Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yüzyıllarca Baş Ağrıttı: Yaşlanmaya Son Verdirdiği İddia Edilen Taze Kan Nakli İle Gençleşmek Mümkün mü?

0PAYLAŞIM

Kulaklarınıza inanamayacaksınız! Yaşlanmak yüzyıllardan beri insanlığın en büyük sorunu. Acaba bu soruna çözüm mü bulunuyor?

ABD'de bulunan Ambrosia isimli bir şirket taze kan ile bu durumun aşılacağını söylüyor.

Şirketin iddiasına göre, genç kişilerden alınan kanlar daha yaşlı kişilere aktarılıyor.

Kurucu Jesse Karmazin, genç kişilerden alınan kanların dinçlik kazandırdığını söylüyor. Ayrıca genç kişilerden alınan ve kan grubunuza uyan 1 litre kan için 8 bin dolar ödemeniz gerekmekte.

Ambrosia'nın şu anda, Los Angeles, San Francisco, Omaha, Tampa ve Houston'da 5 şubesi bulunuyor. Artıp artmayacağını henüz bilemiyoruz.

İlginç olan bir diğer kısım da şu: Şirketin bilimsel olarak hiçbir dayanağı yok ve buna rağmen yasal olarak herhangi bir engele takılmamış olması hayli şaşırtıcı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deneri

Ölüm sadece hastalıkla olan bişey değil ki. Taze kanı yükle vücuda çık yola tak bir araba gelsin koysun sana yine öldün yine öldün.

fexr

Dostum yaşlanmaktan bahsediyoruz burada kazara ölümden değil..

sylyzgi

kanlı kontes ülkeye yayılıyor maşallah efendim maşallah.

badcatsero

bu olay ilerlerse sırf yaşlanmamak için genç kan arayanlar için bebek tarlaları kurulacaktır. bilim kurgu fantazi sanmayın bunun doğruluğu üzerinde mutabık olunursa genç kan arayanlar bebeklerin kanı için neler yapmazlar sizce? çok tehlikeli çok..

adekaj

farkli ve dogru bir bakis acisi

ufukdiyoki

8 bin dolar temiz bir araba parası.

Görüş Bildir