Görüş Bildir

Ah Nerede Haberleri

Ah Nerede ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Ah Nerede ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hollywood'u Aratmayacak Güzellikte 12 Yeşilçam Romantik Komedisi
Birbirlerine komşu üç evli çiftin öyküsü. Leyla ile Mecnun adlı evli çiftlerin yaşantıları sürekli olarak darılma ve barışmalarla geçer. Bu evli üç çiftin ayrılmaları ve barışmaları giderek ülkede büyük bir olay haline dönüşür. Erkekler Mecnun'dan, kadınlar Leyla'dan yana çıkarlar. Oyuncular : Halit Akçatepe ,  Kadir İnanır ,  Hülya Koçyiğit ,  Neriman Köksal ,  Şemsi İnkayaYönetmen  : Şerif GörenYapım Yılı : 1978Imdb Puanı : 6.6
Ertem Eğilmez'in Bir Şekilde Elinin Değdiği Efsane 30 Yeşilçam Filmi
Bilerek ya da bilmeyerek ne zaman televizyon başına otursak illa ki bir kanalda Ertem Eğilmez'in elinin değdiği filmlerden birine rastlamamız çok büyük olasılıktır. Yeşilçam tarihinin en üretken isimlerinden biri olarak Ertem Eğilmez, hem yönetmen, hem yapımcı, hem de senarist olarak sinema tarihimize eşsiz eserler kazandırmıştır. Sadece sinema değil edebiyat alanında da yaptığı yeniliklerle de devrim yaratmış karikatür dünyasına da katkılarını esirgememiştir. Ayrıca Türkiye'ye ilk langırt makinalarını getirten adam olarak da tarihe geçmiştir. Farklı yönleriyle sinema ve edebiyat dünyamıza fark katmış Ertem Eğilmez üstatın efsane nitelemesine yakışan herkesin bildiği 30 filmini sizler için derledik.