Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ratinglerde Zirveyi Kimseye Bırakmasa da İvme Kaybeden İçerde'nin 19. Bölümünde Yaşananlar

61PAYLAŞIM

Sadık bir izleyici kitlesi olan İçerde, senaryosunda yaşanan sıkıntılara rağmen reytinglerde birinci sıradan inmiyor. #oyuniçindeoyun hashtagi ile yayınlanan 19. bölümde yaşanan olaylara göz attık.

Alyanak kendi deyimiyle kitap gibi cidden. Çevirip çevirip okuyor herkes ama bir şekilde kazanan o oluyor. Dünyanın en iyi cenaze marşı mırıldanan adamına saygı duruşu yaparak başlayalım.

Celal Baba hem Melek'i hem Mert'i aynı anda kaybetti. Denize düştü, Sarp'a sarıldı. Dibi gören Kebapçı için bundan kötüsü Mustafa'nın ölmesi herhalde. Sahi nerde o çocuk?

Melek, Celal'in babası olduğunu ve annesini öldürdüğünü öğrenince babasının evinde odasına Sarp'ı alacak kadar hegemonya kurmuş durumda herkesin üzerinde.

Sarp da üzüntülü falan dinlemedi, sağlam darladı kızı. Birinin bunu yapması lazımdı gerçi. Celal dünyayı öldürsün babam babam diye gez senin anneni öldürünce ortalığı birbirine kat. Kötüyle yaşayan kötü oluyor işte.

Mert köprüleri attı iyice. Coşkun'u öldürenin Sarp olduğunu görse de Celal'in de buna ön ayak olduğunu adı gibi biliyor. Celal'i yalnızlık bitirecek bu gidişle.

Yaşar bir bölümlük psikopat izlenimi yaratmıştı ama tutmuş olacak ki bir türlü ölmüyor. Gerçi ne düzgün bir psikopatlığını gördük ne de zeki bir hamlesini, daha ’iyi kötü’ adamlara ihtiyacımız var.

250 bin için tek başına adam indirmeye giden Yaşar'ın silah mühimmatını nasıl edindiğini anlamış olduk. Böyle ufak ufak biriktirerek parayı buldu demek ki. Yaşar, akrep Yaşar.

Ezel'in annesi Meliha Hanım ile yarışacak seviyeye getiriyorlar Füsun Teyze'yi. Gerçi kokusundan tanıyamıyor oğlunu Füsun Teyze, yetmez.

Bu kadının yüz ifadesi sabitlendi adeta. Sürekli ağladı ağlayacak. Kanser ettiniz kadını be.

Sarp'ın nasıl olur da bir anda hayatındaki en büyük nefret objesi Celal Duman'ın adamı olduğunu anca bu hanım kızımız sorgulamayı akıl etti. Bölümü pijamayla geçirse de helal Eylem'e.

Coşkun burdan da hafızamı kaybettim ayağıyla yırtarsa Kebapçı'yı devralmasını bekleyebiliriz. Mert'in Coşkun'u göreceği anı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sarp'ın amatörlüklerini çözen Mestan'ı direk yemişlerdi. Maşaallah Davut da Sarp'ın her falsosunu çözüyor ama bir şekilde sonunu getiremiyor.

Yeşim'in de desteğini alıyor Davut. Melek işinden Sarp sıyrılmayı başardı ama yarın bir gün Melek yüzünden Davut'un kellesi giderse şaşırmayın.

Sonunda biri Sarp'a bunu sordu: ”Abi hiçbir şeyi merak etmiyorum da, bu kadar ev anahtarı nereden geliyor ya?”

Mustafa Uğurlu sonunda kendine yakışır bir oyunculuk performansı sergiledi. Bir türlü oturmamıştı Yusuf Müdür ona ama keramet oğlunu bulmasındaymış herhalde.

Yusuf Müdür, Gökhan'ın oğlu olduğunu öğrenince hemen Sarp'ı aradı onu koruması için ama Sarp yetişene kadar Yaşar çocuğu vurdu bile.

Sarp'ın bölüm sonundaki kilitlenişine anlam veremedik. Bir türlü teslim olmayarak Gökhan'ın hayatını riske attı. Polise mukavemet gösteren polis Sarp Yılmaz, bırak silahı içerde mi yatıcan sanki?

Birbirini yese doymayacak bu ikilinin kardeş olduklarını öğrendikleri bölümün Türkiye dizi tarihinde ayrı bir yeri olacağını kestirmek hiç güç değil. Bekle evlat bekle.

Müdür en iyi işini çıkardı.

Berke diye sağ kolu olan adam ölür mü hiç?

Senaryo sıkıntılı olsa da oyunculuk akıyor.

Sarp Yılmaz Bey üşümez.

Dikkat!!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beyzaledger

bence Mustafa Uğurlu'ya gayet yusuf müdür rolü oturmuştu haksızlık etmeyin

fatihcetin

ilk bölümüyle dedim ezel gibi efsane olur ama 20. bölüm oldu anladım ki tırt çıktı arkadaş. tamam konunuz güzel, oyuncular şahane de zaten 39. bölümde biteceği açıklandı. şurada kaldı 20 bölüm. olaylar biraz ilerlese içim yanmayacak. adamlar game of thrones'da taht adayı adamı ilk sezonda harcadı siz kebapçıyı 20 bölümde bitiremediniz. oyun içinde oyun olduğunu artık seyirci anladı. bir süre sonra sıkıyor neden ısrar ediyorsunuz anlamış değilim.

beyzaledger

GOT'ı hiç izlemedim ama bizim türk dizilerini biliyorsun kötü adamın dolapları son sezona kadar ortaya çıkmaz birde burda tüm olayları çeviren celal baba olunca celal duman kolay kolay bitmez

whyalwaysme

20 dakikalık Amerikan sitcomlarını yalamış yutmuş biri olarak 2 saatlik dizi izlemek aşırı canımı sıkıyor ama güzel dizi bu. (Türk dizilerini hayatta beğenmem)

hande-cikit

"Sarp'ın bölüm sonundaki kilitlenişine anlam veremedik. Bir türlü teslim olmayarak Gökhan'ın hayatını riske attı. Polise mukavemet gösteren polis Sarp Yılmaz, bırak silahı içerde mi yatıcan sanki?" Ayakta alkışlıyorum. Kanser oldum izlerken. Yalnız o ambulans hala aranmadı ya, yuh diyorum.

rabia-arslan14

Ulan 2 saat dizimi olur zaten.Senaristler bir müddet sonra kafayı yer heralde. Yap şöyle 1 saat adam gibi konu saçmalamadan izleyelim.Cidden şu 2 saat olayı kalkarsa güzel işler gelebilir.

Görüş Bildir