Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karşınızda Grafitileri Okunaklı Hale Getirerek 'Hayır Duası Alan' Sokak Sanatçısı!

-
Abone ol

Grafitilerin seveni kadar sevmeyeni de var ama onlar hakkında hemfikir olduğumuz nokta: Neredeyse hepsinin okunaksız olduğu!

Fransız sanatçı Mathieu Tremblin ise tüm bu anlaşılması zor görünen grafitileri okunur hale gelecek şekilde değiştiriyor.

Kaynak: http://www.memefest.org/en/gallery/works...

1. Grafitiler hakkında hemfikir olduğumuz nokta: Neredeyse hepsinin okunaksız olduğu!😅🙈

2. Fransız sanatçı Mathieu Tremblin ise tüm bu okunması imkansız görünen grafitileri okunur hale gelecek şekilde değiştiriyor.

3. Amacı sokak sanatı toplum içindir, demek mi yoksa alıştığımız dümdüz yazılarla bizlere graffitileri özletmek mi bilemiyoruz.

4. Herkesin grafitisine kimse karışamaz...

5. Kim bilir belki başka sokak sanatçıları da okunması mümkün bu yazıların üstüne yepyeni bir şeyler koyar.

6. Unutmadan; Mathieu Tremblin'in şaşırtıcı grafitileri şimdilik yalnızca Hollanda ve Belçika'da!

7. 😅😅

8. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
delorean

graffiti zaten şekilli harflerden oluşturulan kelimeyi resim gibi göstermektir bunun da içine edin valla bune böyle Microsoft word sayfası gibi -_-

senemm-

Evet grafiti bir sanat ama onların yaptiklari gelişine bir şeyler yazmaktan öteye gitmemiş maalesef. Bu yenilemeyse bence buna bir eleştiri

nude

okuyabiliyorum teşekküğrler :) grafiti değil bu Allah belanızı ver >:(

noisy

Graffiti bana göre bir sanattır, hayal dünyasını dışa vurur. Böyle bir şey yapması, böyle güzel bir sanatı sıradanlaştırmaktan başka bir işe yaramamış.

serhat-deniz-aktas

saçmalık ve saygızılık

Görüş Bildir