Görüş Bildir

Sadakatsiz Haberleri

Sadakatsiz ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Sadakatsiz ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Erkekler Neden Alyans Takmaz?
Bazı evli çiftlerin arasında sorun haline gelen alyansı en çok erkekler takmak istemiyor.Yeni evlenen erkekler veya yıllardır evli olan bazı erkekler alyans takmayı sevmezler. Bu onların sadakatsiz ya da anlayışsız olduğunu gösterir mi? İşte bu sorunun cevabı!Burada önemli olan şey eşinizin yüzük takmamak için nasıl bir gerekçe sunduğu! Rahatsız ettiğini mi söylüyor? O zaman parmağına göre tekrar ayarlatmayı teklif edebilirsin.Kaybetmekten mi korkuyor? O zaman sigorta yaptıralım önerisinde bulun. Elleriyle çalışıyorsa, iş dışında takmasını isteyebilirsin. Kısacası bahanelerini çürütebilirsin.Ancak eşin sana yüzüğü taktığını söyleyip istemediği zamanlarda çıkartabilir. Bu yüzden bu konuyu çok da dert etmek, boşu boşuna can sıkıntısı yapmana neden olur. Zaten eşinin sana sadık kalmasını o yüzüğün sağlayacağını düşünüyorsan, başka konulardaki sıkıntılarını irdelemelisin. Günümüzde parmağa takılan bir yüzük kadın ve erkekler için çok caydırıcı olamayabiliyor.
Sadakatsiz 57. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sadakatsiz Yeni Bölümde Neler Olacak?
Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında; Derin'in Onur'un kapısına gidip onu geri çevirmemesi için ağlar. Ali ise annesi ve babası arasındaki etkileşimi gördükten sonra Volkan'a hesap sormaya gider ve Derin'in her şeyi bildiğini söyler. Derin ve Volkan konuşurken, Derin'in Volkan'a sapladığı makas, herkesi şoke eder. Peki Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...
Sadakatsiz 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Volkan, Aras'ın Asya'nın Dibinde Olmasından Rahatsız...
Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Aras'ın sürekli Asya'nın yanında olması Volkan'ı oldukça rahatsız etmiştir. Öte yandan Aras'ın Asya'nın fotoğrafına baktığı dikkat çekerken Aras, Asya'ya Volkan ile neden boşandığını sorar. Diğer tarafta Melis ve Aras'ın eski dönemde bir aradaki halleri görünür. İşte Sadakatsiz 35. bölüm fragmanı...
10 Kasım Çarşamba TV Yayın Akışı! Televizyonda Bugün Neler Var? Kanal D, Star, Show TV, FOX TV, ATV...
Günün yorgunluğunu üstümüzden atmak, dinlenmek ve eğlenmek için tercih edilen yöntemlerin en basiti akşam eve gelince ya da gün içerisinde televizyon izlemek oluyor. Diziler, yarışmalar, gündüz programları, filmler, ana haber bültenleri ve reality programların yanı sıra birçok yapım izleyicileriyle buluşuyor. Diziler yeni bölümleri ile, yarışma programları da izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Bu yüzden televizyonda bugün hangi diziler, filmler ve programların olduğu da merak ediliyor. Peki, bugün televizyonda neler var? İşte 10 Kasım Çarşamba televizyon yayın akışı..
Erkekler Neleri Seksi Buluyor?
Seksi olmak ne demektir? Pamela Anderson gibi göğüslere, Jennifer Lopez gibi kalçalara ya da Gisele Bündchen gibi bacaklara sahip olmak mıdır? Cevap elbette ki hayır! Erkeklerden alınan bu cevaplar sizi hem şaşırtacak, hem de özgüveninizi tazeleyecek. Hareketlerle seksilik Dudaklarınızı stresten kemiriyorsunuz değil mi? Bizler stres içinde kıvranırken, karşımızda erkekler de bizim için kıvranıyor. Ayrıca kravat bağlamayı bilmiyorsanız hemen öğrenin! Çünkü kıravatını bağladığınız bir erkek anında etki alanınıza girer. Masajı da unutmamak gerek. Sadece ‘masaj’ sözcüğü bile keyfini düzeltecektir. Göz göze geldiğinizde gözlerinizi kaçırmazsanız onu özgüveninizle de eritirsiniz. Giysilerin şehveti Çıplak seksilik artık bitti. Şimdi giyinerek seksi olma zamanı! Dekolte giymeden dekolte vermek in! Topuklu ayakkabı seksiliğin ilk basamağıdır. Sessiz bir ortamda o ‘tak tak’ sesi onun kalp atış ritmini arttıracak. Boyundan bağlı ve straplez üstler erkeklerin bakışlarını anında topluyor. Çünkü ufacık bir frikiğiniz bile onu baştan çıkartabilir. Halka küpelerle de onu kendinize hapsedebilirsiniz. Tek omzu düşük kıyafetleri de çok seksi buluyorlar. Deri ya da lateks kıyafetleri de unutmamak gerek. Seksiliğiniz sizi saran deri parçalarla kat ve kat artacak. Tahrik edici saçlar Kadını kadın yapan en önemli fark saçtır. Saç rengi erkekten erkeğe değişse de, ortak noktaları elbette var! Erkek için kadın dediğin uzun saçlı olmalı. Örneğin kahkülü çok seviyorlar. Hele ki bir işle uğraşırken yüzünüze düşen saçı kenara aldığınızda onu nasıl çıldırttığınızdan haberiniz var mı? Saçlardan yükselen şampuan kokusuna da bayılıyorlar. Bu onların sizi duşta hayal etmesine neden oluyor! Saçlarınıza kalem kullanarak verdiğiniz dağınık topuz modeli de onları çok tahrik ediyor. Alışkanlıklar Bazı alışkanlıklarınızı ön plana çıkartarak daha seksi olabilirsiniz. Kadınlarda fazla görülmeyen hobilere sahip olmanız, onlar için sizi çok seksi kılacaktır. Örneğin tavla, bilardo ve playstation oynamak… Hayatınızda tutkuyla bağlı olduğunuz bir şeyler olması sizi son derece seksi yapıyor. Kedi gibi olmanız onlar için fazlasıyla seksi… Yani dengesiz, başına buyruk ve soğukkanlı tavırlarınız. Ama dozunu aşmayın! Araştırma İngiltere’deki University of Leeds’te yapılan bir araştırmada erkekleri etkilemek isteyen kadınların tenlerinin yüzde 40’ını açıkta bırakması gerektiğini ortaya koydu. Psikolog Colin Hendrie’nin yürüttüğü araştırmaya göre bundan daha kapalı giyinen kadınlar muhafazakar olarak algılanırken, yüzde 40’ın üzerinde açanlar ise sadakatsiz olarak görülüyor. Seksi son Giyiminiz, kuşamınız, huylarınız, fiziğiniz bir yana; asıl sizi seksi yapan şey kendinize güveninizdir!
Acaba Sizi Yeterince Cazibeli Buluyor Mu?
Erkeklerin bu konuda ne düşündüğünü duymak hem şaşırtacak, hem de kendinize güveninizi arttıracak. İşinize yarayacak bir kaç tüyo verelim;Onları hareketlerinizle etkileyinStresten dudaklarını ısıranlardan mısınız? Sizler stres içinde kıvranırken, karşımızda dudaklarınızı ısırdığınızı gören erkeklerin çok hoşuna gidiyor.Kravat bağlamayı bilmenizde fayda var. Çünkü kıravatını bağladığınız bir erkek anında etki alanınıza girer.En önemlilerden biri de elbette masaj. Sadece ‘masaj’ sözcüğü duymak bile karşınızdakinin keyfini yerine getirecektir.Göz teması çok önemlidir. Göz göze geldiğniz an gözlerinizi kaçırmadığınız taktirde özgüveniniz onu etkileyecektir.Giyim tarzınızın şehvetiÇıplaklık seksidir düşüncesi gücünü kaybedeli çok oldu. Artık kıyafetlerimizle seksi olma zamanı. Dekolte giymeden dekolte vermek ustalık ister!Seksiliğin ilk adımı topuklu ayakkabı ile başlar. Sessizliği yaran topuk sesleriniz erkeğin kalp ritmini bozmalıdır adeta.