Görüş Bildir

Zelenski Haberleri

Zelenski ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Zelenski ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Barış Umutları Çabuk mu Tükendi: Borsalarda İştah Azalırken, Altın ve Petrol Yeniden Yükselişte!
Rusya ile Ukrayna temsilcilerinin İstanbul'da yaptığı görüşmeden çıkan yapıcı mesajlar umutları artırırken, bu sabah yaptırım ve bombardıman gündeminin devam etmesiyle umutlar zedelenince dün piyasalara gelen risk iştahı bu sabah görece azaldı. Petrol fiyatlarında dün görülen sert gerileme yerini yeniden yükselişe bırakırken, borsalarda yatay ve karışık bir seyir izleniyor. Borsa İstanbul ise alım yönünde seyrini koruma çabasında yer alıyor.
Türkiye'yi Sarsan Yangınlar: Can Kaybı 4'e Çıktı, Ukrayna Uçak Göndereceğini Açıkladı
Türkiye'nin güney illerinde çıkan orman yangınlarına müdahale sürüyor. İki günde 17 ilde 60'a yakın orman yangını çıktı. Şu ana kadar en az 4 kişi hayatını kaybederken 10'dan fazla kişi yaralandı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 7 ilde devam eden 21 yangın için çalışmaların sürdüğünü aktardı. Gün boyu yaşananlardan öne çıkan gelişmeleri aktardık.