Görüş Bildir

Sevda Demirel Haberleri

Sevda Demirel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Sevda Demirel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bir Dönem Aklımızı Yakan Videolar
Bir dönem paylaşma rekorları kıran , kahkaha attıran , bu kadar da olmaz dedirten , acaba olabilir mi diye düşündüren videoların best of versiyonu huzurlarınızda :)  Elinizi vicdanınıza koyup söyleyin. Bunlardan bir kısmını siz de yapmadınız mı :)
Dillere Pelesenk Olan 10 Cümle
bir hutbesinde cemaate; 'gençken gelmezsin çalışıyorum işim var, yaşlıyken gelmezsin prostat oldum çişim var; eee sonra da soruyorlar nasıl biliyordunuz diye. Bilmiyorduk ki! Gelmiyordu ki camiye!!!' diye serzenişte bulunan Cübbeli Ahmet Hocamızın efsane sözleri...
Hafızalardan Silinmesi İmkansız 30 Tarihi An
Türkiye'nin siyasi, spor, tv gibi bir çok alanında meydana gelmiş ilginç olayların hafızalara kazınmış fotoğrafları paylaşıldı. Ben de içlerinden ' Aaa, ne günlerdi' diyebileceğiniz ve tebessüm edebileceğiniz olanları topladım ve keyifli bir çalışma oldu, umarım beğenirsiniz...
Ne Günlerdi Be! 90'ların Zihnimizden Söküp Atamayacağımız Unutulmaz 18 Olayı
1990'lı yıllar Türkiye'nin yaşadığı en karışık dönemlerden bir tanesi. Kültürel ve politik anlamda neredeyse bir geçiş sayılan bu dönemde unutulmayan bazı olaylar var. Özellikle özel kanalların hayatımıza girmesi ve dış dünyayı tanıma evrelerinde epey bir yol kat etmişiz ve bu hiç kolay olmamış. Elbette bu kadarla bitmez ama 90'larda yaşanan ve zihnimizden gitmesi neredeyse mümkün olmayan o olaylardan bazıları şöyle:
Türk Televizyonlarından Kameralara Yansıyan Fiziksel ve Sözlü 10 Efsane Canlı Yayın Kavgası
Bazen söylenen sözler ağır gelir ve sonrasını düşünmeden hareket edersiniz. Gözünüz döner ve karşınızdaki insana ağzınızdan geleni söylersiniz. İnsanlık hali gayet doğal bir durum tartışmak, söz dalaşına girmek. Ancak olay şiddet boyutuna taşınınca işler değişiyor. Hele bir de bu durum canlı yayında, binlerce insan izlerken olunca adınız artık o olayla anılmaya başlar. İşte o Türk televizyon tarihine isimlerini altın harflerle kazıyan insanların unutulmaz canlı yayın kavgaları.