Görüş Bildir

Vedat Milor Haberleri

Vedat Milor ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Vedat Milor ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Dünyanın En Zor "Hangisiyle 'Evlenirdin, Sevişirdin, Kavga Ederdin' Anketi"
Anketi çözerken beyniniz yanabilir. Dikkat!.. Lütfen her soru için o 3'lüden birini seçin. Yani hem evleneceğiniz hem kavga edeceğiniz kişiye aynı kişiyi işaretlemeyin. Not: Bu anket tamamen mizah amacıyla yapılmış olup, kimseyi aşağılama amacı gütmez. Cevaplarınız anonimdir! Bazı soruları cevaplarken 'karşı cins olsaydım ne yapardım' diye düşününüz :) İyi eğlenceler! 
Vedat Milor'u Memnun Etmek İsteyen Restoranların Yapması Gereken 14 Şey
Vedat Milor tam bir gurme. Konusunda çok bilgili, çok gezip görmüş biri. Şarap içerken, son yudumun genzinde bıraktığı kekremsi fıçı tadını alabilecek kadar duayen biri. Yaptığınız yemekte kullandığınız tereyağında ne kadar koyun ne kadar inek sütü var ayırt edebilecek kabiliyette bir usta. Peni Böyle birini etkilemek, ondan iyi puan alabilmek için ne yapmalısınız? İşte Vedat Milor'u etkilemenin 14 yolu.
Ebeveynler İçin Dev Hizmet: 20 Tespitle Çocuğunuzun Büyüyünce Ne Olacağını Söylüyoruz
Bir insan 7’sinde neyse 70’inde de o mudur tam olarak bilmiyoruz, ancak bir çocuğun küçükken sergilediği davranışlardan, oynadığı oyunlardan, tavırlarından büyüdüğünde hangi işi yapabileceğini tahmin edebiliyoruz. Siz de fazla beklemek istemiyorsanız yazımızı okuyun çocuğunuzu ona göre yönlendirin. Uyarı: Yazılanların bilimsel gerçekliklerle zerrece ilişkisi yoktur.
Dillere Destan Lezzetleriyle Döner Geleneğini Yaşatan İstanbul'daki En İyi 11 Dönerci
Döner severlere göre İstanbul'un tartışmasız en iyi döneri bu mekanda. Döneri bir parça domates ve biberle servis ediyorlar, fazla garnitür yok. Çünkü dönerlerinin lezzetine güveniyorlar ve yan ürünlerle dönerin tadını kapatmak istemiyorlar. Ayrıca nefis de bir fırın sütlaçları var. Dönerin üstüne fırın sütlaç kesinlikle denenmeli.Adres: İstanbul Cad. 84/A, Eyüp/İstanbul - AvrupaTelefon:(0212) 360 1385