Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

%100 İnsan Olduğuna Emin misin?

-

Yüzde 100 insan olduğundan emin misin? Kesinlikle emin olmamalısın. Öğrenmek için bu testi çözmelisin bence!

1. Ne çeşit müzik dinlemekten hoşlanırsın, diye başlayalım o zaman!

Hard rock
Müzik dinlemiyorum
Radyoda ne gelirse
Funk
Klasik müzik
Geleneksel ezgiler sadece

2. Aşağıdakilerden hangisini bir toplantıda yapmazsın?

Kahve içmek
Sessizce ossurmak
Gizlice arkadaşlarla sohbet etmek
Maç muhabbeti yapmak

3. Evet şimdi zor bir soruda sıra; sen gerçekten insan mısın?

Evet
Hayır
Ne biçim soru bu ya
Bu soruyu cevaplamak istemiyorum

4. Tekrar soruyoruz sen cidden insan mısın?

Emin olamadım şimdi iki kez sorunca, kafam karıştı
Hayır
Evet dedim ya az önce
Sıkıldım bu sorudan

5. Peki arkadaşların da senin insan olduğunu mu düşünüyor?

Tabii ki evet
Bazısı hayvansın sen der
Of yeter saçmaladın artık bu soru üzerinde
Hayır

6. Birisi tekrar tekrar sana aynı soruyu sorsa ne yapardın?

Aynı cevabı verirdim
Cevabı değiştirirdim
Cevapsız bırakırdım
Kafasına ıslak odunla vururdum

7. Yıkanmaktan keyif alır mısın, yoksa bir koşu yapıp çıktığın bir eylem midir?

Sevmem
Keyif alırım
Yapmış olmak için yaparım
Sana ne ya bu kadarı da fazla

8. Peki son sorumuz normal doğumla mı dünyaya geldin?

Evet
Hayır

Agresif insan!

Tabii ki insansın ama gergin olanlardan; aşırı sinirlisin ya biraz sakin olsak. Kimsenin senden şikayetçi olduğu yok gerçi, neden mi ? Kocaman bir yüreciğin var da ondan. Ya işte onu bildikleri için sana katlanıyorlar;)  Yakın çevren sana Robin Hood diyor. Hırsızlık yapmıyorsun tamam da  başka adı vardır onun şimdi aklıma gelmedi bak;) Yardımsever seni diyelim biz ona;) Aaa o mu ,o bambaşkadır. Deli doludur ama iyidir, dedikleri sensin. Sadece şu gerginliğini ve ani tepkilerini biraz eğitirsek,  harika ötesi olur bence ne dersin? Haa bir de
kötü arkadaş çevreni azalt artık.

Yufka yürekli insan!

Tabii ki insansın ama yufak yüreklisinden; biraz yufka yürekli ve hemen tepki veremeyip, kendini paralayan bir insansın. Ohhoo yavrucaktır o, şeklinde seviliyorsun. Hep minnoş tavırlar, yesinler seni halleri. Neden mi? Minik minik bir yapın mı var senin yoksa. Bodur tavuk misalisin, o yüzden insanlar seni çocuk gibi seviyorlar ve bu sebeple herkese tepki veremez olmuş, içine atmışsın çoğu şeyi. Bence bunu avantaja çevir ve çocuk gibi filtresiz yaşa, söyle ağzına geleni ne dersin? Yoksa bu kadar hassasiyeti hak etmez çoğu insan, bal böcüm benim.

Bonkör insansın!

Off tabii ki insansın ama eli bol olandan; ne yürekli, ne vicdanlı, ne adam gibi adamsın be! Dört dörtlük derler ya hani işte o sensin. En kötü huyun ne ama biliyor musun? Herkesi kendin gibi biliyorsun.Yapma bunu! Biliyorum bu yaştan sonra  değişmem artık dedin, duydum. Biraz daha tedbirli olmalısın bence, bugün kapından biri geçse, para istese vereceksin.Ya nerede, kaldı mı öyle temiz yürekli insanlar sence. Lütfen kendi rızkını başkasına yedirme artık, yeter. En azından biraz daha acımazsız ol be aşkımcım. Şunu da ekleyim aklı olan seni çok sıkmadan sever sevilecek insansın da vesselam!

Var yemez insan!

Tabii ki insansın ama cebinde akrep olandan; biraz borç versene, hadi bugün de hesabı sen öde, üzerimde bozuk yok, yaa orası çok pahalı oraya gitmesek! Bu sözler tanıdık geldi mi sana bakim? Ya nasıl da güzel bir sııııfatın var, salınmayı,ortamlara girmeyi, alemi biliyorsun. Yakışıyor mu bu tutumun hiç. Kurtul şu huyundan cicim artık, hadi  topla bu akşam arkadaşlarını, şanın yürüsün be, bu akşam içkileriniz benden deyiver bir kere de! Bak nasıl harika olacak hayat göreceksin. Sapıtıp da her zaman yapma canım bunu da sınırını bil garriii…

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sedef-senturk

var yemez amca çıktım la

selin.anli

Bonkör insansın! Off tabii ki insansın ama eli bol olandan; ne yürekli, ne vicdanlı, ne adam gibi adamsın be! Dört dörtlük derler ya hani işte o sensin. En kötü huyun ne ama biliyor musun? Herkesi kendin gibi biliyorsun.Yapma bunu! Biliyorum bu yaştan sonra değişmem artık dedin, duydum. Biraz daha tedbirli olmalısın bence, bugün kapından biri geçse, para istese vereceksin.Ya nerede, kaldı mı öyle temiz yürekli insanlar sence. Lütfen kendi rızkını başkasına yedirme artık, yeter. En azından biraz daha acımazsız ol be aşkımcım. Şunu da ekleyim aklı olan seni çok sıkmadan sever sevilecek insansın da vesselam!

selenatorsstr__

Fotoğrafta Derek'i görünce geldim.

erdem-alsirt

Var yemez insan! Tabii ki insansın ama cebinde akrep olandan; biraz borç versene, hadi bugün de hesabı sen öde, üzerimde bozuk yok, yaa orası çok pahalı oraya gitmesek! Bu sözler tanıdık geldi mi sana bakim? Ya nasıl da güzel bir sııııfatın var, salınmayı,ortamlara girmeyi, alemi biliyorsun. Yakışıyor mu bu tutumun hiç. Kurtul şu huyundan cicim artık, hadi topla bu akşam arkadaşlarını, şanın yürüsün be, bu akşam içkileriniz benden deyiver bir kere de! Bak nasıl harika olacak hayat göreceksin. Sapıtıp da her zaman yapma canım bunu da sınırını bil garriii…

alesgerli.z

Agresif insan! Tabii ki insansın ama gergin olanlardan; aşırı sinirlisin ya biraz sakin olsak. Kimsenin senden şikayetçi olduğu yok gerçi, neden mi ? Kocaman bir yüreciğin var da ondan. Ya işte onu bildikleri için sana katlanıyorlar;) Yakın çevren sana Robin Hood diyor. Hırsızlık yapmıyorsun tamam da başka adı vardır onun şimdi aklıma gelmedi bak;) Yardımsever seni diyelim biz ona;) Aaa o mu ,o bambaşkadır. Deli doludur ama iyidir, dedikleri sensin. Sadece şu gerginliğini ve ani tepkilerini biraz eğitirsek, harika ötesi olur bence ne dersin? Haa bir de kötü arkadaş çevreni azalt artık.

Görüş Bildir