Görüş Bildir

Millet İttifakı Haberleri

Millet İttifakı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Millet İttifakı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Seçimleri Kılıçdaroğlu Kazanmış Gibi Davranan 25 Bin Kişilik İlginç Facebook Grubunu Görmelisiniz!
Geçtiğimiz 28 Mayıs günü Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunun da sona ermesiyle seçim sürecine veda ettik. Seçim sonucunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görevine devam edeceği kesinleşmişken Facebook'ta 25 bin kişilik oldukça enteresan bir grubun üyeleri, Kemal Kılıçdaroğlu kazanmış gibi paylaşımlar yapıyor! Buyurun detaylar... 👇
'Oğlun İyice Yoldan Çıkıyor': Fenomen Reynmen, Siyasi Görüşü Üzerinden Babasına Laf Eden Kişiye İsyan Etti!
Dün akşam ikinci turun gerçekleşmesiyle Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçildi.Reynmen adıyla bilinen sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, son dönemlerde ülkenin nabzını iyice yükselten seçim döneminde diğer fenomen isimler gibi oldukça aktif bir şekilde yer aldı. Seçimlerin sonlanmasının ardından siyasi görüşü nedeniyle babasına şikayet edildiğini ifade eden Reynmen, kişinin yazdıklarına ve üslubuna isyan etti.
Ünlü Futbol Yorumcusu Uğur Karakullukçu'dan Muhalefet Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na İstifa Çağrısı
Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerini Millet İttifakı adayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kazandı. Seçimin ilk döneminden beri gerek sosyal medyada gerekse meydanlarda çağrılarına devam eden Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi kaybetmesinin ardından 'Mücadeleye devam edeceğim' açıklamasını yapınca, spor yorumcusu Uğur Karakullukçu dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Şarkıcı Hatice Seçim Sonuçları Sonrası Kendisine Hakaret İçerikli Mesaj Atanlara Rest Çekti!
Şarkıcı Hatice, 13. Cumhurbaşkanı Seçimleri'nde Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediğini açıkladı. Cumhurbaşkanı seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından desteklediği adayın kazanamadığını gören ünlü şarkıya art arda mesaj yağdı. Kendisine 'geri zekalı' diyen bir takipçisinin hakaret içerikli paylaşımını yayınlayan Hatice bu mesajlara tepkisiz kalmadı.