Görüş Bildir

Ara tatil Haberleri

Ara tatil ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Ara tatil ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Okullar Ne Zaman Açılacak, İkinci Ara Tatil Ne Zaman Bitiyor? Ara Tatil Uzadı mı?
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin merakla beklediği ara tatil bu hafta başlamıştı. Tatilin bitmesine az bir zaman kala milyonlarca öğrenci, okulların açılacağı tarihi merak ediyor. Ara tatil geçen cuma başladı, öğrenciler ve öğretmenler 9 günlük tatile girdi. Peki, okullar ne zaman açılacak, ikinci ara tatil ne zaman bitiyor? Ara tatil uzadı mı? İşte merak edilenler...
Hafızalardan Silinmeyen 10 F.Bahçe - G.Saray Maçı
2003 yılının Eylül ayında iki ezeli rakip, Olimpiyat Stadı'nda karşı karşıya.Galatasaray, Kemal ve van Hoojdonk'un gollerine sadece birer dakika sonra Arif ve Hakan Şükür ile cevap veriyordu.Karşılaşmanın 90.dakikasına 2-2'lik eşitlik ile girilirken sarı-kırmızılı ekip korner kullanıyor, Hakan Şükür ile birlikte topa yükselen Fenerbahçe'li Luciano topa eliyle müdahale ediyordu.O an Hakem Muhittin Boşat dışında stattaki herkesten 'penaltı' sesi yükseliyordu.
8 Nisan Okullar Tatil mi? Yarın Karne Alınacak mı? 8 Nisan Cuma Okullar Yarım Gün mü?
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan yeni yönerge ile eğitim öğretim dönemleri arasında öğrenciler birer haftalık daha dinlenme fırsatı tanınıyor. Ara tatil uygulaması ile 15 günlük şubat tatili ve uzun yaz tatili haricinde öğrenciler, dönem aralarında birer haftalık daha mola verme şansı buluyor. Yaz tatili gelmeden önce yapılacak son ara tatil, 8 Nisan Cuma yarından sonra başlayacak. Öğrenci ve velilerin ise akıllarındaki soru yarın okulun yarım gün olup olmadığı. Peki yarın okullar yarım gün mü? Yarın okullar tatil mi? 8 Nisan karne verilecek mi? İşte detaylar...
Bakan Selçuk'tan 'Kayıt Parası' Açıklaması: 'Yasal Olarak Mümkün Değil, Çözüm İçin Ne Gerekiyorsa Yaparız'
Bakan Selçuk, bağış adı altında kayıt parası isteyen okullara ilişkin açıklamalarda bulundu. Selçuk, 'Velilerimiz 'vermek istemiyorum' dediğinde 'kaydınızı yapmıyoruz' durumu söz konusu değil, yasal olarak bu mümkün değil. Bazen okulda iyileştirmeler için bağış talebi olabiliyor. Kayıt parası mevzuata aykırıdır. Veliler ilçe milli eğitim müdürlüklerine başvurabilirler. Kayıt parası soruşturmaları tamamlandı, ceza görevden alma çalışması sürüyor' dedi.