Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Altın Çocuk', Yavuz Çetin'in Ölümsüz 10 Şarkısı

 > 
207PAYLAŞIM

Altın Çocuk

Kısacık hayatında yaşadığı zorluklar nedeniyle ve bu sebeplere bağlı olarak girdiği depresyondan dolayı intihar eden güzel insan Yavuz Çetin'in bize bıraktığı müthiş blues eserlerini derlemek istedim. 

Eğer halen daha Yavuz Çetin dinlemiyorsanız hemen başlasanız iyi edersiniz çünkü geri kalan hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olmak üzere ...

Yavuz Çetin Hersey Biter

Yavuz Çetin - Köle

Yavuz Çetin Sadece Senin Olmak

Yavuz Çetin - Yaşamak İstemem

Yavuz Çetin - Oyuncak Dünya

Yavuz Çetin - Cherokee

Yavuz Çetin Benimle Uçmak Ister Misin

Yavuz Çetin - İstanbul'a Ait

Yavuz Çetin - Hisset Beni

Yavuz Çetin - Kurtar Beni

Şimdilik benden bu kadar , böyle büyük bir müzik insanını böyle bir gitaristi kaybetmenin verdiği acıyı tarif edemem. Umarım değeri anlaşılır ve hatırlanır . Başkaları hatırlamasa bile biz  seni unutmayacağız güzel insan. Huzur içinde yat.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
akustiksamuray

Değeri öldükten sonra anlaşılan büyük müzisyen. Amerika'da dünyaya gelmiş olsa Eric Clapton, Jimi Hendrix, Gary Moore gibi gitarcılar kadar ünlü olurdu tahminimce.

cristophernolann

benim için çok çok farklıdır yavuz çetin..bazen hüzne boğar bazen coşturur.türkiyeye gelmiş en yetenekli gitaristlerden biridir.zamanın çok ötesinde bir müzik yaptı kıymetini bilemedik ne yazık ki..huzur içinde uyu güzel insan..

frigyaa

Bu ay içinde 2. YavuzFest düzenlenecek arkaaşlar, bilin istedim.

figenatikk

Hepsi altın parçalar. Benimle Uçmak İster Misin apayrıdır bende. Saygilar ve sevgiler sana gitarın kralı.

ginger.tt

Güzel işler yapan güzel insanlar neden hep erkenden gider? İlk dinlediğim zamandan bu zamana... Bu günümde bile beni tanımadan anlayanlardansın...

Görüş Bildir