Üst olarak tercihiniz boyundan bağlı ve straplez olmalıdır. Ufacık bir frikiğinizle bile onun kimyasını bozabilirsiniz.Halka küpelerle iddialı duruşunuzugarantilersiniz ve onu kendinize hapsedebilirsiniz.Tek omzu düşük kıyafetleri çok seksi bulduklarından da emin olabilirsiniz. Deri ya da lateks kıyafetleri de unutmamak gerek. Seksiliğiniz sizi saran deri parçalarla kat ve kat artacak.Saçların doğru kullanımı önemliKadını kadın yapan en önemli silah kuşkusuz saçtır. Saç rengi tercihi erkekten erkeğe değişse de, buluştukları ortak noktalar da bulunmakta.Erkeklerin çoğu için kadın dediğin uzun saçlıdır. Örneğin kahkülü çok seviyorlar. Üstelik bir işle meşgulken yüzünüze düşen saçı kenara alış şekliniz çok önemli bu hareketle de onu çıldırtabilirsiniz. Her ne kadar klişe olsada çok etkili olan bir yöntem de saçlarınıza kalem kullanarak verdiğiniz dağınık topuz modeli.Bilimsel yöntemİngiltere’de Leeds Üniversitesinde yapılan bir araştırma ya göre erkekleri etkilemek isteyen kadınların tenlerinin yüzde 40’ını açıkta bırakması gerektiğini söylüyor. Psikolog Colin Hendrie’nin yürüttüğü araştırmaya göre bundan daha kapalı giyinen kadınlar muhafazakar olarak algılanırken, yüzde 40’ın üzerinde açanlar ise sadakatsiz olarak görülüyor.
Yuh Artık Bu Kadar da Olmaz Diyeceğiniz 10 Kıskançlık Hikayesi
Başka bir insanı öpen birinin suçlayıcı fotoğraflarının birçok ilişkiyi bitirdiği kesin, ama bu kıskanç koca durumu çok ciddiye almış. Suudi bir adam sosyal medyada karısının bir atı öperken çekildiği fotoğrafını görüp karısından boşandı. İsmi belirtilmeyen kadın, Riyad yakınlarında bir çiftlikte atı öperken çekildiği fotoğrafı kendisinin paylaştığını söyledi.Kadın, atı öptüğü için pişman olmadığını ve insan ve hayvan arasındaki farkı anlayamayan bir adamdan ayrıldığı için üzgün olmadığını söyledi. Ayrıca atlara olan sevgisini yansıttığı için fotoğraflardan gurur duyduğunu söyledi.
Sadakatsiz 58. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Sadakatsiz Fragman ve Son Bölüm Özeti
Kanal D ekranlarının popüler dizisi Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Asya'nın Derin'in evine sürpriz misafirliği ortamı iyice gerer. Öte yandan Asya, Volkan'ın Derin'le boşanmak istediğini ve kendisini sevdiğini söyleyince Derin, Asya'ya saldırır. Derin'in çıkardığı arbede sonucunda Volkan bıçaklanır. İşte Sadakatsiz 58. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...
İçerdiği Cesur Sahneleriyle Zamanında Adından Fazlasıyla Söz Ettirmiş 30 Film
Filmin iyi ya da kötü olmasından çok içerdiği cinsellikle bir şekilde adından söz ettirmiş filmlerdir. Bu yüzden listede gerçekten kaliteli filmler varken sanatsal açıdan zayıf yapımlar da yer alıyor. Pedro Almodovar'dan Stanley Kubrick'e, Roman Polanski'den David Lynch'e kadar sinema dehalarının filmlerinin de bulunduğu eserlerin bazıları gerçekten birer başyapıt.Herhangi bir sıralama bulunmamaktadır, 'IMDb'ye tıklayarak filmlerin sayfalarına gidebilirsiniz.
Kanal D'den İzleyicilere Müjde! Bomba Bir Eğlence Programı Geliyor...
Yeni sezona birçok kanal yeni programlar ve dizilerle başladı. Bazı projeler reyting kurbanı olup ekranlara veda etsede kanalların birbiriyle olan yarışı hala devam ediyor. Yeni proje haberlerinden biri de Kanal D'den geldi. Çok yakında Kanal D ekranlarında yeni bir eğlence programı başlayacak. Programın bugün yayınlanan tanıtımının ardından izleyiciler oldukça meraklandı. İşte Kanal D'nin yeni eğlence programı...