Görüş Bildir

Şükran Ovalı Haberleri

Şükran Ovalı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Şükran Ovalı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ünlüler, Down Sendromlular İçin Bir Arada
Aralarında Sezen Aksu, Can Bonomo, Doğa Rutkay, Engin Altan Düzyatan, Erdil Yaşaroğlu, Hülya Avşar, Kenan İmirzalıoğlu, Mabel Matiz gibi isimlerin bulunduğu ünlüler, down sendromlular için düzenlenen sergiye destek sağladı. Sanat dünyasının ünlü isimleri down sendromlular yararına düzenlenen sergi için ‘stencil’ portrelerini çizdi. Nişantaşı Galeri Işık’ta gerçekleşecek #DirenDownlu ismine sahip stencil sergisi, 13-17 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor. Ulusal Down Sendromu Derneği, sergiden elde edilecek gelirle, “Özel Eğitim Sınıfım Var” ve “#DirenDownlu” kampanyası kapsamında, down sendromluların özel eğitim ve öğretim görebilecekleri bir sınıf/derslik yaptıracak. DirenDownlu sergisi ve kampanyası için, sprey boya ile stencil otoportrelerini çizen ünlü isimler şöyle: Arda Turan, Aşkın Nur Yengi, Aslıhan Gürbüz, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Burak Yılmaz, Burcu Esmersoy, Can Bonomo, Beşiktaş ÇARŞI Grubu, Demet Akalın, Denise Capezza, Dilara Endican, Didier Drogba, Doğa Rutkay, Engin Altan Düzyatan, Erdil Yaşaroğlu, Ferit Aktuğ, Gamze Karaduman, GupseÖzay, Hande Ataizi, Hülya Avşar, Hakan Ketche, Kenan İmirzalıoğlu, Mabel Matiz, Mehmet Özgür, Meltem Cumbul, Merve Oflaz, Oktay Kaynarca, Ozan Önen, Özgü Namal, Özge Ulusoy, Selim Bayraktar, Sermiyan Midyat, Sezen Aksu, Selçuk İnan, Sarp Akkaya, Şükran Ovalı, Yasemin Kay Allen ve Yılmaz Vural.haber kaynağı:  365haber.org/kültür-sanat
"Şeref Meselesi" izlemeniz için 9 neden!
Kerem Bürsin,Şükrü Özyildiz,Yasemin Kay Allen,Şükran Ovalı ve Burcu Biricik! Son zamanların en genç,bir o kadar da başarılı isimleri aynı dizide. Genç isimlerin yanında Tilbe Saran,Taner Turan gibi güçlü isimlerin de olması diziyi daha ilgi çekici yapıyor.
Arka Planda Yaptıkları Desteklerle Ünlülerin Parlamasına Katkısı Olan 10 Menajer
Türkiye'deki menajerlik anlayışı ile avrupadaki menajerlik anlayışı çok farklı. Sanatçılar üzerinden para kazanma sistemi olarak görünen menajerlik aslında özünde sanatçının sadece kaşesi değil aynı zamanda PR'ı,  günlük hayatlarında da yardımcı olan, sanatçıların eli ayağı olan bir meslek dalı. Genel kanının aksine, Türkiye'de işini başarıyla yapan isimler de var. İşte Türkiye'de işini iyi yapan ve bir çok ünlüyü ismin bugünlerde olmasını sağlayan o isimler!