"Göreve Gelince Bazı Oyuncularla Yolları Ayıracağız"

 > -
Abone ol
"Göreve Gelince Bazı Oyuncularla Yolları Ayıracağız"

Galatasaray başkan adayı Duygun Yarsuvat düzenlediği basın toplantısında projelerni anlattı.

Galatasaray Spor Kulübü'ne başkanlığına adaylığını koyan Duygun Yarsuvat haftasonu yapılacak seçimli genel kurul öncesi ekibiyle birlikte basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısında başkan olması halinde yapacağı projeleri açıklayan Duygun Yarsuvat, sloganımız "Galatasaray için birlikte olmalıyız" dedi. Seçilmesi haline 8 aylık bir süre için başkan olacağını ve Mayıs'ta yeniden kulübü seçime götüreceğini söyleyen Yarsuvat, bu dönemde yapacaklarını ise şu şekilde özetledi:

"Sportif başarıları yüceltmek ve sürdürülebilir hale getirmek istiyoruz. Yapacağımız düzenlemeler sportif anlamda olduğu gibi mali anlamda da yapılacak. Galatasaray'ın sportif başarıları bize sevincin yanında kazanç da getirecek."

"Kısa vadede yapacağımız mali düzenlemelerrin yanında uzun vadede yapacağımız düzenlemeler de olacak. Yapacağımız projeler bizden sonra gelecek olan yönetimin de işini kolaylaştıracak projeler olacak."

"Ülkemizin sporunda yaşanan kargaşa ortamına Galatasaray olarak son vermenin gayreti içinde olacağız. Sporumuzda barışın tesisi için çabalayacağız."

"Kadromuzda 41 futbolcu bulunmakta ve bu oyuncularımzın bir kısmından hiç yararlanamamaktayız. Bunlar bizim için ölü yatırım. Bu yatırımları paraya çevirmemiz gerekiyor."

Eurosport 

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir