Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Steve Jobs'ın Kızından Çarpıcı İddialar: 'Babam Başarıyı Yakaladıkça Şeytanlaştı'

 > 
144PAYLAŞIM

Dünyanın en ünlü şirketlerinden biri olan Apple'ın kurucusu Steve Jobs hakkında, kızı tarafından şaşırtıcı iddialar ortaya atıldı. Brennan Jobs, ressam olan annesi ile Apple'ın kurucusu Steve Jobs'ın ilişkilerinin evlilik dışı olması sebebiyle kendisini kabul edene kadar 6 kere DNA testi yaptırttığını iddia etti. Hatta babasının bazı sırlarını çok sonra öğrendiğini söyledi.

"Babam başarı yakaladıkça şeytanlaşıyordu. Hatta bilgisayarına adımı verdiğini sürekli reddetti."

Brennan, annesinin hamile olduğu sıralarda babasıyla olan ilişkisinin hayli normal olduğunu, hatta beraber isim düşündüklerini ve annesinin "Lisa" demesinin ardından Steve Jobs'ın hemen kabul ettiğini ifade etti. Steve Jobs bunu kabul etmiş ve kişisel bilgisayarına da Lisa ismini vermiş. Fakat bu durumu sonuna kadar inkar etmiş. Bunun üzerine Brennan babasının başarı yakaladıkça şeytana benzemeye başladığını söyledi.

"Ona ismini benden sonra koyup koymadığını sordu. Babam tereddüt etti."

Sputnik'in aktardığına göre, U2 solisti Bono ve Steve Jobs'ın yakın arkadaş olduğunu belirten Brennan, anısını anlatırken şunları söyledi: "27 yaşındaydım. Babamla Bono'nun sahildeki villasına gittik. Yemek yerken yaptıkları bir konuşmada, Bono birden babamın batırdığı Lisa bilgisayarını hatırlattı. Ona ismini benden sonra koyup koymadığını sordu. Babam tereddüt etti, uzun bir süre boyunca önündeki tabağına baktı ve sonra Bono'ya döndü. Sonra ‘Evet, öyle' dedi. Sandalyemde oturdum..."

"Sorduğun için teşekkürler Bono!"

Babamın bu cevabından sonra Bono, ‘Ben de öyle düşünmüştüm' dedi. Babam tekrar ‘Evet' dedi. Babamın yüzünü okumaya çalıştım. Ne değişmişti ki? Bunun bütün o uzun yıllardan sonra neden itiraf etti? Onun yalanları yıllarca saçma görünüyordu.Tabii ki ismi benden almıştı. Göğsümün üzerinden yük kalktığını hissettim. Bono'ya bu konuda ilk kez ‘Evet' dedi, 'sorduğun için teşekkürler' dedim."

"Tuvalet gibi kokuyorsun, senin gül kokulu spreyin yüzünden kanser oldum!"

2011 yılında 56 yaşında hayatını kaybettiği babasının son zamanlarda daha da ters olduğunu belirten Brennan, ziyarete gittiği bir gün babasının ona dönüp "Tuvalet gibi kokuyorsun" dediğini söyledi.

"Bir keresinde de işi bittikten sonra onun Porshe'sini alıp alamayacağımı sordum. Keskin bir ses tonuyla bana 'Hiçbir şey almayacaksın, beni anladın mı?' dedi." diyerek ekledi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir