Görüş Bildir

GTA Haberleri

GTA ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. GTA ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

GTA 6'nın İlk Radyo Şarkısı Sızdırıldı: Spotify Listesinde Ortaya Çıktı
Aralık ayındaki fragmanından sonra ortalığı kasıp kavuran ve izlenme rekorları kıran GTA 6 fragmanından sonra sızıntılar ve söylentiler de bir hayli artmıştı hatırlarsanız. Ancak şimdiki durum biraz farklı, zira oyunda yer alacak bir şarkının ismi belli olmuş durumda. Hatta söylentilere göre bu şarkı ikinci fragmanın ana müziği olacak. Kaynak
Flappy Bird, Gta Iv'e Geldi!
Tüm dünyanın sinirini bozan oyun Flappy Bird, gagasını GTA IV'e böyle soktu!Flappy Bird, GTA IV'e geldi!Flappy Bird tutkunları, uygulama mağazalarından kaldırılan oyunu farklı biçimlerde karşımıza getirmeye devam ediyorlar.Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir araç, kendi Flappy Bird'ünü yapmak isteyenlere kuş ve sütunların görsellerini değiştirebilme olanağı tanıyordu. Bir başka Flappy Bird meraklısı ise oyunu bir karton kutu içine sokarak gerçek hayata taşımıştı. Diğer oyunların hayranları da Flappy Bird'den etkilenmiş durumdalar. Örneğin GTA X Scripting takımı, GTA IV 'ün ana karakteri Nico Bellic için özel bir 'Flappy Bird' modu geliştiriyor. Mod sayesinde büyük bir ördek gagasıyla donatılan Bellic, aynı zamanda uçabiliyor. Oyuncunun Bellic'i uçuşa geçtikten sonra tuşlara basarak havada tutması, puan kazanabilmek için onu engellere takılmadan yayalara dokundurması gerekiyor.Geliştiricilerin Facebook sayfasında yaptığı açıklamaya göre mod, üç farklı zorluk seviyesine sahip olacak. Videosunu yukarıdan izleyebileceğiniz mod, Cumartesi gününden bu yana indirilmeye sunulmuş durumda.
Gta Online'da İş Dünyası Güncellemesi Size Çeki Düzen Verecek
Takım elbiseleri çekin bakalım.YAZANSarp KürkcüGTA Online’ın ücretsiz güncellemeleri gelmeye devam ediyor. Bunlardan yenisi ise iş dünyası temalı olan “The Business Update”. İş dünyasına dair üç yeni aracın (Albany Alpha, Dinka Jester ve Grotti Turismo R), yeni korna ve lastik dumanı seçeneklerinin geldiği bu güncelleme bununla kalmıyor.Elitas’tan alınabilecek Vestra lüks jet, üç yeni yüksek ateş gücüne sahip silah ve bolca iş dünyası temalı kıyafet de sunuyor. 14 yeni işin eklendiği oyunda bu hafta sonu da bir etkinlik var. A Business Weekend Social Club Online adlı bu etkinlik bu hafta sonu gerçekleşecek, RP ve GTA $ bonusları sunacak.
Gerçek Hayatta GTA
ABD’de otobanda otomobillere çarparak araçları silahla alıkoyan suçlu uzun polis takibinden sonra yakalandı. GTA bilgisayar oyununu anımsatan kovalamaca heyecanlı anlara sahne oldu.
GTA San Andreas
GTA San Andreas, 2004 yılında Rockstar Games tarafından geliştirilip piyasaya sunulan aksiyon-macera oyunudur. GTA serisinin üçüncü 3D oyunu olma özelliğine sahip. İlk olarak PlayStation 2′ye çıkmasına rağmen, kısa sürede sevilmesiyle 2005 yılında Xbox ve Windows üzerine de çıkarıldı. Konsollar geliştikçe oyun da yeni konsollara uyumlu hale getirildi.San Andreas serinin kendinden önceki iki oyununa göre yapılandırıldı. Oyun; oyuncunun hareket alanı geniş olan bir dünyada, yemek, içmek, ateş etmek, gezmek gibi çeşitli eylemler yapması temeline dayanıyor. Aslında oyunun hikayesi görevleri yaptıkça güzel bir şekilde gelişiyor; ancak oyuncu isterse görev yapmadan, sadece gezerek oyunda vakit geçirebiliyor.Oyuncu, oyun içinde karakterine ait özellikleri geliştirebiliyor. Aynı zamanda çeşitli ek meslekler yaparak para da kazanabiliyor. Bu ek meslekler, serinin diğer oyunların olduğu gibi klasik taksicilik, polislik, ambulans şoförlüğü gibi meslekler…Oyuna başladığınız gibi size bütün harita açık bir şekilde sunulmuyor, yaptığınız görevlere paralel bir şekilde harita açılmaya devam ediyor. Eğer yasaklı bölgelere gitmeye kalkarsanız; SWAT timleri peşinize düşüyor.Serinin eski oyunlarının aksine yolculuk ettiğiniz mekanların açılması için beklemenize gerek kalmıyor. Gayet rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.Günümüzde artık bir klasik haline gelen GTA San Andreas oyununu hala daha oynamadıysanız, hemen indirin ve oynamaya başlayın!
Oyun Oynayıp Ayda 7 Bin Lira Kazanıyor
Amerika'da bir öğrenci YouTube kanalında paylaştığı oyun sırlarına ilişkin videolarla para kazanıyorHer oyun severin hayali gerçek oldu. İngiltere’de 17 yaşındaki öğrenci Fred Pye Grand Theft Auto V oynayarak ayda 7 bin lira kazanıyor. 17 yaşındaki Fred iki yıl önce eğlence için açtığı YouTube kanalına önce Call Of Duty videoları yüklemeye başladı. Arkadaşlarının ve oyun dünyasının ilgisini fark etti ve bunu daha da geliştirmeye karar verdi. Teknogram'ın haberine göre tüm dünyayı kasıp kavuran ve çıktığı ilk gün 800 milyon dolar hasılat yapan GTA V‘in çıkışı Fred’in hayatının dönüm noktası oldu. Okulundan arta kalan zamanlarda GTA V oynayan Fred, bu videoları Youtube kanalında paylaşmaya başladı. GTA V‘deki görevleri, oyunun sırlarını YouTube‘a yükleyen Fred bir süre sonra oldukça ciddi bir kullanıcı kitlesine hitap ettiğini fark etti. Geçen zamanda YouTube‘da 140 binin üzerinde aboneye ulaştı. Bu gelişmelerin ardından oyun oynayarak ciddi bir gelirin de sahibi oldu. Fred’in aylık geliri şu anda 2 bin pound yani 7 bin Türk Lirası. Yıllık geliriyse yaklaşık 84 bin lira. 17 yaşındaki Fred hobi olarak açtığı YouTube kanalının 140 bin abonesi ve aylık 2.5 milyon ziyaretçisi bulunuyor. Youtube’un yıldızı olan Fred Pye ise bu durumla ilgili “Hem oyun oynayıp hem de para kazanmak herkesin hayali ve ben bunu yapıyorum” diyor.T24