Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Galibi Merak Edilen 21 Karşılaşma

 > 
1.2bPAYLAŞIM

Kimi zaman aklımıza gelir, acaba deriz Gandalf ile Dumbledore kapışsa kim kazanır? işte biz de merak ettik ve sizin için olası 20 karşılaşmayı değerlendirdik.

1. Voltron & Optimus Prime

Voltron
Optimus Prime

Optimus prime gerek tecrübesi, gerek silahlarının daha etkili olması ve gerekse de teknolojisinin daha yeni olması sebebiyle bir adım önde. Voltron'un içinde insan bulunması kararları konusunda onu bir adım öne çıkarsa da bu karşılaşmanın galibi büyük oranla Optimus Prime olacaktır. 

Sizce?

2. Tsubasa & Benjamin

Tsubasa
Benjamin

Her ne kadar Tsubasa Türkiye'de daha popüler olsa da vuruşlardaki etkinliği, takımı ile uyumu, İtalya'da teknik alt yapısını geliştirmiş olması sebebiyle karşılaşmayı Benjamin açık ara farkla kazanacaktır. Tsubasa gönüllerin şampiyonu.

Sizce?

3. Kara Şimşek & Batmobil

Kara Şimşek
Batmobil

Kara şimşek zamanının en iyi arabasıydı ancak Batmobil her devrin arabası, sürekli yenileniyor, donanımları çok zengin, daha dayanıklı, sağlam. Bu yönleriyle bu mücadeleyi Batmobil alacaktır.

Sizce?

4. Superman & Örümcek Adam

Superman
Örümcek Adam

İki denk kuvvetin çarpışması gibi görünse de sonradan süper olma Örümcek adam ile doğuştan süper Superman mücadelesini Superman sürprize yer bırakmadan kazanacaktır.

Sizce?

5. Gandalf & Dumbledore

Gandalf
Dumbledore

Gri Gandalf Dumbledore mücadelesi olsaydı Dumbledore  alabilirdi. Ancak Ak Gandalf Dumbledore'u yenecek güce ve birikime sahiptir. Yine de ortada bir mücadele.

Sizce?

6. Gimli & Tyrion Lannister

Gimli
Tyrion Lannister

Sonucunda sürprize yer olmayan bir mücadele. Gimli çift vurup tek saysa bile Tyrion'u hırpalar.

Sizce?

7. Pepee & Caillou

Pepee
Caillou

Özbeöz Türk çocuğu Pepee ile sevimli Caillou'nun mücadelesinde bir galip beklemek yanlış. İkisi de on puan on puan on puan şampiyon.

Sizce?

8. Sylvester & Tom

Sylvester
Tom

Birbirinden salak iki kedinin kapışmasında ikisinin de kazanmasını beklemek hata. Galip yine ya Jerry ya da Tweety olacaktır illaki.

Sizce?

9. He-Man & Thor

He-Man
Thor

İki başka dünyanın süper kahramanları. Birisi gücünü gölgelerden alıyor diğeri direkt tanrı. Denk bir mücadele gibi görünüyor ama Thor çekici ile He-man'in beyninin pekmezini akıtır gibi geliyor bize.

Sizce?

10. Harry Potter & Merlin

Harry Potter
Merlin

Voldemort gibi bir kötülük ustasını yenen Harry, acemi Merlin'i de yenecektir. Ama Merlin'in yaşlı hali ile karşılaşması durumunda sonuç farklı olabilir.

Sizce?

11. Heidi & Pollyanna

Heidi
Pollyanna

Galibi olmayan bir başka mücadele. Ama Pollyanna her halükarda kendinin kazanan olarak görecektir orası kesin.

Sizce?

12. Red Kit & İyi Kötü Çirkin'in "iyi"si

Red Kit
İyi

İkisi de iyi karakterlerden bir savaş beklemek olası değil ama diyelim ki kapıştılar. İyi, Red-Kit'i eve susuz gönderir.

Sizce?

13. Aragorn & Joffrey

Aragorn
Joffrey

Eğer "kim daha piç" diye bir yarışa girseler, Joffrey açık ara yarışı kazanır. Ama konu kralların savaşı ise Aragorn, Joffrey' den kan alır.

Sizce?

14. Malkoçoğlu & William Wallace

Malkoçoğlu
William Wallace

Sadece kılıç kullanan William'a karşı at binmede, kılıç kullanmada, ok atmada, aşkta, at binmede üstün yetenek sahibi Malkoçoğlu tabi ki önde görünüyor. Malkoçoğlu net alır.

Sizce?

15. Barney Stinson & Nuri Alço

Barney Stinson
Nuri Alço

Birbirinden farklı iki kulvarda mücadele eden kadın düşkünleri. Her halükarda Barney alır. Nuri kimyasala başvurmazsa.

Sizce?

16. Zombi & Gulyabani

Zombi
Gulyabani

İkisi de ağır hareket eden güçlerin karşılaşması. Bire bir mücadelede Gulyabani alır ama Zombi arkadaşları ile birlikte hareket ederse mücadelenin galibi olur.

Sizce?

17. James Bond & Yeni nesil ajan

James Bond
Yeni nesil ajan

Bu karşılaşma da ortada. Her ne kadar yeni nesil ajan kas gücüyle öne çıksa da teknoloji desteği ve kurnazlığı ile Bond ondan geri kalacak durumda değil.

Sizce?

18. Cersei & Hürrem

Cersei
Hürrem

Yine bir başka denk kuvvetler savaşı gibi görünüyor. Kah Cersei öne çıkıyor kah Hürrem... Ama Cersei ipi göğüsler gibi.

Sizce?

19. Dexter & Dr. Hannibal

Dexter
Dr. Hannibal

Hannibal aklıyla Dexter iç güdüleriyle hareket ediyor. Her ikisi de kurbanlarından bir adım önde olmalarıyla meşhur. Yine çok ortada olan bir mücadele, ancak Dexter'ın koruması gereken bir özel hayatı var ve bu durum seri katillik müessesesinde dezavantaj oluşturuyor. Hannibal alır ama Dexter da kolay teslim olmaz.

Sizce?

20. Speedy Gonzales & Road Runner

Speedy Gonzales
Road Runner

Hız konusunda meşhur iki farklı hayvan. Ancak Road runner'ı şansı ve Cayote'nin mallığı ön plana çıkarıyor. Rakibi Speedy Gonzales olduğunda Road Runner'ın şansı yok. Anca bipleyip dursun.

Sizce?

21. Anadolu Kartalları & Top Gun

Anadolu Kartalları
Top Gun

... Bizimkiler daha kalabalık ve daha yakışıklı çocuklar. Net alırız.

Sizce?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
s0uthredb

superman ile spiderman mi denk güçler.dalga mı geçiyorsunuz.

littlespy

tamam biz de harry potter seviyoruz ama efsaneler efsanesi büyük büyücü merlin in karşısında potter ın şansı yok bence. ki merlin in nasıl bi büyü ustası olduğunu harry potter serilerinde de vurguluyorlardı :)

yorumcan

aragorn vs joffrey mi? :D

arif-kircali

cercei vs hürrem ney lan

mavim

dumbledor her türlü alııır.

Görüş Bildir