Görüş Bildir
Haberler
Arda ve Emre'den Hastaneye Anlamlı Ziyaret

Arda ve Emre'den Hastaneye Anlamlı Ziyaret

Fatih
05.06.2014 - 22:00

Arda ve Emre'den Hastaneye Anlamlı Ziyaret

Yıldız oyuncular Arda Turan ve Emre Belezoğlu, kalp nakli bekleyen Fenerbahçeli Resul Çetin’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Karşısında arkadaşlarını gören Resul Çetin, heyecanını gizleyemedi. 

Atletico Madrid’in yıldız oyuncusu Arda Turan ve Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Emre Belezoğlu, organ nakline dikkat çekmek için Siyami Ersek Hastanesi Göğü, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastanede yatan ve kalp nakli bekleyen çocukları ziyaret eden Arda Turan ve Emre Belezoğlu, çocuklarla tek tek ilgilendi. Hastanede kalp nakli bekleyen Resul Çetin’i de ziyaret eden futbolcular, bir süre beklemek zorunda kaldı. Odasına gelen Resul Çetin ise futbolcuları karşısında görünce heyecanını gizleyemedi.

Hastanenin Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Eren, “Çocuk Kalp Cerrahisi’nde kalp nakli bekleyen çocuklarımız var. Toplumun dikkatini çekmek için sağ olsunlar bu arkadaşlar buraya geldiler. Şuan hastanemizde 4 çocuğumuz kalp nakli bekliyor. Toplumumuzdan bu konuda biraz daha hassasiyet göstermesini bekliyoruz” diyerek, futbolculara teşekkür etti.

“Arda Atletico Madrid’den geldi” diyen Fenerbahçeli futbolcu Emre Belezoğlu, “Elimizden geldiği kadar böyle organizasyonlarda yer almaya çalışıyoruz. Bana yakındı zaten Kadıköy ama Arda sağ olsun Atletico Madrid’den geldi. Yukarda birçok güzel kardeşimiz var. Onları bir nebze olsun mutlu ettiysek ne mutlu bize. Çünkü biraz önce söylediğimiz gibi yeni yeni bir şeyler öğreniyoruz. Herkesin bilinçlenmesi lazım. Böyle projelere destek vermesi lazım. Biz de bugün burada olarak elimizden geldiğince burada olan kardeşlerimize destek vermeye çalışıyoruz” dedi.

Arda Turan ise, “Ziyarete geldik. Amacımız organ nakline dikkat çekmekti. Gerçekten hayati bir konu. Buradaki hocalarımıza teşekkür ediyoruz. Burada yatan hastalar İnşallah bir an önce sağlıklarına kavuşurlar” dedi.

Resul Çetin yaşadığı mutluluğu anlatarak, “Hayatımı Fenerbahçe’ye adamış bir insanım. Gerçekten heyecanlıyım” dedi. Futbolcuları bekletmesi ile ilgili bir soruya ise Resul Çetin, “Ben 24 yıldır bekliyorum” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Futbolcular, vatandaşların yoğun ilgisi arasında hastaneden ayrıldılar.

Star

Kaynak: http://haber.stargazete.com/sondakika...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın