Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu IQ Testinden Sadece Yaratıcılığı Çok Yüksek Olanlar Geçebilecek!

-

Bu bol şaşırtmacalı IQ testini geçebilmek için yaratıcı bir kafa yapısına sahip olman lazım!

#1

Peynir
Yoğurt
Milkshake
Tereyağı
Süt

#2

Çiçek
Sincap
Kedi
Kadın
Kağıt

#3

Karbon
Bakır
Platin
Alüminyum
Demir

#4

Temmuz
Şubat
Aralık
Ağustos
Ocak

#5

Sandalye
Tabure
Bank
Koltuk
Masa

#6

Harp
Guitar
Ukulele
Mandolin
Flüt

#7

Akarsu
Nehir
Gölet
Dere
Çay

#8

Az
Yaz
Kaz
Laz
Naz

#9

Ok
Kılıç
Bıçak
Kalkan
Hançer

#10

31 Mart 1901
31 Nisan 1987
2 Ocak 1998
30 Temmuz 1856
17 Şubat 1856

Tek Kelimeyle: Oha Yani Sana!!!

Evet, galiba dahi bir arkadaşımızla karşı karışıyayız. Yani, tam herkesin beynini akıtacak bir test yaptık dedik ama sen çıktın karşımıza ve 10'da 10 yaptın. Sendeki bu zeka bizce sonradan çalışmayla elde edilecek bi şey değil; ilahi bir armağan. 155-164 arası bir IQ puanın var. Bu şu demek: Zihnini kontrol etme, kısıtlama gibi şeyleri asla yapmıyorsun; zihnini olabildiğince özgür, olabildiğince rahat bırakıyorsun. Yaratıcılığın da buradan geliyor... Canlı bir görsel zekan var; bunun yanında uzun ve kısa süreli hafızan da gayet yetkin! Tebrikler dahi çocuk :))

Geçtin, Tebrikler!!!

Başarılı!!! Geçtin, tebrikler... IQ puanın 147-154 arasında. Bu ortalamanın fersah fersah üstündesin demektir. Çoğu zeki insanın özellikleri sende de var; örneğin gözlem yeteneğin üstün. Ya da deneme yanılma yoluyla bir şeyleri çok çabuk öğrenebiliyorsun. Sosyal ilişkileri de rahatlıkla kavrayabiliyorsun. Beyin bir kas; çalışmayla gelişebilecek bir şey yani. Biraz daha çalışırsan deha olabilirsin!

Pek Yaratıcı Değilsin Galiba!

Bu testi ne yazık ki geçemedin. Boşluğuna mı geldi, noldu?! Neyse hadi, bir daha çöz! Bunu hiç görmedik biz :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeki-gumuscu

10/10 ohaa

ekiminu

Testi hazırlayanı tebrik ediyorum. Farklı olan şey, sizin için farklı olan oldugu için ful çekiyorsunuz.

bilim-bilimi

Tek Kelimeyle: Oha Yani Sana!!! Evet, galiba dahi bir arkadaşımızla karşı karışıyayız. Yani, tam herkesin beynini akıtacak bir test yaptık dedik ama sen çıktın karşımıza ve 10'da 10 yaptın. Sendeki bu zeka bizce sonradan çalışmayla elde edilecek bi şey değil; ilahi bir armağan. 155-164 arası bir IQ puanın var. Bu şu demek: Zihnini kontrol etme, kısıtlama gibi şeyleri asla yapmıyorsun; zihnini olabildiğince özgür, olabildiğince rahat bırakıyorsun. Yaratıcılığın da buradan geliyor... Canlı bir görsel zekan var; bunun yanında uzun ve kısa süreli hafızan da gayet yetkin! Tebrikler dahi çocuk :)) buradaki sonuçlar anca egomuzu mutlu eder lkjşJAHŞKJbdcıubkwbı gerçi ben çocukken IQ testi yaptırmıştım çok yüksek çıkmıştı

seda-eda

olsun ben sonuca şımarmadım sevinmedim çok saçma kolaydı ama alt kısmını ss alıp kocama hava attım ahahahahha

hiranur-tekin

bende sevinmiştim herkese ayni sey çıkmış

Görüş Bildir