Görüş Bildir

Yunanistan Haberleri

Yunanistan ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Yunanistan ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

One Piece'ten Çakallarla Dans 6'ya: Netflix Türkiye'de Geçen Hafta En Çok İzlenen Dizi ve Filmler
Kataloğundaki dizi ve filmlerden en çok izlenenleri Top 10 listeleri halinde paylaşan Netflix'in Türkiye ayağında geçen hafta en çok izlenen yapımlar belli oldu. 20 yılı aşkın süredir devam eden popüler anime serisi One Piece'ten uyarlanan aynı adlı dizi listede başı çekerken filmlerin ilk sırasına yerleşen Çakallarla Dans 6 oldu. Detayları merak ediyorsanız, sizi içeriğimize ışınlıyoruz;Not: Dizilerde birden fazla defa listeye girenlerin IMDb puanı ve künye bilgileri tekrara düşmemek adına verilmedi. Sadece konudan bahsedildi.
Deprem mi Oldu? 21 Eylül Perşembe 2023 AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi
Deprem, Türkiye'nin sürekli karşı karşıya olduğu bir durumdur. Her gün farklı şiddetlerdeki sarsıntılar yaşanıyor ve bu sarsıntıların büyüklüğü ile merkez üssünün belirlenmesi için Kandilli Rasathanesi ve AFAD büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Bu önemli bilgiler, internet aracılığıyla hızla yayılarak, en son deprem haberleri vatandaşlarımıza iletiliyor. 21 Eylül Perşembe günü hangi bölgemizde deprem olduğu merak konusu. Peki, en son deprem nerede ve ne zaman oldu?İşte 21 Eylül tarihine ait AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin deprem bilgileri...
Yine Deprem mi Oldu? 16 Eylül Cumartesi 2023 AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi
Deprem, Türkiye'de sıkça karşılaşılan bir doğa olayıdır. Çeşitli büyüklüklerdeki sarsıntılarla her gün yüzleşiyoruz. Bu durumda, Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın sarsıntıların büyüklükleri ve merkez üssünün belirlenmesi konusundaki çalışmaları hayati önem taşımaktadır. İnternetin sunduğu hızla, son deprem bilgileri hızla vatandaşlara iletiliyor. 16 Eylül Cumartesi günü hangi bölgede deprem olduğu merak konusu. Peki, son deprem nerede ve ne zaman oldu?İşte 16 Eylül ile ilgili AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin deprem bilgileri.