Modern Dünyanın Zümrüdüankası: Vücudunun Neredeyse Tamamı Yanan Model Tekrar Podyumlarda!

 > 
3bPAYLAŞIM

Manken, model ya da tv yıldızları... Hepsi bir şekilde dış görünüşlerinden para kazanıyorlar ve bu durumlarını korumak zorundalar. Alman model Julius Gerhardt da çok önemli markaların modelliğini yapıyordu ve aranılan bir modeldi. Ancak bir gün arkadaşlarıyla sprey boyayla graffiti yapmak için dışarı çıkınca olanlar oldu ve birçok şey eskisi gibi olmadı, bir şey dışında...

Korkunç bir kaza geçiren Gerhardt'ın vücudunun yüzde 90'ını yandı

"Ben işimi hızlıca bitirmiştim, arkadaşlarım ise boyamaya devam ediyordu. Ben de trenin üzerine çıkıp, oradaki köprüye bir şeyler yapmak istedim. O sırada yüksek voltajlı elektrik kablolarını gördüm ve kendi kendime "bunlara dokunmasam iyi ederim" diye düşündüm ancak elimdeki metal kutu elektriği çekti. Elim, omzum, göğsüm ve sağ ayağım elektrik akımına kapıldı."

Bir süre komada kalan genç model uyandığında ise ilk duyduğu şey; kolunun kesileceğiydi.

Vücudunun yüzde 90'ının yandığını, bir de kolunun kesileceğini öğrenen Gerhardt doktorlardan biraz zaman istedi ve kendi isteği ile tekrar uyutuldu. Zira bu süreçte iyileşmesi planlanıyordu ve herkesin istediği oldu. Vücut komadayken kendini tamir etti.

3 aydan fazla sürede vücudun büyük bölümü kendi kendini tedavi ederken, Gerhardt geri kalanlar için 10 ameliyata girdi

Tüm tedavi süreci için 561 bin euro para harcayan genç model, yaptığı graffiti için de ayrıca 600 euro daha ceza ödemiş. Tedavi süreci bittikten sonra ise Gerhardt modellik kariyerinin bittiğine emindi. Ta ki bağlı bulunduğu ajanstan birisi arayıp, onu Fashion Week'e davet edene kadar!

Böylece Gerhardt, tam her şey bitti derken kendisini yeniden en sevdiği yerde, podyumda bulmuştu.

İlk defilelerinde vücudunu tamamen kapatan kıyafetler giyse de, şimdileri üstsüz podyuma çıkmaktan çekinmeyen genç model, bu durumun özgüvenini tekrar kazanmasına yardımcı olduğunu söylüyor.

O artık standart bir model değil, tasarımcıların özellikle çalışmak isteyecekleri özel bir model.

"Her şerde bir hayır vardır" sözünü de bu hikayeyle bir kez daha anarak, ne kadar doğru söylemişler klişesini yapalım

Eski ve şimdiki hali ise burada açıkça belli oluyor

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
miss-simpson

iyi ya çok yanmamış fena durmuyor

mr_budakk

Suriyeli çocuklar, afrikalılar açlıktan öledursun -ki bi dürüm 4tl desen 1.5 dolar eder maximum- beyefendi 600BİN EURO ödüyor ve yoktaaan yere başına iş çıkarıp 500BİN küsür euroyu da hastaneye gömüyor. Modern dünya tablosu 👏👏👏

Gizli Kullanıcı

bir laf var amiyane tabir.Allah önce eşeğini kaybettirir,sonra buldururmuş.Önce sağlam bir tokat yemiş.Şimdi ise hayata devam ediyor.Biten yerden yeniden başlamaktır hayat.

solitarywoman

yaşadığına dua etsin bu haliyle bile iyi görünüyor...

bekir.kahraman.180

adam hala yakışıklı hala yakışıklı amk

Görüş Bildir