Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Zengin ve Bekar Erkeklerin, İstanbul'da Tercih Ettiği 8 Mekan

 > 
1.9bPAYLAŞIM

1. Frankie

Genelde eli yüzü düzgün, okumuş-etmiş, iyi müzik zevki olan adamların tercihidir Frankie, purosunu yakar keyfine bakar dediğimiz tipler. Ayrıca eşcinsellerin de favori mekanlarından biri olduğundan dolayı kimle göz teması kurmaya çalıştığınıza dikkat etmek lazım, olay çıkar.

2. Nusr-Et

İster barzo ister elit, her nevi zengin ve bekar etobur adamın sevdiği bir mekan Nusr-Et. Genelde buradan çıkan yalnız adamlar doğrudan Bebek'e iner ve sahil hattından kendilerini geceye bırakırlar; herkes ekmek peşinde arkadaş!

3. Madame Margot

Bir zamanlar har vurup harman savuran çılgın Cadde gençleri büyüdüler; evlenenleri gitti bekarlarına Madame Margot'da denk geliyoruz. Sağlam tahta değil gözüyle bakılmasına o kadar alışıklar ki zeki ve eğlenceli bir kadının parmağında oyuncak olabilirler, hem neden olmasın?

4. Ulus 29

Buranın müdavimleri acayip; ister futbolcu ister popçu, ister iş adamı ister borsacı nasıl bir havası yıldızlar geçidine dönüyor cuma ve cumartesileri Ulus 29. Ne yapmalı ne etmeli diye düşünmeyelim, alkol seviyesiyle şansınız doğru orantılı.

5. Zuma

Uzak Doğu mutfağı seven adam ince adamdır önce orada bir anlaşalım. Zuma'da rastlayacağınız tipler damak zevklerini ikili ilişkilerine de yansıttığı için hassas ve güvensizdirler; karşı taraftan direkt bir girişim beklemeyin siz de rahat durun, akışına bırakmak elle tutulur bir sonuç getirebilir.

6. Emporio Armani Ristorante

İtalyan mutfağı meraklısı şirket yemeği ayağına gelen adamlara sıkça rastlayabilirsiniz Emporio Armani'de uyarmadı demeyin; sonra fakir makir çıkar o kadar mesai boşa gider maazallah! Yemeğin faturasını şirket, sabahın faturasını siz ödüyor olmayın.

7. Al Catra

Şuradan 1 egzotik zengin ve bekar erkek uzatır mısınız? Brezilya mutfağı seven fantezi adamlarından bahsediyoruz; her zevkin adamı olmasalar da en uçuk maceralara bile açık tiplerdir Al Catra müdavimleri, buna göre hareket edelim.

8. Blue Topaz

Reina'nın içindeki en iyi mekanlardan Blue Topaz'da rakı-balık keyfi yapıp ilerleyen saatlerde kendisini müziğe bırakan adamlar derneğine hoş geldiniz. Pek zorlu tipler değildirler, gözler fıldır fıldırsa olta atmakta fayda var; hem sosyetik hem alaturka, alırız bir dal.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tnsyck

İğrenç bir makale olmuş. Hem bakış açısı, hem de üslup olarak tiksindirici, genelleyici... '2 birayı kim ısmarlasa onla yatan zihniyet' tarzı yorumlarda bulunanlar ön yargı ve şikayeti bırakıp önce çevresine bir bakmalı. Belki doğru yerde değilsindir, belki de '2 bira ısmarla, +1 skora koş' mantığıyla hareket eden sensindir. Benzer zihniyetler toplumda mıknatıs görevi görür. Saygılar.

gulkedisi

Ne yapmak istediğinizi çok iyi anlıyorum karşim.

tolgatufek

başlık olmamış arkadaş biyerde kadına hakeret gibi olmuş gidin buralardan bulun gibi

ahmet-gul

bu başlık tam bir embesil turnusolu olmuş. teşekkürler onedio.

hk14

Ondan sonrada aman kadınlar kendi ayaklarında durabilir, erkek egemen bir toplumda yaşamak istemiyoruz deyip dursunlar. Tamam her kadın böyle değilde böyle kadınlar oldukça erkeklerinde egemenlik iç güdülerinden vaz geçmesini ummak biraz hayal ürünü olur.

Görüş Bildir