Görüş Bildir

Nuri Alço Haberleri

Nuri Alço ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Nuri Alço ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Nuri Alço: "Kıvanç Tatlıtuğ'u Kendime Yakın Buluyorum"
İşte Nuri Alço'nun açıklamalarından satır başları şöyle;Kıvanç Tatlıtuğ her rolü oynuyor. Psikopatı da oynuyor, masumu da oynuyor, ama diğerleri hep aynı. Kenan İmirzalıoğlu hep aynı mesela; mimikleri, yüz ifadesi hep aynı. Necati Şaşmaz da aynı; Kurtlar Vadisi dışında başka bir şey çekilse başrol oynaması mümkün değil. Kıvanç Tatlıtuğ'u çok beğeniyorum. Kendime yakın buluyorum. Bilhassa psikopat rollerindeki halleri; bana yakın haller. Aynı zamanda Kıvanç hiçbir zaman kadınla kızla gündeme gelen bir oyuncu değil ve çok saygılı. İlk kez Ekrem Bora'nın cenazesinde görmüştüm Kıvanç'ı... Cenazede o kadar saygılıydı ki; bilhassa eski oyunculara karşı. Bizim zamanımızda sevgilimiz bile setlere gelemezdi...Öyle bir şey olsa yönetmen direk kovardı. Evli insanların böyle şeyler yapması çok yanlış. Çocuğun var, sorumluluğun var. Hovardalık olarak yapıyorsan yap kardeşim; o güzel bir şey... Kimseye belli etmeden yap. Ama evine de git. Evini ihmal ederek yaşarsan; çok yanlış. Genç adam her zaman hovardadır, yapar; ama gizli kapaklı yapar. Ben yemeğe gitmiyor muyum kardeşim; gidiyorum. Ama kameraların nerede olduğunu da biliyorum. Hülya Avşar ve Fatma Girik ile oynamayı çok seviyordum. Birlikte rol almaktan en çok mutlu olduğum oyuncu Fatma Girik'ti. Yaşatıyordu seni, rol yaptığın o anı yaşatıyordu sana. Hülya Avşar o zaman güzellik yarışmasından gelmiş. O dönem herkes aşıktı Hülya Avşar'a. Ona aşık olmamak mümkün mü? Neden seviliyoruz; çünkü koruyabildiğimiz bir çizgimiz var. Biz aşkla işi hiç birbirine karıştırmadık. Bana aşık olan üniversiteli kızlar da var, saldırıyorlar, ama saygı sevgi orada kalmalı. Biz bunu yaptık ve şu an için de çok mutluyum. Usta oyuncu filmlerde nasıl tokat atıldığını anlattı. Gizem Hatipoglu'yla birlikte tokat sahnesini canlandıran Alço, yeni çekilen tokat sahnelerinin ise gerçekçi olmadığını vurguladı.
19 Maddede Amca ile Dayı Karşılaştırması
Burada listelenen bilgiler tamamen genel bir esinlenmenin ürünüdür. Elbetteki herkesin dayısı ve amcası bu kalıplara uymak zorunda değil. Türk ataerkil aile yapısını, gelenek ve göreneklerini, yaşam biçimlerini, vs. göz önüne alarak bir genelleme yaptık ve ortalamasını aldık. Belki bizim amcanın özellikleri diye verdiklerimiz şeyler sizin dayınıza uyuyor, o zaman siz listeyi ters çevirip okuyun, tuttuğunu göreceksiniz.
Ofisteki Konumunuzu Belli Eden 24 Ofis Sandalyesi Tipi
Ofis insanı olmak, kimi zaman insan olmaktan çok daha zor olabiliyor. Yaptığınız her eylem, size layık görülen her şey kim olduğunuzu belirleyen önemli alt metinler içeriyor. “Aslan yattığı yerden belli olur” derler ya, ofiste de çalışan oturduğu sandalyeden belli olur. Ofis sandalyesi deyip geçme ey beyaz yakalı, kaba etini emanet ettiğin o meret aynı zamanda senin ofisin kast sınıfındaki yerini de belli eder. Bu yazıyı okurken oturduğunuz sandalyeyi sorgulamaya hazır olun!
İlk Bakışta Sahibini Belli Eden 22 Araba Modeli
Arabalar sadece ayağımızı yerden kessin diye aldığımız binekler olmaktan öteler aslında. Kişiliğimizi yansıtırlar, kim olduğumuz hakkında mesajlar verirler. Bu mesajı alıp yorumlamak tabii bakan kişiye göre de değişebilir. Ortalama intibaları göz önünde bulundurarak bu listeyi hazırladık, bakın bakalım belki sizin aracınız vermek istediğiniz mesajın çok dışındadır;
Galibi Merak Edilen 21 Karşılaşma
Kimi zaman aklımıza gelir, acaba deriz Gandalf ile Dumbledore kapışsa kim kazanır? işte biz de merak ettik ve sizin için olası 20 karşılaşmayı değerlendirdik.
İçkinize İlaç Atıldığını Kontrol Eden Cihaz Geliştirildi
Haberin başlığına baktığımızda ilk olarak aklımıza Nuri Alço gelebilir. Fakat artık teknolojinin gelişmesi Nuri abimizin yaptığı film karelerinde kalacak. TEHLİKE ALTINDAKİ KADINLAR Alkol alınan eğlence mekanlarında, barlarda veya arkadaş ortamlarında özellikle bayanlar ciddi tehlike altında kalıyorlar. Bayanlar bu gibi durumlarda yabancı kişiler tarafından içkisine ilaç atılıp atılmadığını bilemedikleri için başlarına kötü düşüncelere sahip kişiler tarafından zor duruma düşürülebiliyorlar. Teknoloji bu konuya da el atarak ciddi tehlikelerden bayanların koruması için sensörler aracılığı ile cihaz geliştirdi. Cihazın ismi pd.id olarak geçtiği gibi, içtiğiniz herhangi bir içeceğe ilaç atılıp atılmadığını anında öğrenebiliyorsunuz. BİR KAÇ SANİYEDE ANALİZ Cihazı çok basit bir şekilde içkiye batırıp çıkarttıktan sonra sadece bir kaç saniye içerisinde cihaz içkinizin içerisinde uyku ilacı var mı yok mu size gösterebiliyor. Cihazı daha da geliştirilerek adı ile birlikte size ilacı gösterebiliyor. Tamamen içkiden alınan bir numune dantesi ile çalışan cihaz, yaklaşık olarak 6 ay sonra piyasaya sürülecek. Indiegogo’da şu anda başlatmış olduğu kampanya ile birlikte 100 bin dolar toplamaya çalışan pd.id cihazı, 6 ay sonra 80 $ etiket fiyatı ile birlikte piyasaya sürülecek. PD.ID – VİDEO