10 Seks Oyunu Ve Taktiği

-
Abone ol

10 Seks Oyunu Ve Taktiği

Yatakta bir bayanın sizin üzerinizde deneyeceği oyunları ve taktikleri öğrenin. İşte 10 seks oyunu ve taktiği

İlişkideki erkek sizsiniz diye, her zaman kontrollü olmanız anlamına gelmiyor. Kadınlar da her fırsatta kontrolün kendinde olmasından hoşlanırlar özellikle de yatak odasında.

Hiç “femoral cinsel ilişki” yaşadınız mı? Ona parmağı verdiniz mi? Veya orgazmik köprüler kurdunuz mu? Tüm zamanların en iyi seks sırlarının şehvet uyandıran listesinden ilham alarak yatak odasında büyük sayılar kazanın.

10 Numara

Cinsel Olarak Yaratıcı Olun

Bu genelde uykulu kadın/uyanık ve sertleşmiş erkek sendromu için kolay bir çözümdür. Esasen doğum kontrolü ve bekareti koruma methodu olarak kullanılan “femoral cinsel ilişki”, vajinanız yerine penisini kapanmış kalçalarınızın arasından sokması şeklinde gerçekleşir. Bu nazik, sarsmadan seks yapma şeklide ve ikinizi de tatmin eder. Penisini vajinal dudaklarınız arasından kaysın diye kalçalarınızın üstüne yakın yerlere koyarsa, uyuyan kadınlar hemencecik uyanır.

9 Numara

Ona Parmağı Verin

Oral seks yaparken, genellikle orgazm olmadan tam önce, partnerinizin rektumuna parmağınızı sokmakla ona hayatının orgazmını yaşatıyor olabilirsiniz. Bazı erkekler anal uyarılardan zevk almanın onları homoseksüel yapacağından endişe duyarlar, ki bu tamamen yanlıştır. Ancak hassas bir konu olabileceği için, anüsünün etrafıyla oynayarak nasıl bir tepki vereceğini ölçebilirsiniz. Eğer poposunu size doğru kaldırırsa veya size sorgulu bir bakış atarasa, ona birşey denemek istediğinizi söyleyin. Klitoris gibi, penisin kökü vücudun içine birkaç cm kadar uzar. Bu prostat bezidir, lakabı erkeğin G noktası.

Onu bulmak için ilerisi için yerini belirleyin onu sırt üstü yatırın (nazikçe ve çok fazla kayganlaştırıcı kullanarak) avuç içiniz yukarıda kalacak şekilde işaret parmağınızı tamamen içeri sokun. Göbeğine doğru eğilin, sonra parmağınızı “buraya gel” der gibi çevirin.

8 Numara

Pozisyonun Önemli Olduğunu Unutmayın

Mastürbasyon yapmakta kendinize aşırı güvenmiyor musunuz veya bu konuda usta değil misiniz? Genellikle tüm kadınlar yükümlülüklerini rahatsız ve doğal olmayan yollarla yerine getirmek isterler. Sağlak mı solak mısınız? Hangisini daha iyi kullanıyorsunuz? Çünkü hareket edebilirsiniz, biliyorsunuz ki! Bunu büyütmenin anlamı yok sadece onun üstüne çıkın veya bacaklarınızı açarak kucağına oturun ve uzun, yavaş, leziz bir öpücük kondurun, sonra da size uygun bir tarafa geçin. Her zamanki yan yana pozisyonunu değiştirmekten korkmayın. Siz yatağın kenarında otururken onun önünüzde ayakta durmasını veya siz sırt üstü yatarken ayaklarını açıp üzerinizde durmasını sağlayın.

7 Numara

Kaygan Şeyler Ilave Edin

Erkekler kendi beş-parmak selamlamalarını (mastürbasyon) yaptıklarında, genellikle kayganlaştırıcılar kullanırlar. Neden? Çünkü, kuru bir penis çok hassastır; nazik darbelerden hoşlanır fakat kaygan değilken elinizi yukarı aşağıya kaydırmak (standart erkek mastürbasyon tekniği) erotik yerine rahatsız hissetmesine sebep olur. Avuç içinize sıkarken sakın utanmayın, memnun olacaktır’. Fazla kullanmaktan kaçının, çünkü sürtünmeyi tamamen ortadan kaldıracağı için fazla bonkör olmak hiç kullanmamak kadar kötü olacaktır.

6 Numara

Onu Vibratörünüz Ile Tanıştırın

Gidip gelme sırasında biriniz klitoral bölgenin üzerinde vibratörü (ince, silindirik, kolayca giren) tutması ortak bir orgazmik deneyim yaşamınızın en etkili yoludur. Neden fazla insan bunu yapmıyor? Çünkü bazıları “mekanik” birşey ile karşılaşmak istemiyor ve çoğu erkek vibratör olayını anlamıyor ve bu onlara bir tehdit gibi görünüyor. Penisi, dili veya parmaklarının işe yaramayacağı durumlarda, ona nazikçe yenilgiyi kabul etmeyi öğretin ve yandaki çekmeceden bir vibratör çıkarın.

