Görüş Bildir

pubg Haberleri

pubg ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. pubg ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası Başladı!
Espor arenasında heyecan ve mücadelenin yeni adresi belli oldu. PASTAVILLA’nın organizasyon ve sponsorluğunu üstlendiği Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası başladı! Türkiye’nin köklü markalarından PASTAVILLA, alanındaki tecrübesini ve lezzetini oyun dünyasına taşıdı. PASTAVILLA’nın organizasyon ve sponsorluğunu gerçekleştirdiği Mac&Cheese Turnuvası’nda takımlar, “çorba parası” için büyük mücadeleler verecek. Toplamda 250 takım ve 500 oyuncunun yarışacağı PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası 1-12 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Turnuva finalinde en yüksek puana ulaşan 10 takım toplam 20.000₺’lik ödül havuzundan payına düşeni almaya hak kazanacak.
Mobil Oyun Cenneti Türkiye! | Oyun Başlasın: Oyun Üretimi
Belgeselimizin bu bölümünde bir oyunun nasıl üretildiğini, mobil oyun yapmanın farkını, oyun geliştirme süreci nasıl olduğunu, oyun stüdyoları ne kadar kazandığını, Pc ve mobil oyunun nasıl satıldığını, popüler oyunlar hangilerini olduğunu öğreneceksiniz. Minecraft'tan Dota'ya Pubg Mobile'den Valorant'a, League of Legends'tan Call of Duty'e Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarındaki ekonomiyi ve endüstriyi bu videoda sizler için anlatıyoruz.
PUBG, LoL Derken Efsaneleri Unuttuk! İşte Gelmiş Geçmiş En İyi 30 Oyun
Bilgisayarlara veya konsollara çok ufak ilgisi olan herkes oyun oynamıştır. Peki bu oyunların dünya çapında kabul edilen sıralamalarını biliyor musunuz? Albüm, oyun, film, tv programları ve DVD'lerin puanlandığı ve dünyada otorite olarak kabul edilen Metacritic sitesine göre dünyanın yayınlanmış en iyi 30 oyunu...Not: Sıralama Metacritic'in kendi kriterlerine göre oluşturduğu listeden alınmıştır ve bir oyun en iyi puanı aldığı platformdan bir tane olacak şekilde eklenmiştir. Oyun bilgileri Metacritic sitesinde oyunların kendi sayfalarından alınmıştır.