Bu Dünyaya Başka Bir Varlık Olarak Gelecek Olsan Ne Olurdun?

99PAYLAŞIM

Dünyaya başka bir varlık olarak gelsen hangisi olacağını hiç merak etmiyor musun?

1. Öncelikle yaşını öğrenelim:

2. Nasıl biri olmak seni daha çok mutlu eder/ediyor?

3. Bir de kendini en rahatsız hissettiğin durumu seçmeni istiyoruz!

Sevdiğimle aram bozulduğu zaman
Yalnız bırakıldığım zaman
Aşağılandığım zaman
Ciddiye alınmadığım zaman

4. Bir karar alırken en çok hangisini dinlersin?

5. Ne kadar arkadaş canlısısın? (Kendini 1 en az 6 en çok olacak şekilde puanla!)

6. Eğer bir insan değil de kelime olsaydın hangisi olurdun sence?

İroni
Güven
İnsan
Tehlike
Merak
Karar

7. Bu seslerden hangisini dinlemek daha güzel diye sorsak sana?

Çocuk sesleri
Yanan ateşin sesi
Yağmur sesi
Alkış sesi
Kıyıya vuran dalga sesi
Müzik yeterli benim için.

8. Son olarak, şu anki ruh halini anlatan ayı görselini seç bakalım! 🐻

Gösterişli bir saray!

Sen gösterişi seven, dikkat çekici bir yapıya sahipsin. İnsanların dikkatini çekmeyi oldum olası çok seviyorsun ve onlarda iz bırakmak istiyorsun. Hal böyle olunca sen gösterişli bir saray olurdun! Heybetli, gösterişli haliyle yüzyıllarca insanları büyüleyen saraylardan hangisi olacağını bilemeyiz ama, unutulmayacağın kesin.

Harika bir sanat eseri!

Sen dikkat çekici ve unutulmaz bir yapıya sahipsin. İnce fikirli ve hassas bir yapıya sahipsin. Böyle düşününce sen en iyi sanatçıların elinden çıkmış bir sanat eseri olurdun. Sanatçının ne demek istediğini anlamak için uzun uzun düşünülecek bir eser hem de. Yıllarca duran ve gören herkesin hayran kaldığı...

Unutulmaz bir beste!

Sen etkileyici bir yapıya sahipsin. Hatta neredeyse insanlar üzerindeki etkin için büyüleyici bile diyebiliriz. Dikkat çekicisin ve bunun da farkında olduğun için halin ve tavrınla çok iyi bir şekilde yönlendiriyorsun etrafındakileri. Tüm bu özelliklerine bakılınca da unutulmaz bir beste olacağın kesin gibi!

Görkemli bir ağaç!

Sen son derece bilge bir insansın. Etrafındakileri aydınlatmayı adeta görev bilmişsin kendine. Bunu ukala bir tavırla da yapmıyorsun üstelik, senin zekana olan güvenleriyle konu ne olursa olsun sana danışmayı ve fikir almayı çok seviyorlar. Bu yüzden kesinlikle görkemli bir ağaç olurdun, yüzlerce yıl yaşayan!

İnsanlığa yön veren bir icat!

Sen araştırmaya ve kendini geliştirmeye oldukça meraklı bir yapıdasın. Herhangi bir işi kolaylaştırmak ve çözüm yolları üretmek tam da senin işin. Hatta sırf bu özelliğinden dolayı bile insanlar senin hayatlarında olmandan öyle memnun ki... Bu sebeple tüm bunları düşününce de sen insanlığa yön veren bir icat olurdun!

Unutulmaz bir film!

Sen hayattan keyif almayı bilen ve hayatı dolu dolu yaşayan bir insansın. "Amaaan bi' daha mı geleceğiz dünyaya?" diyerek sana keyif vermeyen şeylerden uzak durmayı biliyorsun. Aslına bakarsan keşke hepimiz böyle olabilsek. Dünyevi dertleri kafamıza takacağımıza bunların gelip geçici olduğunu düşünmeliyiz. Bu özelliklerine bakılınca sen efsaneler arasına giren bir film olurdun!

8 Soruda Manyaklık Dereceni Söylüyoruz! - onedio.com
8 Soruda Manyaklık Dereceni Söylüyoruz! - onedio.com
2021'de Ruhunu Hangi Renk Yansıtacak? - onedio.com
2021'de Ruhunu Hangi Renk Yansıtacak? - onedio.com
Ruhunun Derinliklerindeki Karanlık Düşünce Ne? - onedio.com
Ruhunun Derinliklerindeki Karanlık Düşünce Ne? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ela-zenginoglu

bne filmke

lalisamanobanfan

Unutulmaz bir film!Sen hayattan keyif almayı bilen ve hayatı dolu dolu yaşayan bir insansın. "Amaaan bi' daha mı geleceğiz dünyaya?" diyerek sana keyif vermeyen şeylerden uzak durmayı biliyorsun. Aslına bakarsan keşke hepimiz böyle olabilsek. Dünyevi dertleri kafamıza takacağımıza bunların gelip geçici olduğunu düşünmeliyiz. Bu özelliklerine bakılınca sen efsaneler arasına giren bir film olurdun!

renklipanda

Harika Bir Sanat Eseri! Sen dikkat çekici ve unutulmaz bir yapıya sahipsin. İnce fikirli ve hassas bir yapıya sahipsin. Böyle düşününce sen en iyi sanatçıların elinden çıkmış bir sanat eseri olurdun. Sanatçının ne demek istediğini anlamak için uzun uzun düşünülecek bir eser hem de. Yıllarca duran ve gören herkesin hayran kaldığı...

queen_of_the_7_kingdoms

Unutulmaz bir beste

gzm-ynklr

Gösterişli bir saray!

Görüş Bildir