5 Numara

Köprü Kurun

Eğer amacınız eş zamanlı orgazm ise, çoğu terapistin tavsiye ettiği yöntemi kullanın. Temel fikir, tam olarak orgazm olmanızı sağlamadan, son noktaya kadar size klitoral uyarı vermektir. Sonra da darbelerinin orgazmik refleksi tetiklemesine izin verirsiniz. Bu, etkili bir şekilde, klitoral uyarılma ile içeri girip çıkma arasında (bu, penetrasyona kadar klitorisi uyarır, sonra esas uyarıcı darbeler olur) bir “köprü” oluşturacaktır. Bazı araştırmalar daha önce penetrasyon ile doruğa ulaşamamış kadınların neredeyse yarısının bu tekniği kullandıktan sonra bunu yapabildiğini göstermiştir.

4 Numara

Kasıtlı Orgazm Tetikçileri Yaratın

Beyniniz nörolojik olarak belirli bir yolu ne kadar izlerse, bu iş o kadar zahmetsiz olur. Gülme eylemi daha doğrusu dudaklarınızı yukarı kıvırmanız beyninize mutlu olduğunuzu söyler ki bu da sizi mutlu hissettiren seratonin hormonunun salgılanmasını tetikler. Aynı şey orgazm için de geçerlidir: beyniniz ne kadar çok orgazmın yaklaştığını ifade eden sinyaller alırsa, orgazmik cevabı tetiklemek o kadar kolay olacaktır. Orgazma ulaşmak için normal olarak yaptığınız şeylere odaklanın çıkardığınız sesler, hareket şekliniz– sonra da bunları abartın.

3 Numara

Saati Durdurun

Kadınlar bana sürekli “orgazm olmak ne kadar sürmeli?” sorusunu soruyorlar. Bu bana “Bir parça ipin uzunluğu ne olmalı?” gibi bir sorunun sorulması gibidir (Ayrıca “-meli” kipinden nefret ederim). Eğer bir erkeğe tam bakarken dilinizi döndürürseniz ve bu ellerinin güneye doğru ilk gidişiyse ve bir gece dışarı çıktıktan sonra birbirinizin elbiselerini çıkarıyorsanız, iki dakika içinde orgazm olabilirsiniz. Eğer bu sizin 10 yıllık partnerinizse ve yorgun, stresliyseniz ve

çocuklar birkaç oda ötede uyuyorlarsa, orgazm olmak iki saatinizi alabilir. Bu konudaki istatistikler çok fazla değişiklik gösterir çünkü tamamen şartlara bağlı olan birşeydir.

Bazıları bir kadın için orgazm süresinin ortalama 20 dakika olduğunu; diğerleri direkt klitoral uyarılmayla 8 dakikada herşeyin biteceğini söylüyorlar. Bence 8 ile 10 dakikalık direkt temasın uygun olduğunu düşünüyorum ama yine de bu tamamen değişkenlere bağlı birşeydir.

2 Numara

Talimat Verin

Erkeklerin cinsel sistemler basittir: Boşlukları doldurma oyunu gibidir. Diğer yandan, kadınların cinsel sistemlerinin karmaşık olduğunu söylemek roket bilimcisi olmak için sadece matematikte iyi olmam gerek demek gibi olur! Eğer bir erkeğe nasıl dokunması gerektiğini göstermez veya öğretmezseniz nerede, ne zaman, ne kadar sert, ne kadar hızlı.. mümkün olduğu kadar detaylı ya burada yada daha sonra vazgeçeceksiniz. Cidden düşündüğünüzün yarı kadar bile utandıracak bir iş değil bu. Basitçe ağzınızı açıp, azıcık inleyerek, yaptığı şeyden ne kadar hoşlandığınızı bilmesini sağlayın. Veya tek kelimelik seksi yorum yapın, örneğin ” daha yumuşak” gibi. Bebek adımları atın, istediğiniz noktaya ulaşacaksınız.

1 Numara

Onun Dürtülerini Anlayın

Erkekler genelde arzulanmış hissetmek istediklerinde seks yaparlar. Evet, bir eli süveterinizin içinde, diğeri ise eteğinizin içine dalıyorken aradığının sevgi olduğunu kabul etmek gerçekten zordur. Ama bu doğru. Bir erkek için seks başlıca verme biçimidir; hem duygusal hem de fiziksel olarak kabul gördüğünü hissetmenin bir yoludur. Bazı erkekler duygularını ifade etmek konusunda kadınlar kadar konuşkan veya rahat olmadıkları için, seks bir anlamda size olan sevgisini ve yakınlığını göstermenin bir yoludur. Eğer gerçekten “seni seviyorum” demek isterse, seksi ifade ediyor olabilir.

Bu yüzden, temel olarak onunla seksi geri çevirirseniz, sadece seksi geri çeviriyor olmazsınız. Yeni bir filozofi geliştirin: Hayır dediğinizde, ne zaman seks yapmak istediğinizi söyleyin. Ve her zaman sadece seksten bahsettiğinizi açıkça ifade edin–sarıl kucaklaşmaktan veya samimi sohbetlerden değil.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir