Karşı Cinsten Olsaydın Nasıl Bir Sevgili Olurdun?

530PAYLAŞIM

Sen süphesiz muhteşem bir sevgilisin. Peki ya karşı cinsten olsaydın nasıl bir sevgili olurdun?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

Kadın
Erkek

2. Sen hangi mevsimde doğdun?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

3. Mevsim demişken kış denilince aklına ilk ne geliyor?

Kardan adam
Kayak
Tatil
Soğuk
Beyaz
Soba

4. Kış demişken kayak sporu yapar mısın?

Her kış yapmaya çalışırım.
Fırsat olursa kış aylarında yapıyorum.
Yapmıyorum ama yapmak isterim.
Kayak sevmiyorum!

5. Spor demişken sevgilin hangi sporu yapsın istersin?

Halter
Vücut Geliştirme
Futbol
Yüzme
Okçuluk

6. Hayvan demişken söyle bakalım hangi hayvandan çok iyi bir sevgili olurdu?

At
Kaplan
Kurt
Panda
Kedi
Köpek

7. Hayvan demişken ormanda şehir yaşamından uzakta elektriksiz internetsiz yaşasan mutluluk yüzden kaç olurdu?

8. Mutluluk demişken mutluğun formülü neydi?

Bir o, bir ben, bir de bebek
Paraya boğulmak
Sağlıklı olmak
İnsanlardan uzak yaşamak
Huzurlu olmak

Sadık sevgili

Verdiğin cevaplara göre sen karşı cinsten olsaydın sadık sevgili olurdun. Senin için sadakat her zaman çok önemli. Bu özelliğin karşı cinsten olsan da devam ederdi. Sen kimseye ihanet etmezsin! Ayrıca sen sabun köpüğü gibi köpürüp patlayan yalancı aşkları sevmiyorsun. İki kişi birbirine bağlı olursa her zorluğun üstesinden gelinebileceğini savunuyorsun.  Sen karşı cinsten olsan 10 numara sevgili olurdun ;)

Eğlenceli ve cömert sevgili!

Verdiğin cevaplara göre sen karşı cinsten olsaydın eğlenceli ve cömert sevgili olurdun. Sen sıkıcı insan sevmiyorsun. Bu tip insanlar seni çabuk yoruyor. Bir de bu kişi sevgili olursa bunun nasıl çekilmez bir ilişki olduğunu çok iyi biliyorsun. ayrıca cimri sevgililere tahammülün yok. Sen karşı cinsten olsan kesinlikle bu hatalara düşmez, eğlenceli ve cömert bir sevgili olurdun.

Saygılı ve dürüst sevgili!

Verdiğin cevaplara göre sen karşı cinsten olsaydın saygılı ve dürüst bir sevgili olurdun! Sen insanların kabalıklarından illallah demiş birisin. Kaba insanlara tahammülün kalmamış. Özellikle ilişkilerde kabalık yapanlara karşı antipatin oldukça yüksek. Saygısız sevginin mümkün olmayacağına, olsa da bir süre sonra söneceğine inanıyorsun. O yüzden hem sana hem ilişkiye saygı duymayan kişiyle olmaz. Zamanında yalanların her türlü ilişkiyi nasıl zedelediğini bildiğin için dürüstlüğe ayrı bir önem veriyorsun. Çünkü, yalanla inşa edilen her ilişki bir gün çökmeye mahkumdur. Seni çok sıkan, çok boğan, gerektiğinde seni seninle kendi kendine bile bırakmayan kişilerden pek hoşnut değilsin.

Kıskanç Sevgili!

Verdiğin cevaplara göre karşı cinsten olsaydın kesinlikle aşırı kıskanç bir sevgili olurdun!  Senin sevdiğin zaman aşırı sahipleniyorsun. Bunun üstüne karşı cinsten olunca eyvahlar olsun. Kimseler seni tutamaz. Sevgilinin yanından kimseler geçemez. Sen karşı cinten olsaydın yanmıştı herkes ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
heart-shaped-glasses

Kıskanç. Sonuç hiç değişik çıkmadı 😂😂

gam6

kıskanç sevgili :D

smurfs-girl

Sadık sevgili :D Verdiğin cevaplara göre sen karşı cinsten olsaydın sadık sevgili olurdun. Senin için sadakat her zaman çok önemli. Bu özelliğin karşı cinsten olsan da devam ederdi. Sen kimseye ihanet etmezsin! Ayrıca sen sabun köpüğü gibi köpürüp patlayan yalancı aşkları sevmiyorsun. İki kişi birbirine bağlı olursa her zorluğun üstesinden gelinebileceğini savunuyorsun. Sen karşı cinsten olsan 10 numara sevgili olurdun ;)

_orca_

#6 "...söyle bakalım hangi hayvandan çok iyi bir sevgili olurdu?" sorusuna "AT" cevabı veren var mı la çok merak ettim? Varsa öne çıksın lütfen. :))

observer

Pisleşmeyelim lütfen ben çocukluğumdan beri en çok sevdiğim filmlerden biri olan Özgür Ruh'tan dolayı seçtim thank you very much

ace.

sağdıkk

Görüş Bildir