Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İyi Odaklanın: Bu Şekil Testiyle Sana Nasıl Biri Olduğunu Söylüyoruz!

1.1bPAYLAŞIM

Bu testimizde şekillere odaklanıyoruz. Sana çeşitli görüntüler verecek ve kendine en yakın olanları seçmeni isteyeceğiz. Sonucunda alacağın cevabı merak etmiyor musun? Hemen teste!

1. Verilen görsele 15 saniye odaklan ve aklına ilk gelen daireyi işaretle.

2. Hangi çokgen çizgilere ana hatlara göre doğru şekilde duruyor sence?

Soldaki
Ortadaki
Sağdaki

3. Fotoğrafa baktığında ilk aklına gelen?

Ağaç
Bina
Aile

4. Aşağıdaki resime iyice odaklan ve ardından şıklardan birini seç!

5. Şimdi bu resime hafif gözlerinizi kısarak bak, ardından birini seç.

6. Sen bir leke olsan hangisi olurdun?

7. Kendine resimdeki gibi bir model yaratacak olsan hangisi olurdu?

8. Dikkatini çeken ilk şekil hangisi oldu?

Sürrealist çıktı!

Dünyayı bir sanat eseri olarak görüyorsun bir kere! Sürrealist tavrın sana emsalsiz ve yaratıcı bir bakış açısı sunuyor. Nerede yaşarsan yaşa, çevrendeki insanlara karşı güler yüzün ve sorunlarına verdiğin çok farklı çözümler sayesinde her zaman iyi bir problem çözücü ve dert ortağısın. Hayatı belirli bir norma sokmaktansa biraz daha içinden geldiği gibi yaşamayı tercih ediyorsun. Böyle devam!

İdealist çıktı!

Sen dünyanın güzelliklerine odaklanmış geleceğe umutlu bakan bir idealistsin! Pozitif ve çok yönlü bakış açın her zaman doğru insanlarla yakın olmana yardımcı oluyor. Eğer bütün insanlar birbirleriyle doğru iletişim yöntemleri kurarsa dünyanın daha güzel bir yer haline geleceğine inanıyor ve en azından sen ona göre davranıyorsun. Çalışma azmin ve organize olman idealist olmanı ortaya çıkan yegane etkenlerden.

Realist çıktı!

Dünyayı olduğu gibi gören gerçek bir realist var karşımızda! Şu an yaşadığımız yerin hatalarını, eksiklerini ve doğrularını olduğu gibi kabul etmiş ve bir şeylerin düzeltilmesi gerektiğine inanan bir insansın. Bu demek değil ki kötümser bir bakış açın var. Sadece ortada olanı söylüyorsun hepsi bu. Gerçek bir aktivistsin ve insanların da bunu görmesini istiyorsun. Sorumluluk almaktan hiçbir zaman kaçmaman ve elini taşın altına koyman iyi bir lider olduğunu kanıtlar nitelikte.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatma-yalazi

Surrealist çıktı

sema-xudiyeva

sürrealist

beyza-gd

Realist çıktı! Dünyayı olduğu gibi gören gerçek bir realist var karşımızda! Şu an yaşadığımız yerin hatalarını, eksiklerini ve doğrularını olduğu gibi kabul etmiş ve bir şeylerin düzeltilmesi gerektiğine inanan bir insansın. Bu demek değil ki kötümser bir bakış açın var. Sadece ortada olanı söylüyorsun hepsi bu. Gerçek bir aktivistsin ve insanların da bunu görmesini istiyorsun. Sorumluluk almaktan hiçbir zaman kaçmaman ve elini taşın altına koyman iyi bir lider olduğunu kanıtlar nitelikte.

ilayda-gormus1

Sürrealist çıktı!

inferrno666

#3 BOK

Görüş Bildir