Öyle Ölmeyiz, Füze At! Nesrin Cavadzade'nin Alem Dergisine Verdiği Kıskandıran Pozları ve Yaptığı Samimi Açıklamalar

52PAYLAŞIM

Buralar alev aldı! 🔥

İtiraf edelim, Nesrin Cavadzade yediden yetmişe hepimizin sinirlerini zıplatıyor; çünkü kendisi çok güzel ve bambaşka bir aurası var...

Kendisi ALEM dergisinin yeni sayısı için kamera karşısına geçmiş ve hepimizi kıskançlıktan çatlatacak pozlar vermiş sağ olsun. 😂

Yalnızca bakakaldığımız pozları değil, samimi açıklamaları da var Cavadzade'nin.

View this post on Instagram

üretim hatası 🙋🏿‍♀️

A post shared by nesrin cavadzade (@nesrin.cavadzade) on

Nesrin Hanım ne yapıyorsunuz? Yüreğimize indireceksiniz vallahi... 😍

View this post on Instagram

fabrika ayarlarıma geri döndüm.

A post shared by nesrin cavadzade (@nesrin.cavadzade) on

Cavadzade dergiye verdiği röportajda, olumsuz yorumların kendisini üzdüğünden bahsetmiş. “Valla üzülüyorum her insan gibi. Yorumları okumuyorum yalanına giremeyeceğim. Okuyorum ve bazen üzülüyorum. Arayıp anneme şikayet ediyorum. Böyle böyle yazdılar filan diye. Annem bana çok şaşırıyor. 'Kızım 15 yıldır bu işi yapıyorsun hala mı ya?' diyor.

Tabii formda kalmasının sırlarından da bahsetmiş. E o bahsetmeyecek de kim bahsedecek? “Şeker yerine yağ yiyorum. Unlu hiçbir şey tüketmiyorum. Bakliyat da çok az. Sebze, meyve, kuruyemişler, bolca balık ve bazen başka protein kaynakları ile besleniyorum." diyor Cavadzade.

Sert duruşunu ise 'aslan kadını' olmasına bağlıyor. "O sertlik oradan geliyor herhalde. Ama aynı zamanda çok da romantik ve duygusalım. Yani yeterince sabreden birisi o sert görüntümün ardında pamuk gibi bir kalbim olduğunu görür." diyor.

Vallahi ne diyelim, fotoğraflara bayıldık!

Öyle ölmeyiz, füze at Nesrin Cavadzade! 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pembeapr

"İtiraf edelim, Nesrin Cavadzade yediden yetmişe hepimizin sinirlerini zıplatıyor; çünkü kendisi çok güzel ve bambaşka bir aurası var..." yediden yetmişe hepinizin değil Onedio, sadece sizin. Güzel anlaşma olmuş, Nesrin ve sizin iş birliğinizin devamını dilerim.

muhammed-akuma-hulk

"- Bazen Başka Protein kaynakları ile Besleniyorum..." No Coment

demir-mine1

KISKANMAMANIZ YADA BEĞENMEMENİZ GAAAAAYET NORMAL...! ÇÜNKÜ HEM GÜZEL HEM ZEKİ EN ÖNEMLİSİ İYİ BİR AKTİRİST.. BUNU KABUL EDİN BENCE 😍😍😍😍😍💚💛💜💟💖

unclecaner

İlk defa Nesrin Cavadzade fanı görüyorum, umarım sayıları fazla değildir..

merkev

Kadınlar neden bu kadını kıskanmalı? Kamera karşısına geçip beynini kullanmasını gerektirmeyen pozlar verdiği için mi? Zaten narsist olan jenerasyonu, daha narsist yapmaya çalıştığı için mi? Bedeninizi ne kadar ön plana çıkarırsanız, zihninizi o kadar geri plana atarsınız. "Önyargılısın, ne malum bu kadının zihnini de kullanmadığı?" sorusu makul bir soru olur. Cevabı siz bulabilirsiniz. Herkes bilim insanı olmak zorunda mı? Hayır. Fakat insan olan herkes bence, önce yaptığı şeyi neden yaptığını sorgulamalı. Kadınları gittikçe "sex objesi" olarak göstermeye başladılar ama asıl sorun kadınlar bundan şikayetçi değil. Bi yerlerini sergilemeyi "CESARET" olarak görüyorlar. Tabi buna benzer şeyleri yapan erkekler de var. Yobaz olarak görüleceğim belki de, çünkü yobazlar ile aynı sonuca çıkıyoruz. Lâkin, ikimizin de sonucu 4 bulması, ikimizin de 2 ile 2 yi topladığını göstermez. Birimiz çarp(ıt)mış da olabilir.

deep_territory

Bu onedio neden sürekli çirkinleri güzel, salakları dahi, karaktersizleri insan gibi tanıtmaya çalışıyor diyecektim, para kazanmaya çalıştıkları aklıma geldi, geri alıyorum sorumu.

Görüş Bildir