Güldüğün Şeylere Göre Bilinçaltın Neye Saplantılı?

-
Abone ol

Her şeye kolay kolay gülmeyiz. Güldüğümüz bir fıkra, bir cümle ya da bir görsel bilinçaltımızda yatanın ne olduğunu neye saplantılı olduğumuzu da ele verir. Bu test  bilinçaltınızın neye saplantılı olduğunu söylüyor.

1. Öncelikle mizahla aran nasıl?

Aaa çok severim. 😀
Beni güldürmek kolay değil. 😐
Politik mizaha bayılırım. 😁
Kimin yaptığına bağlı. 😌
Yerli mizah sevmiyorum ben. 😒
Kaliteli mizaha bayılırım. 👍

2. Söyle bakalım. Hangi Devlet Bahçeli capsi daha komik?

3. Peki İlber Ortaylı capslerinden hangisi?

4. Bu videoya 10 üstünden kaç puan verirsin?

5. Peki ya bu videoya kaç puan verirsin?

6. Peki hangisi bugüne kadar seni daha çok güldürmüştür?

Kemal Sunal
Şener Şen
Levent Kırca
Cem Yılmaz
Yılmaz Erdoğan
Şahan Gökbakar
Şafak Sezer
İlyas Salman

7. Son olarak bu tweetlerden hangisi daha komik?

Neşe!

Senin bilinçaltında müthiş bir neşe var. Sendeki neşeyi depolayıp ülkenin tüm karamsar ve asık suratlı insanlarına enjekte etsek pamuk gibi toplum oluruz. Çocuklar gibi şen olmanın yanısıra hayata her zaman pozitif bakan bir insansın.  Hayat seni ne kadar dibe itse de başından çok kötü olaylar geçse de ayağını yere vurup suyun üstüne çıkmayı başarabiliyorsun. Çünkü bilinçaltında yatan neşe ve pozitiflik sana müthiş bir çoşku ve güç veriyor. Seni kolay kolay yıkmak mümkün değil .Yeter ki sen iste dağlar önünde titrer. ;)

Korku ve Endişe!

Senin bilinçaltında sürekli bir korku gizli.  7/24 karabasan görüyorsun desek yalan olmaz. Hayatını endişelerin şekillendiriyor. Bazı konuları kafaya o kadar takıyorsun ki aşırı gereksiz mevzular bile sende büyük sorun haline gelmiş. Kafanda kura kura kendini yiyip bitiriyorsun. Amiyane tabirle sana ilacını veriyorum: Salla gitsin.  Kafanda kurduklarını bir kenara atıp oyunu sen kurmalısın. Hamleyi sen yap, başkaları düşünsün. O zaman her şeyin çok daha kolay olacağını göreceksin ;)

Öfke!

Senin bilinçaltında sonu gelmeyen bir öfke var. Her yerinden ateş fışkırıyor. Çok çabuk öfkeleniyor ve ejderha gibi insanlara alev saçıyorsun. Kimse seni kolay kolay karşısına almak istemiyor.  Her an birilerine paylayacaksın diye beklenti içindeler. Sen bir şirkette yönetici olsan, üç güne çalışan kalmaz :) Neden böylesin? Elbette son derece rasyonel sebeplerin var. Zamanında insanlardan çok zarar gördün ve bir şekilde bilinçaltına attın. Bunlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Herhangi bir problem karşısında  içine atmak yerine anında tepkini koyarsan ileride bu tip sıkıntılar yaşamazsın emin ol :) Ayrıca bu öfkeyle eş dost da çevrende durmaz. İleride yalnız kalırsın.  Sen ortalamanın çok üstünde  güçlü bir insansın, her türlü haksızlığa karşı dik durabilirsin fakat şu öfkeyi bir kenara bırakırsan her şey daha da güzel olacak ;)

Aşk!

Senin bilinçaltında derin ve tutkulu bir aşk var. Şarkı diyor ki:

Zaten aşklar hep yalan dolan
Sonu hep sızı hüsran
Geriye kalan ardından yalnızlık olsada 
Sana değer.. 

Evet aşkların sonunda hüsran da olsa sen her zaman risk alan bir insansın. Sen hayat enerjini aşktan alıyorsun.  Sen doğadaki her şeye aşık olabilirsin. Bir kuşun sesine, akan suya, geceyi aydınlatan mehtaba, baharda yağan yağmura ya da bir sanat eserine ya da hayatını aydınlatan bir insana.. Tutkularının esiri olmuşsun ve bundan hiç pişman değilsin. Hayat seni ,sen hayatı tespih yapmış sallıyorsunuz karşılıklı ve bunu becerdikçe daha da mutlu oluyorsun.  ;)

Seks!

Senin bilinçaltında seks var. Tüm hayatını libidon yönelendiriyor desek yanlış olmaz. Ama bunun çok da farkında değilsin, aslında kimse de farkında değil.  Senin için seks hep bir adım önde. Senin davranışlarını yönlendiren  libidon... Ve seks senin için eylemden öte.  Verdiğin cevaplar bilinçaltının  seksle dolup taştığını söylüyor. Cinsellik sana ilham veriyor ama arada nefes al, bir derlen toparlan kendine gel :)

Yemek!

Verdiğin cevaplara göre senin en büyük takıntın yemek. Senin bilinçaltın diyor ki şappır şuppur ye onu. Öyle bir dil var ki sende ressamın fırçası, yazarın kalemi, bir müzisyenin notaları gibi kullanıyorsun desek yalan olmaz. Bilinçaltında bir yerlerde yemek fabrikası olabilir. Sürekli yemek düşünüyorsun. Senin sürekli açlılık hali değil. Sen dünyadaki nefis tatlara aşıksın. Leziz olan her şey senin için çok kıymetli. En kıytı köşede kalmış lokantaları, kebapçıları biliyor onlardan asla vazgeçmiyorsun.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
whovian_dreamer61

Verdiğin cevaplara göre senin en büyük takıntın yemek. Senin bilinçaltın diyor ki şappır şuppur ye onu. Öyle bir dil var ki sende ressamın fırçası, yazarın kalemi, bir müzisyenin notaları gibi kullanıyorsun desek yalan olmaz. Bilinçaltında bir yerlerde yemek fabrikası olabilir. Sürekli yemek düşünüyorsun. Senin sürekli açlılık hali değil. Sen dünyadaki nefis tatlara aşıksın. Leziz olan her şey senin için çok kıymetli. En kıytı köşede kalmış lokantaları, kebapçıları biliyor onlardan asla vazgeçmiyorsun. hfsgshdısr Hakkaten lan

yagmur-kutlu3

Endişe

alesgerli.z

Senin bilinçaltında sürekli bir korku gizli. 7/24 karabasan görüyorsun desek yalan olmaz. Hayatını endişelerin şekillendiriyor. Bazı konuları kafaya o kadar takıyorsun ki aşırı gereksiz mevzular bile sende büyük sorun haline gelmiş. Kafanda kura kura kendini yiyip bitiriyorsun. Amiyane tabirle sana ilacını veriyorum: Salla gitsin. Kafanda kurduklarını bir kenara atıp oyunu sen kurmalısın. Hamleyi sen yap, başkaları düşünsün. O zaman her şeyin çok daha kolay olacağını göreceksin ;)

cikolatali-pasta

Yemek ne lan 12 yasimda daha 30 kiloyum normalde 38 olmam gerekiyordu ya test yanlis yada yiyip de kilo almayanlardanim ama birincinin dogru oldugunu dusunuyorum

alisadik-gok

yalan lan

burcu-balcioglu

öfke !

Görüş Bildir