Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

''Naber Gelmedi Senden Bi Haber'' Dediğiniz 7 Durum!

 > 
13PAYLAŞIM

Hande Yener'in Naber şarkısını hepiniz bilirsiniz. Haber vermeyenlere, haber verip gelmeyenlere mesaj veren sözleriyle inceden sitem eder. Bu şarkı aracılığıyla bekleyenleri, bekletilenleri bir kez daha ele aldık. Eh ne diyelim, bazen sadece beklersiniz.

1. Telefonun çalmasını beklemek (ÇALMADI)

Aslında her bekleyenin en önemli yıkılışıdır bu. Saatlerce ondan bir haber beklersiniz, fakat o haber hiç gelmez. Gözlerinizi telefondan ayrıamazsınız. Bir mesaj düşer telefonunuza, bir heyecanla açarsınız başka birinden bir mesaj gelmiş. Öyle bir yıkılış işte...

2. ''Tamam tamam mutlaka dönecem sana'' (DÖNMEDİ)

Karşınızdakini biraz biraz ikna etmişsinizdir, onu en son ''tamam tamam mutlaka haber vericem'' kıvamına getirmişsinizdir. Fakat o haber hiç gelmez. Günlerce beklersiniz. Ama gelmez.

3. E-maile cevap yazmasını beklemek (YAZMADI)

Bazen dolu dolu, uzun uzun bir şeyler yazmak istersiniz fakat aramaya cesaretiniz yoktur; yazacaklarınız mesaja sığmaz. En iyisi uzun uzun e-mail atayım dersiniz. Günlerce mail hesabınıza girip sayfayı yenilersiniz ama o beklediğiniz e-mail gelmemiştir.

4. ''Biraz ara verelim, birbirimizi özleyelim'' (ÖZLEMEDİ)

Sizden ve her şeyden biraz sıkılmıştır, ara vermek, uzak kalmak ister. Aslında bu bir bahanedir tabii, asıl derdi ayrılmaktır ama bunu bir türlü söyleyemez. Biraz uzak kalalım birbirimizin değerini daha iyi anlayalım der, siz de onu umutla beklersiniz. Sadece beklersiniz tabii.

5. Teklif ettiğiniz buluşmaya gelmesini beklemek (GELMEDİ)

Son kez bir yerlerde buluşup konuşmak istersiniz, o istemez ama ısrar edersiniz, en sonunda tamam bakalım der, buluşma noktasına gidersiniz. Saatlerce beklersiniz ama gelmez.

6. ''Kesinlikle uğrayacağım'' (UĞRAMADI)

Özel bir gündür o gün, mesala doğum gününüzdür, her şeyi unutalım diyerek onu da davet edersiniz. Nezaketen uğrayacağını, mutlaka geleceğini söyler. Siz de gün boyu hep onun gelmesini beklersiniz, gözünüz hep kapıda olur. Fakat gelmez.

7. ''Seni kaybetmek istemiyorum, arada görüşelim'' (GÖRÜŞMEDİ)

Ve geldik finale. Veda ederken insani olarak sizi çok sevdiğini, sorunun sizde olmadığını söyler. Size çok değer verdiğini, asla kaybetmek istemediğini sürekli yineler. Mutlaka görüşmek istediğini söyler. Fakat bu konuşmadan sonra ne arayan vardır ne soran.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

bu günler geride kaldı.. (KALMADI)

melek.

7. Biliydim Böyle Olacağını :D kaynak: Samsung Tablet Açan Çocuk

chill.out.brain

hıyar her yerde hıyar

melek.

:D AAAA HIYAAR biliydi böyle olcağını almazdım valla :D

Gizli Kullanıcı

7 maddeyle geçmişime kısa bi yolculuk yaptım,teşekkürler...

Görüş Bildir