'Düşük Gelirli Ülkeleri Destekleyeceğiz' Diyen Bakan Elvan Tepkilerin Odağında

 > 
957PAYLAŞIM

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, G-20 Bakanlar toplantısında düşük gelirli ülkeleri destekleme kararı aldıklarını açıkladı. Sosal medyada yapılan paylaşımlarda toplumda büyük bir yoksullaşma olduğu belirtilerek Bakan Elvan'a tepki gösterildi. 

Bakan Lütfi Elvan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, G-20 Bakanlar toplantısına katıldığını duyurdu.

Video konferans ile gerçekleşen toplantıya ilişkin fotoğraf paylaşan Bakan Elvan, “Küresel canlanmada gelişmekte olan ülkelerin gücüne değindik. Finansal istikrar için, gelişmiş ülke merkez bankalarının şeffaf ve zamanlı iletişiminin gereğini vurguladık. Düşük gelirli ülkeleri desteklemeye yönelik somut kararlar aldık” dedi.

Lütfü Elvan'ın açıklamasına sosyal medyadan gelen tepkiler👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lieblich

Tamam, ilk Türkiye'den başlayabilirsiniz o zaman...

badcatsero

sizin ben aklınızı, şerefinizi, vicdanınızı.....

koken-uzuntas

halkta emilecek daha fazla kan kalmadığı için dışarıya şirin gozukup ulkeye yatırım çekme çabası.... umurlarında olmadığımızı her fırsatta hatırlattıkları için teşekkür ediyoruz.. "1" yazıyla "bir" gün herhangi bir ses çıkmayınca bir an olsun bugun nasıl s...mediler bizi diye dusunuyoruz ki cok uzun surmuyor şaşırmamız sağolsunlar.....

linkop

14 milyar yıllık evrende denk geldiğim ülkeye denk geldiğim millete hükümete bak amk

limonlugazoz

en basitinden bir öğrenci kredisine af çıkaramadınız ama çıkaramadığınız gibi vergi dairesine yönlendirdiniz utanmazlar haciz de başlatırsınız utanma arlanma yoksunları.

Görüş Bildir