Görüş Bildir
Haberler
31 Aralık 2013 Salı Günü Burç Yorumları

31 Aralık 2013 Salı Günü Burç Yorumları

tuğçe kan
31.12.2013 - 08:33
İçeriğin Devamı Aşağıda

31 Aralık 2013 Salı Günü Burç Yorumları

31 Aralık 2013 KOÇ Burcu Yorumu

Otoritenizi tartışanlar mı var ? Yılın son günü  otoriteniz tartışılacak. Ama siz iyi bir yönetici,siniz, suçluluk duymanıza neden yok. Özgürlüğünüzü istediğiniz gibi kullandığınız zaman, enerjinizin güçlendiğini hissediyorsunuz.Sizin enerjinizi kimseler alamaz.

31 Aralık 2013 BOĞA Burcu Yorumu

Her şeyi sadece sen bilmiyorsun unutma ! Kişisel becerilerini çevrenle paylaşmaktan hoşlanıyorsun ama bak bakalım onlar hoşlanıyorlar mı ?Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz, bir gün içindesiniz. Ama dikkat ukalalığa varan işler yapmayın.

31 Aralık 2013 İKİZLER Burcu Yorumu

Kişisel sorunlarınız patlak mı verdi ? Yaşamı sorgulayabilir ve geleceğinizle ilgili kaygılarınızı gündeme getirebilirsiniz. Güçlü duygularınız sizi yorgun ve sinirli yapıyor. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Taviz vermeyin ama başkalarından da istemeyin.

31 Aralık 2013 YENGEÇ Burcu Yorumu

Kişisel istekleriniz bugün bir numara ! Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız. Yatırım yaparsanız kazanacaksınız unutmayın !

31 Aralık 2013 ASLAN Burcu Yorumu

Çevrenizdekileri çok mu zorluyorsunuz ? Maddi sıkıntılarınız kafanızı kurcalıyor. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Başarılı bir gün olacak yılın son günü…

31 Aralık 2013 BAŞAK Burcu Yorumu

Sizi kıskananlar mı var ?  Bugün partnerinizin davranış biçiminde olumsuz etkilenebilirsiniz. Yaşamınızı etkileyecek davranışlardan uzak kalmalı bazı fırsatların kendiliğinden oluşmasını beklemelisiniz. Ama unutmayın, çok ciddi ve dik kafalı olduğunuz için çevrenizi zorluyorsunuz.

31 Aralık 2013 TERAZİ Burcu Yorumu

Güvenmek istiyorsunuz ! Ama çevrenizdeki insanlar  sizi üzdüğü için güven duygunuz da patlak vermiş gibi…Çevrenizdeki olaylara odaklaşmadan önce, mükemmel olma isteğinizi denetlemelisiniz. Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Akrabalarla çatışma var gibi…

31 Aralık 2013 AKREP Burcu Yorumu

Enerjinize diyecek yok ! Yılın son günü sizi uçuracak gibi…Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Ama bu enerji patlamasını durdurup böyle bir şey yapabilir misiniz bilmiyoruz.

31 Aralık 2013 YAY Burcu Yorumu

Dünyevi konular had safhada.Kapasitenizin üstünde talepleriniz olacak. Sizden beklenmeyen bir performans ortaya koyuyorsunuz. Zamanlama konusunda dikkatli hareket etmelisiniz. Bu kadar özgür ve bağımsız olmanız sizin zamanlamanızı ve kapasitenizi karmakarışık ediyor.

31 Aralık 2013 OĞLAK Burcu Yorumu

Hep çalış ,hep kovala ! Yılın son günü de koşturmanız bitmeyecek gibi…Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek. Ama yine de bu kadar çok çalışmak bünyenizi sonradan sıkıntıya sokarsa, üzülebilirsiniz. Bugün olsun dinlenin…

31 Aralık 2013 KOVA Burcu Yorumu

Kendine güvenen kova ! Kendinizi güven duymanız, yapacağınız işler konusunda, daha da güçlü olmanıza neden oluyor. Olayların hem içinde hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün herkes sizi konuşacak.Ama unutmayın,bu her zaman böyle olacak, sizin karizmanıza yetişmek mümkün mü ?

31 Aralık 2013 BALIK Burcu Yorumu

Stresli ve yoğun bir gün ! Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Çevresel koşullarınızı kendi kendinize oluşturduğunuz bir gerçek. Ama şu da bir gerçek ki,kendinizi bu kadar sıkıntılı ve gergin anlara hazırlayan da sizsiniz

Kaynak: http://www.kadinhaberleri.com/gunluk-...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0