Güldüğün Capslere Göre IQ Puanını Söylüyoruz!

5.6bPAYLAŞIM

Bu testimizde güldüğünüz capslerden sizin IQ puanınızı söylüyoruz. Mizah kesinlikle zeka işidir. Bazıları ince zeka ister bazılar sıradandır. Zeka pırıltısı taşıyan mizah daha çok güldürür.  Testimizde ilk 10 sorumuzda capsleri 5 üzerinden puanlandırmanızı ( 0= kötü mizah 5 = çok iyi ) son 5 soruda da verilen iki capsten hangisini daha komik bulduğunuzu soruyoruz.

Not: Tabii ki şu an bazı capslere ilk gördüğünüz anki kadar gülmüyorsunuz. Zamanla her şey gibi capsler de eskiyor. Capslere ilk gördüğünüz zamanki gibi puan verirseniz sonuçlar daha sağlıklı olur ;)

Bu capslere 5 üzerinden puan ver. ( 0= Anlamadım 1= Çok kötü mizah 5 = Kaliteli mizah )

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Peki bu tweetlerden hangisi komik?

11-A

11-B

A
B

12-A

12-B

A
B

13-A

13-B

A
B

14-A

14-B

A
B

15-A

15-B

A
B

Ortalamanın Altı!

Verdiğin cevaplara göre mizahla aran pek yok ya da bugün iyi gününde değilsin. Ya da üçüncü bi ihtimal ortalamanın altında bir zekaya sahipsin.

Parlak Zeka: 90 - 114 arası!

Verdiğin cevaplara göre parlak zekalı bir insansın. Ortalamanın üstündesin. Ortalamanın üstünde derken azımsama hemen. Bu oran dünya standartlarının çok üstünde.

Üstün Zeka: 115 - 134 arası!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle üstün zekalı bir insansın. Zekanız gayet yerinde ve ortalamanın da bir hayli üstünde olduğunuzu söylemek gerek. Analitik bir zekaya sahipsiniz. Kaliteli mizahı seviyorsun. Televizyonda sinemada ya da bir mizah dergisinde her zaman kaliteyi arıyorsun ve buluyorsun da.  Bu zekayla hayatın her alanında başarılı olabilirsin. Biraz özgüvenle dünyaları değiştirirsin. Bravo!

Dahi: 135 - 150 arası !

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle bir dahisin! Önümüzü ilikleyelim de öyle konuşmaya başlayalım :) Mizah anlayışın zekan hakkında yeterince ipucu veriyor. Sıradan insanların güldüğü şeylere gülmüyorsun. Senin için zeka pırıltısı taşıyan her şey kıymetli. Detaylara hakimiyetin espriyi hızlı anlayıp gülmene de yardımcı oluyor. Bu kafayla kimse önünde duramaz. Ve her şeyden önemlisi, bu, Allah vergisi. Kafanız çok güzel kısaca, güle güle kullanın :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aybars-yildirim

90-114 iq geniş.

usui

Ya çok iyi değilmi size bunları gösterim sizi övüyorlar ve sizde zeki olduğunuzu sanıyorsunuz , ne bileyim IQ nuz 150 li felan çıkıyor sizde aman zaten zekiyim kafasıyla kendi beyninizi yıkıyorsunuz . O zaman hadi biri bana söylesin neden ülkenin eğitim notları düşük , ülke neden bu durumda , ve neden türkiyenin üniversite bitirme oranı %11

usui

Ya çok iyi değilmi size bunları gösterim sizi övüyorlar ve sizde zeki olduğunuzu sanıyorsunuz , ne bileyim IQ nuz 150 li felan çıkıyor sizde aman zaten zekiyim kafasıyla kendi beyninizi yıkıyorsunuz . O zaman hadi biri bana söylesin neden ülkenin eğitim notları neden düşük , ülke neden bu durumda , ve neden türkiyenin üniversite bitirme oranı neden %11

sefik-demir

Üstün zeka 115 134

cikolatali-pasta

135-150 dahi

Görüş Bildir