Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

17 Fotoğrafla Kendine Yarı Şeytan-Yarı Punk Vampiri Görünümü Veren Gencin Dönüşümü

 > 
2bPAYLAŞIM

Andrey Gorbatyuk sıradan bir Ukraynalı öğrenciydi. Fakat bir gün, dış görünüşü üzerinde değişiklikler yaparak kendine farklı bir hava katmaya karar verdi. Değişikliğin ilk adımı ağzına uzun sivri dişler takmak oldu. Ardından Andrey dilinin yarısını kesti ve kulaklarını Elflerin kulakları gibi sivri ve uzun hale getirdi. Dönüşümünü tamamladığında Andrey yarı şeytan yarı punk vampiri gibi görünüyordu. İşte adım adım bu dönüşümün gerçekleşme süreci;

Kaynak: http://thechive.com/2015/01/16/21-year-o...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
proffesional-goner

Lan bu resmen Gerard Way olmuş oha *-*

proffesional-goner

Hala fikrimin arkasındayım

lara-croft

Bence çok değişik ve dişleri çok estetik olmuş :)

ato1212

insan aynaya bakmaya gorkar bu nasıl surat lan. evde oturuyon oğlun bu suratla içeri geliyor önce bildiğin duaları okursun sonrada sövmeye başlarsın

stryker44

winchestarlara haber saldım işini bitirecekler...

time2win

Exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congregatio et secta diabolica… Ergo, draco maledicte et omnis legio diabolica, adjuramus te … cessa decipere humanas creaturas, eisque æternæ perditionìs venenum propinare… Vade, satana, inventor et magister omnis fallaciæ, hostis humanæ salutis… Humiliare sub potenti manu Dei; contremisce et effuge, invocato a nobis sancto et terribili nomine… quem inferi tremunt… Ab insidiis diaboli, libera nos, Domine. Ut Ecclesiam tuam secura tibi facias libertate servire, te rogamus, audi nos. Adamın içinden çık bre iblis!

Görüş Bildir