Beyaz Yakalılar Buraya! Sen Ofisteki Hangi Tipsin?

-
Abone ol

Bir günün neredeyse çoğunu geçirdiğimiz iş yerlerimizde çeşit çeşit tip var. Kimisi insanın canı ciğeri, kimisi de bir kaşık suda boğulası! Peki sen bu ofis tiplerinden hangisisin hiç düşündün mü?

1. Sabah ofise girişin nasıl oluyor?

2. İş yerinde nasıl kıyafetler tercih ediyorsun?

3. Ofiste aran hangisiyle daha iyi?

4. Telefonda kendini nasıl tanıtıyorsun?

5. Fotokopi, printer gibi ortak ofis cihazlarından çıktı alman gerekiyor…

6. Peki sen bir ofis malzemesi olsan ne olurdun?

Tel zımba
Delgeç
Yazı düzeltici
Renkli post-it

7. Internette sörf yaparken patron geldi, tepende dikildi. Naparsın?

8. Bulunduğun departmana yeni birisi başladı fakat biraz cins bir insana benziyor...

9. Ofiste rahatsız olduğun bir durum var, derdini nasıl anlatırsın?

10. Ofisteki arkadaşlarınla dışarıda da görüşüyor musun?

Şirketin fahri hissedarı!

Kimse sana "Bütün hayatın bu şirket olacak" demediği halde şirketi sahiplenmen tebrik edilesi. Arada bir kendine ait bir hayatın olduğunu unutmasan iyi olur. Benden duymuş olma ama ofis arkadaşların senin bu "Küçük patron" olma hevesine gıcık oluyorlar. Olsun, çalışkan olmak iyidir. Yine de çok şey yapma istersen :/

Etliye sütlüye karışmayan müdür birey!

Sen diyorsun ki "Sabah 9'da işime gelirim, akşam 6'da evime giderim; gerisi beni bağlamaz". Aslında seni model alıp bir robot üretseler çok başarılı olur herhalde. Arada bir ofisteki arkadaşlarınla şakalaşsan, hoş sohbetler etsen ne olur sanki hacı? Onları eve götürmek zorunda değilsin, biliyorsun di mi?

Ofisin şen bülbülüsün!

Vallahi iyi ki varsın. Sen olmadan ofis hiç çekilmiyor doğrusu. Özellikle arkadaşlarınla yemek molasında yaptığın muhabbetler tadından yenmiyor. Bu stresli iş ortamında rengarenk kişiliğinle herkesi rahatlatıyorsun. Sen sadece bir mesai arkadaşı değil, aynı zamanda dışarıda da görüşülmesi gereken bir kankitosun.

Ofisin ayaklı gazetesisin!

Maaşlara ne kadar zam yapılacak? Cevabı sende. Peki bayramın arasındaki iş günü tatil olacak mı? Onu da sana sormak lazım. Ofisin içinde geliştirdiğin haber alma ağı sayesinde bütün gelişmeleri senden öğrenmek mümkün. Üstelik patron tehlikenin farkında değil çünkü seni pek seviyor. Ne zaman kot giyip gelelim ajan?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz27

Ofisin ayaklı gazetesisin! Maaşlara ne kadar zam yapılacak? Cevabı sende. Peki bayramın arasındaki iş günü tatil olacak mı? Onu da sana sormak lazım. Ofisin içinde geliştirdiğin haber alma ağı sayesinde bütün gelişmeleri senden öğrenmek mümkün. Üstelik patron tehlikenin farkında değil çünkü seni pek seviyor. Ne zaman kot giyip gelelim ajan?

sinemmm

Vallahi iyi ki varsın. Sen olmadan ofis hiç çekilmiyor doğrusu. Özellikle arkadaşlarınla yemek molasında yaptığın muhabbetler tadından yenmiyor. Bu stresli iş ortamında rengarenk kişiliğinle herkesi rahatlatıyorsun. Sen sadece bir mesai arkadaşı değil, aynı zamanda dışarıda da görüşülmesi gereken bir kankitosun.

anexeiss

Ofisin şen bülbülüsün! Ofisin şen bülbülüsün! Vallahi iyi ki varsın. Sen olmadan ofis hiç çekilmiyor doğrusu. Özellikle arkadaşlarınla yemek molasında yaptığın muhabbetler tadından yenmiyor. Bu stresli iş ortamında rengarenk kişiliğinle herkesi rahatlatıyorsun. Sen sadece bir mesai arkadaşı değil, aynı zamanda dışarıda da görüşülmesi gereken bir kankitosun.

veledul-manevra

Şirketin fahri hissedarı! :d Servis şefiyle birlikte herkesle aram kötü bi sadece patronla aram iyi as.D

aynurozdemir09

Etliye sütlüye karışmayan müdür birey!

Görüş Bildir