Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Yeşilin Hangi Tonundaki Kadınsın?

-
Abone ol

Seksi kadının rengi kırmızıdır, kadın ve renk dediğimiz zaman akla gelen ilk renk kırmızıdır, öyle değil mi?  Yok griler, siyahlar; asi kişiliklerdir, turuncular; kararsızdır, kahveler; güvensizdir, hadi canım oradan, takılmayın bu kadar, gelin bakalım sizin ruhunuz hangi ateşli, soğuk, hırçın, asi renk mozaiğinden..

1. Öldün sen! Allah korusun, toprağın da bol olsun, kafatasına sanat yapıcaz, seç bakalım birini!

2. Hangi kanka gruba dahil olmak istersin?

Gossip Girl
Teen Wolf
The Vampire Diaries
Shameless

3. Fiziksel yapın veya saçın gibi özelliklerinle hangi Disney prensesisin?

Pocahontas
Ariel
Rapunzel
Fiona

4. Peki bu resimde hangisi olmak isterdin?

O arkadaki sonsuz deniz
Özgürce uçan balonlar
Kumsal
Çocuk gibi zıplayan kadın

5. O zaman kariyer diyelim ve hayalindeki meslek hangisi olabilir?

Astronot
Avukat
Pilot
Pop sanatçısı

6. Spiritüel bir soru var sırada; senin hangi çakran sana göre daha güçlü?

Zihinsel-Mor
Cinsel-Kırmızı ve Turuncu
Fiziksel-Yeşil ve Sarı
Duygusal-Sarı

7. Seç bakalım dövmeni!

8. Son olarak bu resimde dikkatini çeken ilk şey nedir?

Küçük Kayalar
Patika Yol
Gökkuşağı
Ağaçlar

Koyu Yeşilsin Sen!

Sen bildiğin koyu yeşilsin, hani öyle direkt yeşilsin de demiyorum, Hürrem’in yüzüğündeki zümrütlerden de bahsetmiyorum, ışık huzmelerini sen istersen sokuyorsun hayatına, yani istersen yeşilin rengiyle oynuyorsun. Nev-i şahsına münhasır bir karektersin, herkesin beğendiğini beğenmiyorsun. Sana normal gelen şeyler millete kesin ters geliyor, aykırısın da demiyorum, çünkü dengelerin de var. Harikasın bence, mesaini gökyüzünde harcamaya ne dersin...

Çağla Yeşili!

tinypic.com

Yumuşak renkleri seven güzel! Çağla yeşilleri, pastel tonlarıyla mutlusun sen. Siklamenler, saks mavileri, neonlar göremeyiz senin üzerinde. Emlakçılık, borsacı gibi işlerde görelim mi biz seni, aşırı başarılı olursun sen bu işlerde, arayı bulan, barışçıl karakterim benim, ben senin yeşilin sakin tonunda kayboluşunu yerim.

Neon Yeşili!

Çılgın ruhlu dilber! Kabına sığamayan cinsten. Evdeki kıyafetlerinden yeni şeyler yaratan bir yapın var senin, haaa bu arada iyi de yatırım yapıyorsun, elin sıkı olduğundan değil aklın çalıştığından:), akıllı yatırımlar yaparsın sen. İyi bir avukat da olur senden bak... Hımm bu arada bir sır vereyim erkeğini elinde nasıl tutacağını da bilirsin sen;)

Ördek başı yeşilisin sennn!

Off ben senin havanı, o burjuva hallerini, ekmeğin fiyatını bile bilmeyişini yiirimm. Fransız danteli havanı, kibar adımlarını, moda dergilerini takibini, kaçırmadığın mücevher fuarlarını da, uzun sözün kısası elitsin sen be...

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dlkgl

evet koyu yeşilim ben :D

kedisevici

pek bildi ya *** "Neon - Çılgın ruhlu dilber! Kabına sığamayan cinsten. Evdeki kıyafetlerinden yeni şeyler yaratan bir yapın var senin, haaa bu arada iyi de yatırım yapıyorsun, elin sıkı olduğundan değil aklın çalıştığından:), akıllı yatırımlar yaparsın sen. İyi bir avukat da olur senden bak... Hımm bu arada bir sır vereyim erkeğini elinde nasıl tutacağını da bilirsin sen;)"

x6even

Göz rengim de olan aynı yazdığı gibi kafasına göre koyu veya açık yeşil olan .

ozcylnn

Koyu Yeşilsin Sen!Sen bildiğin koyu yeşilsin, hani öyle direk yeşilsin de demiyorum, Hürrem’in yüzüğündeki zümrütlerden de bahsetmiyorum, ışık hüzmelerini sen istersen sokuyorsun hayatına, yani istersen yeşilin rengiyle oynuyorsun. Nev-i şahsına münhasır bir karaktersin, herkesin beğendiğini beğenmiyorsun. Sana normal gelen şeyler millete kesin ters geliyor, aykırısın da demiyorum, çünkü dengelerin de var. Harikasın bence, mesaini gökyüzünde harcamaya ne dersin...

survive0000

Çağla Yeşili! Beğenmedim.

Görüş Bildir