Görüş Bildir

Anasayfa Haberleri

Anasayfa ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Anasayfa ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

NASA, Tarihinde İlk Kez UFO'lara Dair Açıklama Yaptı! Peki Uzaylılar Gerçekten Atmosferimizde Dolaşıyor mu?
Özellikle ABD'de sürekli heyecan yaratan ve halk arasında sık sık birçok hikayeye konu olan UFO'lar, yıllar içinde bilim dünyasında da kendine yer bulmuştu. Uzay deyince ilk akla gelen kurum olan NASA ise bu konuda tarihteki ilk bilimsel araştırmayı sonunda bizlerle paylaştı. Dün düzenlenen panelde Pentagon ve NASA yetkileri ilginç görseller ve bulguları gözler önüne serdi. İşte detaylar! 👇
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Programında Bir Afgan, Canlı Yayında Türkiye'ye Nasıl Kaçak Girdiğini Anlattı!
Evinin önünde başından iki el ateş edilerek öldürülen 26 yaşındaki Burak Darna'nın katilini bulmak isteyen eşi Seher, Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına katıldı. Programda tanık olarak yer alan Afgan uyruklu Hamidullah isimli kişi, canlı yayında Türkiye sınırından nasıl kaçak olarak girdiğini anlatınca sosyal medyada tepki çekti.
Müge Anlı Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan Gelen Hamam Mesajını Canlı Yayında Okudu, Herkesi Güldürdü!
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında güldüren anlar yaşandı. Sevgilisiyle hamamda tanıştığını söyleyen konuğuna 'Erkek hamamına girdiğinde öyle kadınlarla konuşma şansları var mı? Benim kocam da gidiyor da hamama merak ettim şimdi.' diyen Müge Anlı'ya eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan jet yanıt geldi. Yüzbaşıoğlu'nun mesajını canlı yayında okuyan Anlı, herkesi güldürdü.
Enkazdan Kurtardığı Kediyi Ağaca Bağlayan İtfaiye Eri Ali Çakas Tartışma Yarattı!
Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen 6 Şubat depreminde Gaziantep'te depremin 129. saatinde enkazın altından çıkardığı kediyi sahiplenen Mardin İtfaiyesi'ne bağlı İtfaiye Eri Ali Çakas'ın 'Enkaz' ismini verdiği kediyi evde olmadığı bazı zamanlarda evinin bahçesinde bulunan ağaca bağlaması ortalığı karıştırdı. Ali Çakas'ın bu hareketi sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. 'Bir kedi bahçede hava alması için bağlanır mı bağlanmaz mı?' tartışması başladı.