Evlenecek, Evlenmeyecek Tüm Kadınlara Özel Test: Bu Gelinliklerden Hangisi Daha Pahalı?

-

Birbirinden güzel ve şık bu gelinliklerden hangisinin daha pahalı olduğunu sadece kaliteden anlayanlar bulabilir. Bakalım sen de onlardan biri misin?

Gelinliklerimiz bunlar!

Buldun!

Tebrikler! Gerçekten buldun! Bu birbirinden güzel gelinlikler arasından en pahalısını buldun! Fiyatını hemen söyleyelim: Bu inanılmaz şık Pierre Cardin gelinliğin fiyatı tam olarak 4.750,00 TL!

Bulamadın!

Üzgünüz ama bulamadın, ama çok yaklaştın. Çünkü bu gelinlik diğerleri arasında en pahalı olan ikinci gelinlik! Fiyatı ise şöyle: Bu Pierre Cardin gelinliğin fiyatı tam tamına 4.400,00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denesene!

Yapamadın!

Ah be, yapamadın! En pahalı gelinliğimiz maalesef bu değil. Ama fiyatını yine de söyleyelim: Bu Pierre Cardin gelinliğin fiyatı tam olarak 4.100,00 TL! En pahalısını bulmak için tekrar denemelisin!

Hayır!

Hayır ama hayır! En pahalı gelinliğimiz bu değil! Fiyatını merak ediyorsundur ama sen kesin, hemen söyleyelim: Bu Pierre Cardin gelinliğin fiyatı sadece 3.300,00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denesene!

Üzgünüz!

Gerçekten üzgünüz, ama bulamadın. En pahalı gelinlik bu değildi! Fiyatı ise şöyle: Bu Pierre Cardin gelinliğin fiyatı tam olarak 3.250,00 TL! Ama en pahalı değil işte... Şimdi en pahalısı için tekrar denesene!

Maalesef!

Biz de bulmuş olmanı çok isterdik ama maalesef bulamadın işte! Bu inanılmaz şık Pierre Cardin gelinlik 3.100,00 TL ile maalesef birinci sıraya yerleşemedi! O yüzden birinci sıradaki gelinliği bulmak için tekrar denemelisin!

Olmadı!

Olmadı bee, bulamadın maalesef! Evet çok güzel bir gelinlik, ama işte en pahalı değil maalesef! Bu Pierre Cardin gelinliğin fiyatı sadece 3.100,00 TL! En pahalıyı bulmak için yeniden denemez misin?

Bulamadın, olmadı!

Keşke bulmuş olsaydın değil mi? Ama bulamadın işte, olmadı! Ama yine de bu güzeller güzeli gelinliği seçtiğin için seni tebrik ederiz. Bu inanılmaz şık Pierre Cardin gelinliğin fiyatı sadece ve sadece 3.050,00 TL! En pahalıyı bulmak için yeniden denesene!

Hayır, hayır!

Ah bee, hayır ama! Bu değil işte, en pahalı gelinlik bu değil! Ama yine de tebrik edeceğiz, çünkü pahalılık sıralamasında sonuncu gelinliğimizi buldun! Fiyatı ise şöyle: Bu Pierre Cardin gelinliğin fiyatı sadece 2.550,00 TL! Hadi şimdi tekrar dene ve en pahalısını bul!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aymrx

bende baştan 3. çıktı

yaren-unlu3

Tebrikler! Gerçekten buldun! Bu birbirinden güzel gelinlikler arasından en pahalısını buldun! Fiyatını hemen söyleyelim: Bu inanılmaz şık Pierre Cardin gelinliğin fiyatı tam olarak 4.750,00 TL!

candy111

Tebrikler! Gerçekten buldun! Bu birbirinden güzel gelinlikler arasından en pahalısını buldun! Fiyatını hemen söyleyelim: Bu inanılmaz şık Pierre Cardin gelinliğin fiyatı tam olarak 4.750,00 TL! yavas yavas duzeliom simdi 2. buldum.nan hangi dallama buna 475.000 verir ki.

ezgi-cetin

2.de buldum

eda-elis

cevap 5. ALSDŞSADJSD

Görüş Bildir