Görüş Bildir

köpekbalığı Haberleri

köpekbalığı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. köpekbalığı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Tatil ve Turizm Cenneti ''Miami''
Miami deyince birçok şey geliyor insanın aklına. Deniz-kum-plaj üçlüsü, 50 Cent klibi kızları, paten kayan kızlar, Will Smith, hatta tuhaf bir biçimde, televizyonun üzerimizde bıraktığı kontrol edilemez etki nedeniyle Sibel Can’ın evi. Şaka bir yana, aynen kafada yarattığı bu karışıklık gibi, her şeyden biraz bulabileceğiniz bir şehir Miami. Kişisel fikrimi sorarsanız, oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yer.
Birbirinden Yaratıcı 23 Meyve Sanatı Fotoğrafı
Sağlık ve enerji deposu meyveleri hiç böyle görmediniz. Meyveler, yaratıcı ellerde çok farklı şekillere bürünebiliyor. İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden yaratıcı 23 meyve sanatı fotoğrafı. Bu sevimli meyveleri yemeye kıyamayacaksınız.
Dünya Üzerindeki En Etkileyici Heykel ve Anıtlardan 25'i
Şehirlerimiz görkemli anıtlar, sanatsal ve tarihi heykellerle dolu. Yaşadığımız yerlerde pek dikkatimizi çekmeyen fakat aslında oraların simgesi olan heykellerdir. Boredpanda.com sitesi dünyanın dört bir yanından gelen 160 fotoğraftan en yüksek oyu alan 25 harika heykel sizlerle...Not : Buradaki sıralama oylama sıralamasını ifade etmemektedir.