Görüş Bildir

İşler Güçler Haberleri

İşler Güçler ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. İşler Güçler ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

2010-13 İzlenmesi Gereken 25 Yerli Film
2010'dan 2013 sonuna kadar sinemamızda yer alan yerli filmlerden 25 tanesini seçtim. Bunları Geçmişe dair giderekten 5erli yıllara bölerek ileridede paylaşacağım. İzlemenizi tavsiye ederim. Sıralama 2013'ten 2010'a doğru gidiş şeklinde yapılmıştır. Yıllara göre sıralama içinde karışıktır.
Türk Dizi Sektöründe Yaşam Mücadelesi Vermiş 8 Alternatif Dizi
Arka Sokaklar hala devam ediyor. Kurtlar Vadisi'nin 11 yılda gezmediği kanal kalmadı şimdi ikinciye dönüyor. Doktorları o kadar çok ısıtıp ısıtıp önümüze koydular ki aşk meşk işlerinden fırsat bulsalar bize yarı zamanlı bir tıp eğitimi verebilirlerdi. Çocuklar Duymasın bitti, iki kere yeniden başlattılar. Daha da başlatırlar gibi... Bu dizilerin yıllar yılı devam etmesine sebep birçok neden bulunabilir. Ancak ne kadar kaliteli yapım oldukları, özellikle bazıları için, tartışma götürür. Ne diyelim sitcom koltukları etrafında dönen bildik bilindik bölümlere imza atmaktan, her türlü işe bir minibüs dolusu komiserin koşturduğu diziye bölüm yetiştirmekten, her sene yeni bir büyük düşman yaratmaktan derin derin hikayeler uydurmaktan yorulmamış senaristlere helal olsun...  Böyle dizilerin arasında kaybolmuş, reyting canavarına yenik düşmüş onlarca dizi var. Ve evet, neredeyse hepsi Beyaz'a konuk olduktan sonra yayından kaldırıldı. Zaten pek çoğu klişenin dibiydi diyebilirsiniz, ancak aralarında öyleleri de vardı ki seyircinin gönlünde taht kurdu, candır, dizinin hasıdır dedirtti. Bir kısmı sonuna kadar direndi, bir kısmı 13 bölümde kaldı, öteye gidemedi. İşte onlardan bir kısmı, unutulmuş başka diziler varsa  paylaşalım lütfen.
Türkiye'de En Çok Gişe Yapmış 20 Türk Filmi
21 Şubat 2014 tarihinde vizyona giren Recep İvedik 4, Türkiye'de en çok gişe yapan, başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir'in oynadığı Düğün Dernek filmini çok değil 5 hafta sonra geçecekti. Geçti de. Düğün Dernek filmi her ne kadar yayınlanmayan 30 dakikayı sonradan vizyona koysa da değişen bir şey olmadı ve Recep İvedik 4 18 haftada 7.222.883 izleyiciye ulaştı.
UNUTULMAZ 20 DİZİNİN UNUTAMADIĞIMIZ MÜZİKLERİ
Reşat Nuri Gültekin'in aynı adlı romanından uyarlanarak bir çok kez ekranlara aktarılan dizinin kuşkusuz en unutulmazı Aydan Şener'in 'Feride' yi canlandırdığı 1986 yılı yapımıydı. Günümüzde tekrar çekilmeye çalışılsa da dizi 1900 lü yıllarda geçen bir aşk hikayesi olmaktan öteye geçemediği için ilk sezonunda final yaptı. Dizinin Esin Engin'in bestelediği müziklerinin de hatıralarımızda ayrı bir yere sahip olduğu ise tartışılmaz bir gerçek.
Kardeş Payı'nın Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu
Ekranların kahkaha fırtınası Kardeş Payı'nın ne zaman başlayacağı belli oldu. Ağustos 2014'te sezon finali yapmasıyla tatile giren diziden, yeni sezondaki diğer dizilerin başlamasına rağmen halen ses seda çıkmaması dizinin hayranları arasında meraka neden oldu. Ancak alınan bilgiye göre dizinin Ocak 2015'te başlayacağı öğrenildi.2012 yılında başlayan İşler Güçler dizisi ile büyük bir hayran kitlesi edinen Ahmet Kurak, Murat Cemcir ve Selçuk Erdem üçlüsü dizinin final yapması sonrasında ise çektikleri Düğün Dernek filmi ile ülke tarihinin en çok izlenen ikinci filmi unvanını kazanmışlardı. Üçlünün daha sonrasında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kardeş Payı dizisi de en az diğer iki proje kadar ilgi gördü.