's King gibi olurdum, bi o mazlum değil. O ne öyle ya ailedeki herkes bi pıçaklanıyor bi sakat kalıyor bi kör oluyor, yatırlı evde, cenabet imam tarafından doğurtulmuşçasına... Westeros'taki tek delikanlı adam Petyr Baelish. Jon Snow, Stark'lar falan hikaye...

Görüş Bildir