Görüş Bildir

Fahrettin Altun Haberleri

Fahrettin Altun ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Fahrettin Altun ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

AK Parti'nin Aday Listesi İçin Kim Ne Dedi?
AK Parti'de MKYK listesine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ağırlığını koyduğu, Davutoğlu'nun yönetimde yer almasını istediği isimlerin dışlandığı yorumları yapılmıştı.Geçtiğimiz hafta düzenlen AK Parti kongresindeki MKYK listesinde Erdoğan'ın ağırlığı görülmüştü. Ancak milletvekili aday listesinde daha dengeli bir tablo ortaya çıktı. Listede hem Erdoğan'a, hem de Davutoğlu'na çok yakın isimler seçilebilecek yerlerden aday gösterildi. ► AKP'nin 1 Kasım İçin Milletvekili Adayları | Tam Liste
The Economist'in Cumhurbaşkanı Erdoğan Analizine Fahrettin Altun'dan Tepki
The Economist, Türkiye'deki seçimlere ilişkin 'Erdoğan'ın sergileyeceği davranışlar, bugün son derece kusurlu bir demokrasi olan ülkeyi tam anlamıyla bir diktatörlüğe sürükleyebilir' yorumunu yaptı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 'The Economist, entelektüel açıdan tembel, sıkıcı ve kasıtlı bir cehalete dayalı Türkiye tasvirini yeniden piyasaya sürdü' diyerek tepki gösterdi.
Bugün Mutlaka Okumanız Gereken 10 Köşe Yazısı
Savaştan kaçanların sığınağı olmuş ölüm sessizliğindeki bir arazide Reuters Haber Ajansı’ndan Ümit Beştaş’ın rehberliğinde yürüyoruz... Otlar, çalılar bodur ağaçlarla kaplı bir tepeye doğru tırmanıyoruz... Yerde henüz yarısı dolu bir diş macunu görüyorum... Biraz ilerleyince açılmamış bir süt kutusu, sağa sola atılmış battaniyeler, çocuk ayakkabısı, montu, şapkası, tencere kapağı, boş pet şişeleri, yırtılmış kimlikler... Burada yaşamışlar. Çalıların arasına saklanmış, umutla beklemişler... Sonra artık bir çöp yığını haline gelmiş bütün bu eşyaları arkalarında bırakıp o tepeden, kayalardan aşağı inmiş, botlara koşmuşlar... Onların gelecek umudunu ellerinden alan, yolun yarısında batan botlara... Ve bu kez sular onlardan geriye kalanı, yanlarına aldıkları ne varsa hepsini tekrar kıyıya sürüklemiş... En çok da ayakkabıları...
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan 'Ekonomik Güvenliği Tehdit İçeren Eylemler' Hakkında Soruşturma
İlk adım dün gece MASAK'dan gelmişti. Bu sabah İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nden peşi sıra gelen açıklamalarla 'sosyal medya üzerinden manipülasyon yapıldığı gerekçesiyle' bazı kişi ya da kişiler hakkında soruşturma ve inceleme başlatıldığı duyuruldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açılamada 'ekonomik saldırılara hizmet eder mahiyette her türlü yönlendirici haber, yazılı ve görsel yayın, operasyonel amaçlı sosyal medya hesapları ile ekonomik güvenliği tehdit içeren kişi ya da kişiler hakkında soruşturma başlatıldı' denildi.
Erdoğan BM'de Konuştu: 'En Zengin 62 Kişinin Serveti Dünyanın Yarısına Denkse, Bir Sorun Var Demektir'
BM 73. Genel Kurulu görüşmeleri başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada ekonomik yaptırımların 'silah gibi' kullanılmasına sessiz kalınamayacağını belirtirken, BM'nin yapısında reform yapılması gerektiğini söyledi. Erdoğan ayrıca dünyaya FETÖ ile mücadele mesajı verdi ve 'Buradan tüm dünya ülkelerini, canım yandığı için açık söylüyorum. Dikkatli olmaya ve harekete geçmeye davet ediyorum'dedi. 
Ve Beklenen Karar Açıklandı: Ev Hapsi ve Yurt Dışına Çıkış Yasağı Kaldırılan Brunson Serbest
FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla hakkında 35 yıl hapis cezası istenen ve tutukluluğu ev hapsine çevrilen ABD'li papaz Brunson'un yargılanmasına bugün devam edildi. İzmir 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada mahkeme, Andrew Brunson'a 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verdi. Ancak yattığı süre göz önüne alınan Brunson tahliye edildi.Brunson için adli kontrol kararlarının kaldırılmasını talep eden savcı mütalaasında, örgüte üye olmaktan 10 yıla kadar hapis talebinde bulunmuştu.
Irak'taki TSK Üssüne Gerçekleştirilen Saldırıya İlişkin Cumhurbaşkanlığı'ndan Açıklama: 'Birtakım Ekipmanlar Zarar Gördü'
Irak'ın kuzeyinde Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait üs bölgesine gerçekleştirilen saldırıya ilişkin Cumhurbaşkanlığı'ndan açıklama geldi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, saldırıya ilişkin, teröristlerin sivillerin arasına gizlenerek, Türk askeriyle yerel halkın arasını bozmaya çalıştığını bildirdi.