Görüş Bildir
Haberler
iOS 8.1.3 Güncellemesi Yayınlandı

iOS 8.1.3 Güncellemesi Yayınlandı

İçeriğin Devamı Aşağıda

Apple, 9 Aralık'ta yayınlanan iOS 8.1.2'in ardından, iOS 8.1.3'ü yayınlandı. 

Apple , Haziran ayında düzenlediği Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı , WWDC'de tanıttığı iOS 8 'in üzerinde uzun zamandır çalışmalarını sürdürüyor.

iPhone 4S ve iPad 2 de dahil olmak üzere tüm yeni nesil iOS cihazlara gelen iOS 8 güncellemesi, en eski sayılan iPhone 4S ve iPad 2 modellerini, performans açısından bir hayli etkilemişti. Bunun üzerine tarihinde iOS 8.1.1 'i yayınlayan Apple , iPhone 4S ve iPad 2 kullanıcılarının sorunlarına bir nebze de olsa çözüm getirmişti.

Bugün yayınlanan iOS 8.1.3 güncellemesi ise yazılım güncellemlerini yüklemek için gereken saklama alanını azaltıyor, bazı kullanıcıların Mesajlar ve FaceTime uygulamalarını kullanırken Apple kimliği ile yaşadıkları sorunu düzeltiyor ve bunun gibi birçok soruna çözüm getiriyor.

iPad'e Beklenen Düzeltme Geldi!

Bugün yayınlanan iOS 8.1.3 'ün güncelleme içeriğinde yer alan bir düzeltme ise iPad kullanıcılarını olduıkça mutlu etti diyebiliriz. iOS 8 ile birlikte çoklu görev hareketlerinde sorun yaşayan iPad kullanıcıları, iOS 8.1.3 güncellemesi ile birlitke bu sorundan da kurtulmuş oldular.

iOS 8.1 Nasıl Yüklenilir?

iOS cihazlarınızdan Ayarlar - Genel - Yazılım Güncelleme menüsünü takip ederek yükleyebileceğiniz iOS 8.1.3 'ü ayrıca bilgisayarınızdan iTunes ile de yükleyebilirsiniz. Ancak tavisyemiz bu kadar büyük boyuttaki güncellemleri yüklerken cihazınızı iTunes'a bağlayarak yedekleyip güncellemeyi bilgisayarınız aracılığı ile gerçekleştirmeniz.

  • ShiftDelete
Kaynak: http://shiftdelete.net/ios-813-guncel...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
dizirehberi.org

gene yavaşlayacak kafayı yiyecek telefon :(

Durden

Yahu bu iphone kullanıcılarının çektiği çile nedir

Ferit

iPhone 4 'ün suçu ne?