Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Soma Üstünden Siyaset Yapılmasın!' Diyenlere Özel, 13 Gündem Maddesi

-
Abone ol

"Soma üstünden siyaset yapılmasın" bu acı günlerin en revaçta sözü. "Provokasyon"sa yeniden hortladı. Kim Soma ile ilgili ağzını açsa, "Provokatör" ya da "Ölüm Siyasetçisi" yaftasını yiyor. Peki ne konuşalım? Neyin üstünden siyaset yapalım. İşte bazıları:

1. Ankara kedisi 3 bıyıklı mı olsun, 5 bıyıklı mı?

Bu SORUNSAL tez elden çözülmeli...

2. Yusuf Yerkel'in tekme atarken canı çok yandı mı?

Acıdı tabii ki, 7 günlük raporu bile var!

3. Soma Madencilik zarar etti mi?

Bunun sorgulanması gerekiyor...

4. Trafoya giren kediler, çok önemli bir gündem maddesi pek tabii ki!

5. Basın neden Sema Demiral'ın üstüne bu kadar gidiyor?

Sema Demiral kim yahu diyenler için: https://onedio.com/haber/sema-demiral-kim--304940

6. Bir bakanın oğlunun tutuklandığını Tv'den öğrenmesi kadar acı bir şey olabilir mi?" Bülent Arınç

Bu acının hunharca sorgulanması ve masaya yatırılması gerekiyor! Acilinden hem de...

7. Camilere ayakkabıyla girenler, gündemimizin en birinci maddesi olmalıdır şüphesiz...

8. Kabataş'taki üstleri derili adamları konuşabiliriz mesela

9. Durakları kırıp, belediye otobüslerini yakanları konuşabiliriz

10. Milli içeceğimizin ayran olduğu konusu tam siyasetin konusu.

Masaya yatması gerekiyor, kriz masası kurulsun, bakanlar kurulu ve MGK acilinden toplansın

11. Mesela tam da bugünlerde Rabia konusunun kesinlikle konuşulması gerekiyor

12. Ebru Gündeş'in çocuğunun rahatsız olmasının tartışılmadığı ülke = Muz Cumhuriyeti.

13. On Dokuzuncu Yüzyıl'da olan maden kazaları çok aktüel bir konu

Gündemi tıkamayınız lütfen!!!

Bunların hepsi provokasyon!!!

Soma'yı Siyasete Alet Etmeyiniz!!!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cumhurkuru

ÖNCE DOĞRUYU ARAŞTIRIN SONRA YAZIN LÜTFEN ! iktidarı düşürmeye gerek yok ki kendi kendilerine düşücekler daha dün türkiyenin en sağlam zeminlerinden biri olan arifiye sapanca bölgesindeki istasyon çöktü bu bnm bildiğim araştırdıkmı onlarcası var bu iktidar çin malı bunu herkes evet diye diye görecek... O evetçiler ülke biryere gelsin diye değil kendi çıkarları için o oyları atıyorlar çeteleşmiş bunlar evet demeyene iş yok evet demeyene ekmek yok evet demeyene ihale yok evet demeyene ceza çok vs. vs. araştırmalarınızı doğru yapın bu ülke hepimizin biz türklerin.dini alet edip bugün nefes alma sebebi olan atatrüke küfürler hakaretler eden adama biyad etmeyin.diyelim ki tapıyorsunuz tayyip beye tamam tapın bu gayet normal etkilnirsin bi kitle oluşur yürürsün ama bu tayyip efendiyi iyi araştırın sandığınız gibi değil amaçları hedefleri çok tehlikeli türkiyeyi türkiye cumhuriyeti olarak görmüyor bir firma gibi görüp muhasebesini tutuyor dikkatle araştırın.at gibi gözlükleri takıp sadece önünüze bakmayın unutmayın birgün bu iktidarda düşer o zaman milyonlarca solcu ve ülkücünün kurbanı olursunuz bölünmeye gider katliama dönüşür herşey zaten şuanda bulunduğumuz noktada tam bahsettiğim nokta yakında patlak verir.bir an evvel akıllanın vatan sevgisiyle tayyip sevgisini karıştrmayın tayyip bir insan bu ülke bu topaklar bu geçmiş kitaplarda okuduğumuz kadar basit birşekilde kazanılmadı kıçının üstünde oturup laptoplardan saçmasapan şeyler yazıp abd medyasına ait yahudi şirketinin olan onedio tarzı sitelerde dolaşıp hakikaten bir gram bilgiye sahip olmadan KONUŞMAYIN ! ARAŞTIRIN TAM BİLGİ EDİNİN SONRA KONUŞUN ! şeriat sistemiyle yaşıyan dini alet edip vatanına ihanet eden birine bu kadar tapmayın ! dip not : başbakan erdoğan’ın en büyük halifesi Mevlana Halid-i Bağdadi’dir. Çünkü kendileri "Mevlana" mahlasını kullanan Halid-i Bağdadi’ye bağlı Türkiye’de dört büyük Nakşibendi tekkesinden biri olan Gümüşhanevi Tekkesi’ne bağlıdır. Gümüşhanevi Tekkesi: Kurucusu Ahmed Ziyaeddin Gümüşhanevi’dir. Turgut Özal, Necmettin Erbakan, Recai Kutan, Ömer Dinçer, Bülent Arınç, Kemal Unakıtan, Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül gibi onlarca siyasi isim bu tekkedendir. Said-i Kürdi (Nursi) Van’da Nakşibendi Arvasi tekkesinde eğitim almıştır. BU ÜLKEYİ ŞEYHLER,HACILAR,HOCALAR KURMADI BU ÜLKEYİ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE ASKERLERİ BİZİM DEDELERİMİZ KURDU ŞİMDİ GELİPTE KÖPEKLİK ETMEYİN DİNİ ALET EDİP SOSYAL MEDYADA SHOW YAPMAYIN.DİN KUL İLE ALLAHIN ARASINDAKİ BAĞDIR DEVLET İŞLERİ AYRIDIR DİN İŞLERİ AYRIDIR.

aylinmars6277

7 9 Allah belanızı versin

dandanakan

çok sacma bır galerı olmus yanı ne alaka...

sradaninsan

zaten absürd olsun diye yapılan işe saçma diyorsun

Görüş Bildir