Arko Men; Türkiye'nin Euro 2016'daki Maçlarını Eş Zamanlı Olarak Giflerle Anlattı!

-

Milli Takımlar Erkek Bakım Markası Arko Men, Euro 2016 maçlarını Twitter hesabından giflerle anlatma kararı alarak futbol yorumculuğuna yepyeni bir soluk getirdi. Maçın ilk dakikasından bitiş düdüğüne kadar paylaştığı giflerle hem seyircilerin duygularına tercüman olurken hem de maçın gidişatı hakkında takipçilerini bilgilendiriyor. 

Arko Men Bu giflerde rol almak içinse mimik ustası Luciano Rosso ile anlaştı.

Luciano Rosso, ayna karşısında yüzündeki Arko Men tıraş köpüğü ile zaman zaman pozisyonların heyecanını gönülden yaşıyor, zaman zaman kaçan gollere üzülüyor, zaman zaman bir hakem edasıyla maçı başlatıyor, zaman zaman da ayna karşısında göğüslerini gererek kalede devleşen kaleciye selam gönderiyor.

Ayrıca Arko Men Twitter hesabı, maç boyunca kullanıcılarla etkileşimde bulunuyor. Kimi zaman en can alıcı soruları soruyor kimi zaman da inanç kaynağı olup tezahüratı bir an bile olsun kesmiyor. Her takımda takipçileriyle birlikte Milli Takıma destek oluyor.

Kullanıcılardan gelen cevapların bir kısmı ise şöyle:

Ayrıca kullanıcılara mention atarak onların sevincini, hüznünü, gururunu onlarla birlikte yaşıyor. Böylece maç sonunda yüzlerde kalan parlak tebessüme bir katkıda bulunuyor. 😌

Sonuç belki hüsranla sonuçlandı, turnuvaya erken veda ettik ama olsun! Ayrılıklar da bu sevdaya dahil...

Siz de hala Arko Men'in Twitter hesabını takip etmediyseniz, buradan takip edebilirsiniz. 😀

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir