Beğendiğin Yabancı Dizilere Göre En Kötü Özelliğini Söylüyoruz!

98PAYLAŞIM

10 soruda toplam 50 yabancı diziden oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre en kötü özelliğini söyleyeceğiz!

Bakalım senin en kötü özelliğin neymiş?

Hazırsan başlayalım! 🎬😍

#1

Better Call Saul
Vikings
The Boys
How I Met Your Mother
Bron

#2

The Walking Dead
La Casa de Papel
Unorthodox
Friends
The Witcher

#3

This Is Us
Normal People
Fringe
Sex Education
Elite

#4

Rick and Morty
13 Reasons Why
Breaking Bad
Sense8
Peaky Blinders

#5

The Umbrella Academy
Person of Interest
Westworld
Sherlock
Russian Doll

#6

Narcos
True Detective
The 100
The Punisher
Brooklyn Nine-Nine

#7

Community
The Queen’s Gambit
Suits
Pose
Masters of Sex

#8

Homeland
You
Fleabag
Shameless
The Crown

#9

Modern Family
Lucifer
Dark
Ratched
Killing Eve

#10

After Life
The Marvelous Mrs. Maisel
Stranger Things
Anne with an E
The Handmaid's Tale

Kontrol delisi olmak!

Senin en kötü yanın tam bir kontrol delisi olman. İstiyorsun ki, etrafındaki herkesi, her şeyi sen yönet, dünya senin parmağının ucunda dönsün. Herkese patronluk taslıyorsun, çünkü lider olduğunu düşünüyorsun. Aslında oldukça sevecen, iyi niyetli ve arkadaş canlısı birisin; ancak söz konusu iş olunca milletin ensesinde boza pişiriyorsun ve bunun profesyonelliğin bir gereği olarak görüyorsun, bir bakıma haklısın da... Ancak organizasyon konusunda cidden iyi olduğunu söylemek gerek. Kısaca senin kaderinde patron olmak var!

Bencillik!

Senin en kötü yanın bencilliğin. Dünya senin etrafında dönüyor. Bu dünyadaki en önemli şeyse kendin, keyfin ve kahyası; gerisi senin için teferruat. Ayrıca senin mükemmeliyetçilik gibi bir özelliğin daha var; yetinmiyorsun, senin için hep daha iyisi vardır hiç şüphesiz. Egonsa tavan fakat neyse ki egon IQ'ndan yüksek değil. Amma velakin sen bencil olduğunu hiçbir zaman inkar etmedin, ki bu dünya üstündeki istisnasız herkes bencildir. Sen en azından ikiyüzlülük maskesi takmıyorsun suratına.

Önyargılı olmak!

Senin en kötü tarafın, oldukça önyargılı olman. Yani senin için basitçe çabuk karara varıyorsun diyebiliriz. Evet, aslında insan sarrafı gibi özelliğinin olduğu gerçeğini yadsıyamayız, haklı çıktığın zamanlar da oluyor; fakat yanıldığın zamanlar da hiç de az değil. Ayrıca sabit fikirlisin; düşüncelerinin değişmesi deveye hendek atlatmakla eş. Ancak bu seni disiplinli ve prensipli bir insan yapıyor aynı zamanda. Bir de bu dünyada şüpheci ve güvensiz olmak, kazaları minimum zararla atlatmak için mantıklı bir çözüm!

Kıskançlık!

Senin en kötü tarafın kıskançlığın. Sende acayip bir sahiplenme duygusu var ve sahiplendiğin kişiye sonuna kadar bağlanıyor, bu konuda da sınır tanımıyorsun. Sen bu kadar bağlıyken, karşıdan da aynı bağlılığı bekliyorsun haliyle. Ayrıca insanların ne dediği ve nasıl düşündüğüyle çok ama çok ilgileniyorsun; bu da seni gergin bir insan yapıyor. Bunun nedeni aslında çok basit: Sen insanları umursayan birisin. Kısaca sende sevgiyi paylaşmak diye bir şey yok; bir şey seninse senindir!

İnsanları manipüle etmek!

Senin en kötü özelliğin, insanları manipüle edip, istediğini yaptırabilmen. Kurnazsın; daha yeni tanıştığın birisini bile saniyede çözüyor, onun zayıf-güçlü noktalarını belirleyip anında strateji belirliyorsun. Mesela karakterinin güçlü olduğunu iddia eden birini mi gördün diyelim; bir anda söz dinleyen birisi gibi görünüp ona istediğini yaptırabiliyorsun. O da kendi aklıyla yapmış zannediyor ki: işte tam olarak manipüle etmenin tanımlaması bu! Zekisin, insan sarrafısın, cin gibisin cin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeynel-adiguzel

bencilik YALANNNNNNNNNNNNNN

~idiliniz~

Bencillik! Yani bir nevi doğru bazen hep başkaları yerine kendimi düşünmek zorundayım sonuçta.

mrt-ozn

Bencillik!Yalan...

mikail-yldirm

Senin en kötü yanın bencİlliğin. Dünya senin etrafında dönüyor. Bu dünyadaki en önemli şeyse kendin, keyfin ve kahyası; gerisi senin için teferruat. Ayrıca senin mükemmeliyetçilik gibi bir özelliğin daha var; yetinmiyorsun, senin için hep daha iyisi vardır hiç şüphesiz. Egonsa tavan fakat neyse ki egon IQ'ndan yüksek değil.Amma velakin sen bencil olduğunu hiçbir zaman inkar etmedin, ki bu dünya üstündeki istisnasız herkes bencİldir. Sen en azından ikiyüzlülük maskesi takmıyorsun suratına.

isimyokkk

sunlarin hepsini izleyen varmı ya

Görüş Bildir