İş Yerinde Hangi Ünlü Gibi Giyiniyorsun?

644PAYLAŞIM

Herkesin tarzı farklı olduğu gibi, her iş yerinin kılık kıyafet gereklilikleri de birbirinden farklı. Her ne kadar özellikle de kurumsal ortamlarda belirli kalıplara uymak icap etse de, illa ki kendi tarzımızı yansıtacak detaylar kullanıyoruz. Bu testte sana iş yerindeki giyim tarzının hangi ünlüye benzediğini söyleyeceğiz; çöz ve gör!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim;

2. Ve klasik bir soruyla başlayalım: Bu renklerden hangisi daha çok "senin rengin"?

3. Genel olarak ne giyeceğine karar verirken birinci önceliğin hangisi olur?

4. Sıradan bir iş gününde üzerinde hangisini daha sık görürüz senin?

Takım elbise / ceket
Gömlek
Triko
Jean
Kadife / kanvas pantolon
Elbise / etek

5. Bu çantalardan hangisini yanına alacaksın?

6. Peki, günlük giyimine uyduracağın bu ayakkabılardan birini seçmeni istesek?

7. Akşama yemekli bir toplantıya katılacaksın ama çok resmi olman şart değil. Hangisini giymeyi tercih edersin?

8. Havalar soğudu; işe giderken en sık giydiğin mont stilini seç.

9. Son olarak, senin olmazsa olmaz aksesuarın hangisi?

Çanta
Şapka / bere
Küpe
Saat
Gözlük
Atkı / fular

Kate Moss!

Sen çok cesur bir tarza sahipsin. Herkesten farklı olmayı seviyorsun. Kendinle barışıksın ve kimsenin ne düşüneceğini önemsemeden, en beğendiğin şeyleri cesurca giyiyorsun. Eğer bir davette en dikkat çeken kim diye sorarlarsa, cevabı belli, o sensin! Ama bu senin karakterinin bir yansıması. Cesaret isteyen bir şey gerçekleştirmek gerekiyorsa, ilk yapacak kişi her zaman sensin.

Audrey Hepburn!

Sen son derece asil bir tarza sahipsin. Senin renk seçimlerin, kıyafetlerinin birbiriyle olan uyumu, aksesuarlarının insanlarda çağrıştırdığı şey belli: Asalet.
Yazın kumsalda çekilmiş fotoğrafından, çalışırken çektiğin fotoğraflara kadar hepsi senin bu tarzının birer yansıması. Klasikler ve zamansız parçaları gördüğünde gözünden pıtır pıtır dökülen kalpler, zarafet dolu bir insan olduğunu ispatlıyor.

Cate Blanchett!

Sen çok dengeli ve romantik bir tarza sahipsin. Farklı parçaları birbirine uydurmakta ustasın. Rahatlığından ödün vermeden de iyi görünebildiğin her halinden belli oluyor. Pastel renkler ve romantik yanını yansıtan parçalar, bütünün olmazsa olmazları senin için. Dengeyi çok iyi tutturan stilin harika.

Katie Holmes!

Sen oldukça eğlenceli bir tarza sahipsin. Rahat, renkli ve sportif, ortam ne gerektirirse onu giyebilen bir insansın. Gözlüklerinden, yüzüklerine bütün aksesuarlarınla kendini net belli eden tatlı bir çocuksuluğun var. Etrafına pozitif enerji yayıyorsun. Üstelik güldürmeyi çok da iyi biliyorsun...

David Beckham!

Sen gayet cesur bir tarza sahipsin. Dikkat çekici olmayı seviyorsun. İyi görünmeyi önemsiyorsun ve en beğendiğin şeyleri cesurca giyiyorsun. Eğer bir davette en dikkat çeken kim diye sorarlarsa, cevabı belli, o sensin! Ama bu senin karakterinin bir yansıması. Cesaret isteyen bir şey gerçekleştirmek gerekiyorsa, ilk yapacak kişi her zaman sensin.

Ryan Gosling!

Sen son derece havalı bir tarza sahipsin. Farklı parçaları birbirine uydurmakta ustasın. Rahatlığından ödün vermeden de iyi görünebildiğin her halinden belli oluyor. Detayları önemsiyor ve nerede nasıl giyineceğini de çok iyi biliyorsun.

Orlando Bloom!

Sen hem asi hem de eğlenceli bir tarza sahipsin. Rahatlık senin için kesinlikle ön planda. Ortam ne gerektirirse onu giyebilen bir insansın. İçindeki çocuksu ve muzip ruh tüm giyim tarzına yansıyor ve sen de bunu seviyorsun. Etrafına pozitif enerji yayıyorsun. Kesinlikle kendine özgüsün.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
simsimozk

Kate Moss! Sen çok cesur bir tarza sahipsin. Herkesten farklı olmayı seviyorsun. Kendinle barışıksın ve kimsenin ne düşüneceğini önemsemeden, en beğendiğin şeyleri cesurca giyiyorsun. Eğer bir davette en dikkat çeken kim diye sorarlarsa, cevabı belli, o sensin! Ama bu senin karakterinin bir yansıması. Cesaret isteyen bir şey gerçekleştirmek gerekiyorsa, ilk yapacak kişi her zaman sensin.

Gizli Kullanıcı

Kate Moss! Kate Moss! Sen çok cesur bir tarza sahipsin. Herkesten farklı olmayı seviyorsun. Kendinle barışıksın ve kimsenin ne düşüneceğini önemsemeden, en beğendiğin şeyleri cesurca giyiyorsun. Eğer bir davette en dikkat çeken kim diye sorarlarsa, cevabı belli, o sensin! Ama bu senin karakterinin bir yansıması. Cesaret isteyen bir şey gerçekleştirmek gerekiyorsa, ilk yapacak kişi her zaman sensin.

tylrswft13

Audrey Hepburn o kimmiş yav

katarina

Herkese Kate Moss çıkmış maşallah :D

dila-yigit

Kate Moss

Görüş Bildir