Görüş Bildir

Greta Thunberg Haberleri

Greta Thunberg ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Greta Thunberg ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

16 Yaşında Nobel Adayı Olan İsveçli Aktivist: Greta Thunberg
Greta Thunberg, henüz 16 yaşında bir iklim savaşçısı ve geleceği değiştirmek adına büyük adımlar attı bile. Greta'nın iklim mücadelesine onlarca ülkenin katılım sağlaması, Greta'nın 'umutlu değil panik olmanızı istiyorum' fikrinin hayata geçtiğini gösterdi. Şimdi ise Greta bir Nobel Barış Ödülü adayı. Detaylar ve daha fazlasını içeriğimizde bulabilirsiniz.
Sizin Üzerinizde Ne Kadar Etkili Oldukları Tartışılır Tabii Ama TIME Dergisi 2019'un En Etkili 100 İnsanını Açıkladı!
Devir teknoloji devri biliyorsunuz, artık tüm dünya tek bir dokunuşla birbirinden haberdar olabiliyor ve neler olup bittiğini canlı canlı izleyebiliyor. Özellikle Z kuşağında oldukça kendini hissettiren bu durum, 7'den 70'e herkesi etkisi altına almış durumda. Her gün adını duyduğumuz, okuduğumuz, takip ettiğimiz bu insanları aslında hepimiz biliyoruz ama resmiyete dökülmesi açısından dünyaca ünlü TIME dergisi bu isimleri bir araya getirmiş. İşte liderlerden sanatçılara, öncülerden ikonik isimlere TIME dergisinin seçtiği 2019'un en etkili 100 ismi...
125 Ülkede Aynı Günde: Maçka Parkı'nda Toplanan Çocuklardan Dünyaya İklim Mesajı
İsveçli aktivist Greta Thunberg'in iklim krizine dikkat çekmek için başlattığı okul grevi 40. haftasına ulaşırken,  bugün 125 ülkede çocuklar eylemdeydi. Türkiye'nin de 15 şehrinde öğrenciler okula gitmek yerine yaşanılası bir dünya için eyleme katıldı. İstanbul'daki gösterinin adresi Maçka Sanat Parkı oldu. Genç aktivistler hem ellerindeki pankartlar hem de açıklamalarıyla, dünyanın sürüklenmekte olduğu felakete karşı uyardı.